Vai jums ir konts?

 •   Personalizēts saturs
 •   Jūsu produkti un atbalsts

Vai nepieciešams konts?

Izveidot kontu

Cisco tiešsaistes paziņojums par privātumu

Uzticības un caurredzamības centrs

Cisco apņemas strikti aizsargāt savus klientus, produktus un uzņēmumu. Mēs paļaujamies uz uzticamības izveidi un uzturēšanu, riska mazināšanu un pareizu rīcību.

Cisco Systems, Inc. un tā filiāles (kopā sauktas “Cisco”) ir apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu un sniedz jums pozitīvu pieredzi mūsu vietnēs un mūsu produktu un pakalpojumu izmantošanā (“Risinājums” vai “Risinājumi”).

Šis tiešsaistes paziņojums par privātumu attiecas uz Cisco vietnēm un Risinājumiem, kas saistīti ar šo paziņojumu, un tas apraksta, kā mēs apstrādājām personisko informāciju un jums pieejamās izvēles, kas saistītas ar personiskās informācijas iegūšanu, izmantošanu, pieeju, un kā to atjaunot un labot. Papildu informācija par mūsu personiskās informācijas apstrādes praksi var būt norādīta piedāvājumu aprakstos, papildinājumos vai paziņojumos, kas tiek sniegti datu vākšanas laikā vai pirms tās. Dažām Cisco vietnēm var būt savi paziņojumi par privātumu, kuros ir aprakstīta mūsu rīcība ar personas informāciju attiecīgajās vietnēs. Ciktāl paziņojums, kas ir sniegts datu vākšanas laikā, vai kādas vietnes vai risinājuma konkrēts paziņojums par privātumu ir pretrunā ar šo Paziņojumu par privātumu, noteicošais ir konkrētais paziņojums vai papildu paziņojums par privātumu.

Personiskās informācijas vākšana

Mēs varam vākt datus par jums, tostarp personisku informāciju, kad jūs izmantojat mūsu vietnes un Risinājumus un mijiedarbojaties ar mums. “Personiska informācija” ir jebkura informācija, ko var izmantot, lai identificētu personu, un tā var ietvert vārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pieslēgšanās informāciju (konta numurs, parole), tirgvedības preferences, sociālo tīklu konta informāciju vai maksājumu kartes numuru. Ja mēs ar jūsu personisko informāciju saistām citus datus, šie saistītie dati tiks uzskatīti par personisku informāciju. Mēs vācam personisko informāciju arī no uzticamiem trešo pušu avotiem un iesaistām trešās puses, lai tās mums palīdzētu vākt personisko informāciju.

Mēs vācam personisko informāciju dažādu tālāk norādīto iemeslu dēļ.

 • Pasūtījuma apstrāde, iekļaujot maksājumu darījumus
 • Biļetena abonementa nodrošināšana
 • Mārketinga saziņas sūtīšana
 • Konta izveide
 • Noteiktu funkciju izmantošanas iespējošana mūsu Risinājumiem
 • Jūsu pieredzes personalizēšana
 • Klientu apkalpošanas nodrošināšana
 • Darba pieteikuma pārvaldība
 • Informācijas vākšana, testējot uzņemšanas procesu, ja jums tiek noteikts sertificēšanas tests datorā

Mēs kopā ar trešajām pusēm varam apvienot informāciju, ko laiku pa laikam ievācam no jums un no mūsu vietnēm un Risinājumiem, ar informāciju, kas iegūta no citiem avotiem. Tas palīdz mums uzlabot vispārīgo precizitāti un pilnību, kā arī precīzāk pielāgot mūsu mijiedarbību ar jums.

Ja izvēlaties sniegt trešās puses personisko informāciju (piemēram, vārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru) uzņēmumam Cisco, jūs apliecināt, ka jums ir trešās puses atļauja tā rīkoties. Tas attiecas, piemēram, uz atsauces vai tirgvedības materiālu pārsūtīšanu draugam vai darba piedāvājuma tālāknosūtīšanu. Trešās puses var atteikties no turpmākas komunikācijas, atverot saiti sākotnējā ziņā, vai sazinoties ar privacy@cisco.com. Dažos gadījumos Cisco un trešās iesaistītās puses var automātiski vākt datus, izmantojot sīkdatnes, tīmekļa žurnālus, tīmekļa bāksignālus un citas līdzīgas lietojumprogrammas. Šī informācija tiek izmantota, lai labāk izprastu un uzlabotu tīmekļa vietnes lietojamību, veiktspēju un efektivitāti un lai palīdzētu pielāgot saturu vai piedāvājumus tieši jums. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, izlasiet tālāk norādīto sadaļu “Sīkdatnes un citas tīmekļa tehnoloģijas”.

Jūsu personiskās informācijas izmantošana

Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai nodrošinātu mūsu uzņēmuma darbību, sniegtu, uzlabotu un pielāgotu vietnes un Risinājumus, sūtītu mārketinga un citus paziņojumus saistībā ar mūsu uzņēmējdarbību, kā arī lai īstenotu citus mērķus, ko pieļauj piemērojamie tiesību akti. Tālāk ir norādīti daži no veidiem, kā mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju.

 • Jūsu pieprasīta Risinājuma sniegšana
 • Mūsu Risinājumu un jūsu tiešsaistes pieredzes atbalsts, analizēšana un uzlabošana
 • Vietņu, biļetenu un cita veida saziņas personalizēšana
 • Jūsu sertificēšanas eksāmenu administrēšana un apstrāde
 • Cisco tieša vai mūsu partneru paziņojumu sūtīšana jums, tostarp, lai īstenotu mārketingu vai vērtētu klientu apmierinātību

Jebkurā laikā varat rediģēt savas saziņas preferences. Skatiet tālāk sadaļu par izvēlētajām iespējām un saziņas preferenču atlasi.

Piekļuve jūsu personiskajai informācijai un tās precizitāte

Mums ir nepieciešama jūsu palīdzība, lai personiskā informācija būtu precīza un aktuāla. Mēs piedāvājam dažādas iespējas, lai piekļūtu, labotu vai dzēstu savu personisko informāciju.

 • Varat tiešsaistē apskatīt vai rediģēt savu personisko informāciju un preferences Cisco.com, izmantojot Cisco profila vadības rīku.
 • Dažas Cisco struktūras var rīkoties vai tikt uzskatītas par “datu kontrolieriem”. Kad Cisco struktūra rīkojas kā datu pārraugs, jūs varat īstenot savas piekļuves tiesības un pieprasīt veikt labojumus vai deaktivizēšanu tieši konkrētajai Cisco struktūrai saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem, kā tas aprakstīts konkrētajā Risinājumu dokumentācijā.
 • Ja nepieciešama papildu palīdzība ar personiskās informācijas piekļuvi, labošanu, anulēšanu vai dzēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs labticīgi un godprātīgi cenšamies ņemt vērā pamatotus pieprasījumus piekļūt, dzēst, atjaunot, anulēt vai labot jūsu datus. Uz jūsu pieprasījumu atbildēsim 30 dienu laikā. Ja nespēsim izpildīt jūsu pieprasījumu, sniegsim paskaidrojumu.

Jūsu izvēlētās iespējas un saziņas preferenču atlase

Jums ir dota iespēja saņemt ļoti dažādu informāciju, kas saistīta ar mūsu Risinājumiem. Varat pārvaldīt savas saziņas preferences, izmantojot tālāk norādītās metodes.

 • Lai atteiktos no konkrētu paziņojumu saņemšanas, izpildiet norādījumus, kas ir iekļauti katrā mūsu sūtītajā reklāmas e-pasta ziņojumā.
 • Varat sūtīt mums ziņojumu uz e-pasta adresi vai uz adresi: Cisco Systems, Inc., Privacy Legal Department, 170 West Tasman Dr., San Jose, CA 95134, USA. Noteikti norādiet savu vārdu, e-pasta adresi un konkrētu attiecīgo informāciju par materiālu, ko vairs nevēlaties saņemt.
 • Īsziņu pakalpojumiem (“SMS pakalpojumi”), atbildot STOP, END, vai QUIT uz SMS ziņu, ko esat saņēmis.

Šīs izvēles neattiecas uz pakalpojumu ziņojumiem vai citu nepieciešamo saziņas materiālu saņemšanu, kuri tiek uzskatīti par daļu no kāda Risinājuma un ko, iespējams, periodiski saņemsiet, ja vien nepārtrauksiet lietot vai neatteiksieties no attiecīgā Risinājuma saskaņā ar tā noteikumiem un nosacījumiem. Ar jūsu atļauju mēs varam jūsu personisko informāciju kopīgot ar Cisco biznesa partneriem un piegādātājiem, lai viņi varētu nosūtīt jums informāciju par produktiem vai pakalpojumiem, kas varētu jūs interesēt. Lai atteiktos no koplietošanas ar trešajām pusēm mārketinga nolūkos, noklikšķiniet šeit.

Izmantojot mūsu vietnes, Risinājumus vai kā citādāk sniedzot mums personisku informāciju, jūs piekrītat, ka mēs ar jums varam sazināties elektroniski saistībā ar drošību, privātumu un administratīviem jautājumiem par izmantošanu. Piemēram, ja mēs konstatējam drošības sistēmas pārkāpumu, mēs varam informēt jūs elektroniski, publicējot paziņojumu mūsu vietnēs, sūtot jums e-pasta ziņojumu vai kā citādāk sazinoties.

Jūsu personiskās informācijas kopīgošana

Mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm, lai nodrošinātu mūsu uzņēmuma darbību, sniegtu, uzlabotu un pielāgotu Risinājumus, sūtītu mārketinga un citus paziņojumus saistībā ar mūsu uzņēmējdarbību, kā arī lai īstenotu citus mērķus, ko pieļauj piemērojamie tiesību akti vai jūsu sniegtais apstiprinājums.

Jūsu personas informācija var tikt kopīgota tālāk norādītajos veidos.

 • Uzņēmuma Cisco ietvaros un ar jebkuru mūsu pasaules filiāli datu apstrādes vai glabāšanas nolūkā.
 • Ar Cisco biznesa partneriem un piegādātājiem, lai viņi varētu kopīgot informāciju par saviem produktiem vai pakalpojumiem. Lai atteiktos no Cisco koplietošanas ar trešajām pusēm mārketinga nolūkos, noklikšķiniet šeit.
 • Ar biznesa partneriem, pakalpojumu piegādātājiem, autorizētiem trešo pušu aģentiem vai darba uzņēmējiem pieprasītā Risinājuma, pakalpojuma vai darījuma nodrošināšanai. Daži piemēri: pasūtījumu un kredītkaršu darījumu apstrāde, tīmekļa vietņu viesošana, semināru reģistrācijas viesošana, palīdzība pārdošanā vai pēcpārdošanas atbalsts un klientu atbalsta nodrošināšana.
 • Saistībā ar ikvienu uzņēmumu apvienošanās gadījumu, uzņēmuma līdzekļu pārdošanu, konsolidāciju vai pārstrukturēšanu, finansēšanu vai visa vai daļēja uzņēmuma pirkšanu, ko īsteno mūsu uzņēmums vai cits uzņēmums, vai sarunās par iepriekšminētajām darbībām.
 • Atbildot uz kompetentas iestādes informācijas pieprasījumu, ja ir uzskatāms, ka izpaušana ir saskaņā ar visiem piemērojamiem likumiem, noteikumiem vai tiesiskajiem procesiem, vai ja tie citādi nosaka šādu izpaušanu.
 • Ar likuma uzraudzības dienesta darbiniekiem, valsts pārvaldes iestādēm vai citām trešajām pusēm, ja tas ir nepieciešams, lai atbilstu juridiskajiem procesiem vai nacionālās drošības prasībām, lai aizsargātu Cisco, tā biznesa partneru, jūsu vai citu tiesības, īpašumu vai drošību, vai ja to citādi pieprasa piemērojamie tiesību akti.
 • Apkopotā, anonīmā un/vai deidentificētā formā, ko pamatoti nav iespējams izmantot jūsu identificēšanai.
 • Ja mēs citādi informējam jūs un jūs piekrītat datu kopīgošanai.

Personas informācijas drošība

Mēs cenšamies aizsargāt uzticēto personas informāciju un apstrādāt to droši saskaņā ar šo Paziņojumu par privātumu. Cisco īsteno fiziskus, administratīvus un tehniskus drošības pasākumus, kas radīti, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas. Tāpat saviem piegādātājiem saskaņā ar līgumu pieprasām aizsargāt šo informāciju pret nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu vai izpaušanu. Tomēr nevar garantēt, ka internets ir 100% drošs, un mēs nevaram nodrošināt un garantēt visas personas informācijas, ko mums sniedzat, drošību.

Personas informācijas saglabāšana

Mēs pēc nepieciešamības saglabāsim jūsu personas informāciju, lai īstenotu nolūkus, kādos tā tika vākta. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personisko informāciju, lai, kā nepieciešams, ievērotu mūsu biznesa prasības, juridiskās saistības, atrisinātu strīdus, pasargātu mūsu līdzekļus un izpildītu līgumus.

Sīkdatņu un citu tīmekļa tehnoloģiju izmantošana

Tāpat kā daudzas tīmekļa vietnes, arī Cisco izmanto automātiskās datu vākšanas rīkus, piemēram, sīkdatnes, iegultās tīmekļa saites un tīmekļa bāksignālus. Šie rīki apkopo noteiktu standarta informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma sūta mūsu vietnei. Piemēri ir jūsu pārlūkprogrammas veids un vietnes adrese, no kuras apmeklējāt mūsu vietni.

Rīki var vākt arī tālāk norādīto informāciju.

 • Jūsu interneta protokola (IP) adrese. Tas ir jūsu datoram vai ierīcei automātiski piešķirts numurs, kad pieslēdzaties tīmeklim. Tā ir unikāla adrese, ko TCP/IP tīklā piešķir jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vai IT nodaļa. Izmantojot IP adresi, tīmekļa serveri vai atrast un identificēt jūsu ierīci.
 • Klikšķu secības darbība Tās ir, piemēram, lapas, ko skatāt, un saites, uz kurām noklikšķināt. Šie rīki padara jūsu vietnes apmeklējumu vienkāršāku, efektīvāku un vērtīgāku, sniedzot jums pielāgotu pieredzi un atpazīstot jūs nākamajās reizēs. Uzziniet vairāk par to, kā mēs izmantojam automātiskos datu vākšanas rīkus, piemēram, sīkdatnes un logrīkus.

Uzziniet, kā atjaunināt jūsu izvēli saistībā ar šiem rīkiem.

Mūsu vietnē ir iekļauti logrīki. Logrīki ir interaktīvas miniprogrammas, kas darbojas mūsu vietnē un nodrošina īpašus citu uzņēmumu pakalpojumus. Piemēram, ziņu, viedokļu, video un citas informācijas attēlošana. Izmantojot logrīkus, var tikt apkopota personiska informācija, piemēram, jūsu e-pasta adrese. Logrīki var arī iestatīt sīkdatnes, iespējojot to pareizu darbību. Uz logrīka apkopoto informāciju attiecas tā uzņēmuma privātuma politika, kurš logrīku izveidojis.

Dažās tīmekļa pārlūkprogrammās var būt iespēja izmantot neizsekošanas funkciju, kas nosūta signālus uz apmeklētajām vietnēm, norādot, ka nevēlaties, lai jūsu darbības tiešsaistē tiek izsekotas. Tas atšķiras no sīkdatņu bloķēšanas vai dzēšanas, jo pārlūkprogrammas ar iespējotu “neizsekošanas” funkciju vēl aizvien var pieņemt sīkdatnes.

Pašlaik nav nozares standarta, kā uzņēmumiem vajadzētu reaģēt uz “neizsekošanas” signāliem, lai gan šāds standarts nākotnē varētu tikt izstrādāts. Cisco vietnes pašlaik neatpazīst neizsekošanas signālus un nereaģē uz tiem. Ja nākotnē notiks izmaiņas, mēs šo procesu raksturosim šajā paziņojumā par privātumu. Uzziniet vairāk par “neizsekošanu”.

Mēs apvienojamies ar trešajām pusēm, lai rādītu vietnē reklāmas vai pārvaldītu reklāmas citās vietnēs. Mūsu trešo pušu partneri var izmantot sīkdatnes vai līdzīgu tehnoloģiju, lai sniegtu reklāmas, ņemot vērā jūsu aktivitātes un intereses tīmeklī. Jūs drīkstat atteikties no šādām reklāmām.

Kā atteikties no interešu reklāmām

Piezīme. Joprojām tiks rādītas nepersonalizētas, vispārējas reklāmas.

Saistītās vietnes

Mēs varam sniegt saites uz citām trešo pušu vietnēm un pakalpojumiem, ko mēs nekontrolējam, un uz to neattiecas šis Paziņojums par privātumu. Mēs iesakām pārskatīt jūsu apmeklētajās vietnēs (un visās tīmekļa vietnēs) publicētos paziņojumus par privātumu.

Forumi un tērzētavas

Ja piedalāties diskusiju forumos, vietējās kopienās vai tērzētavās Cisco vietnē, jums ir jāzina, ka jūsu sniegtā informācija (piem., publiskais profils) būs plaši pieejama citām personām un ka to var izmantot, lai ar jums sazinātos, sūtītu nevēlamus ziņojumus, kā arī to var izmantot mērķiem, ko nedz Cisco, nedz jūs nevarat kontrolēt. Tāpat arī lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķiem forumiem un tērzētavām var būt papildu noteikumi un nosacījumi. Cisco neatbild par personas informāciju vai kādu citu informāciju, ko jūs sniedzat šajos forumos. Lai pieprasītu jūsu personiskās informācijas izņemšanu no mūsu bloga vai kopienas foruma, sazinieties ar mums, rakstot uz privacy@cisco.com. Dažos gadījumos mēs nevarēsim izņemt jūsu personisko informāciju. Tādā gadījumā informēsim jūs par šādu situāciju un tās iemesliem.

Bērnu privātums

Cisco aicina vecākus un aizbildņus aktīvi sekot līdzi savu bērnu darbībām tiešsaistē. Cisco apzināti nevāc personisko informāciju no bērniem bez atbilstošas vecāku vai aizbildņu piekrišanas. Ja uzskatāt, ka, iespējams, ir vākta personiska informācija no personas, kura nav sasniegusi valstī noteikto vecumu un par ko vajadzēja saņemt atbilstošu piekrišanu, lūdzu, paziņojiet mums par to, izmantojot sazināšanās sadaļā norādītos veidus, un mēs veiksim atbilstošas darbības, lai nekavējoties izskatītu un risinātu problēmu.

Atļauja personas informācijas nodošanai, apstrādei un glabāšanai

Tā kā Cisco ir starptautiska organizācija, mēs drīkstam nodot jūsu personisko informāciju uzņēmumam Cisco Amerikas Savienotajās Valstīs, jebkurai Cisco filiālei visā pasaulē vai arī trešajām pusēm un biznesa partneriem, kā aprakstīts iepriekš, kas atrodas dažādās valstīs visā pasaulē. Izmantojot mūsu vietnes un Risinājumus vai sniedzot mums jebkādu personisko informāciju, kad piemērojamais likums to atļauj, jūs piekrītat šādas informācijas nodošanai, apstrādei un glabāšanai ārpus jūsu dzīvesvietas valsts, kurā datu aizsardzības standarti var atšķirties.

Cisco aizsargā un veic personas informācijas vispārējus pārvietojumus dažādos veidos.

 • APEC privātuma sertifikāts

  ASV APEC atbildības aģents apliecināja, ka Cisco globālā privātuma programma atbilst Āzijas un Klusā okeāna valstu ekonomiskas sadarbības foruma (APEC) Pārrobežu privātuma noteikumu sistēmai (CBPRs). CBPR sniedz organizācijām pamatnostādnes, lai nodrošinātu aizsardzību personiskajai informācijai, kas nodota APEC ekonomiku dalībnieku starpā. Plašāka informācija par APEC privātuma pamatnostādnēm un CBPR ir pieejama šeit. Mūsu sertifikāts piemērojams biznesa procesiem mūsu globālajās darbībās, kurās visā pasaulē starp mūsu partneriem tiek apstrādāta un pārvietota personiskā informācija. Lai skatītu mūsu sertifikātu, apmeklējiet apstiprinājuma lapu , noklikšķinot uz TRUST zīmoga.

  TRUSTe

  TRUSTe
 • ES-ASV un Šveices-ASV Privātuma vairoga pamatprogramma

  Uzņēmums Cisco piedalās ES-ASV un Šveices-ASV Privātuma vairoga pamatprogrammā un ir ieguvis atbilstības sertifikātu saistībā ar programmas pamatnostādnēm un principiem, ko noteicis ASV Tirdzniecības departaments attiecībā uz no Eiropas Savienības (ES) un Šveices pārsūtītas personas informācijas apkopošanu, izmantošanu un uzglabāšanu. Cisco ir apņēmies rīkoties atbilstoši ES-ASV un Šveices-ASV Privātuma vairoga pamatprogrammas attiecībā uz visiem personas datiem, kas saņemti no ES dalībvalstīm un Šveices. Ja pastāv pretrunas starp šī paziņojuma par privātumu un Privātuma vairoga pamatprogrammas nosacījumiem, primāri jāievēro ir Privātuma vairoga principi. Lai uzzinātu vairāk par Privātuma vairoga pamatprogrammu, apmeklējiet ASV Tirdzniecības departamenta Privātuma vairoga vietni. Cisco ir atbildīgs par saņemto personas datu apstrādi atbilstoši Privātuma vairoga pamatprogrammai, un vēlāk pārsūta to trešajām pusēm, kas rīkojas kā aģents tā vārdā. Cisco ievēro Privātuma vairoga pamatprogrammas principus attiecībā uz personas datu tālākpārsūtīšanu no ES un Šveices, tostarp tālākpārsūtīšanas atbildības nosacījumiem. Noteiktās situācijās no Cisco var tikt pieprasīts atklāt personīgo informāciju saistībā ar likumīgiem pieprasījumiem no valsts institūcijas, tostarp, lai atbilstu nacionālās drošības vai tiesībaizsardzības prasībām. Attiecībā uz datiem, kas saņemti vai nosūtīti atbilstoši Privātuma vairoga pamatprogrammai, Cisco ir pakļauts ASV Federālās tirdzniecības komisijas regulatīvajai likuma izpildes varai.

  TRUSTe

   

 • ES saistošie uzņēmuma noteikumi — Kontrolieris

  Holandes, Polijas, Spānijas un citi attiecīgie Eiropas privātuma regulatori apstiprināja Cisco globālo konfidencialitātes programmu un politikas, nodrošinot adekvātas garantijas personas privātuma, pamattiesību un personu brīvību aizsardzībai saskaņā ar Eiropas tiesību aktiem par aizsargātu personas datu pārsūtīšanu. Cisco saistošie uzņēmuma noteikumi — Kontrolieris (BCR-C) nodrošina, ka Cisco visā pasaulē veiktie Eiropas personiskās informācijas pārsūtījumi atbilst drošības garantijām.

  Mūsu BCR-C kopiju var atrast šeit. Plašāku informāciju par BCR var atrast šeit.

Ja jums ir neatrisināta privātuma problēma, kas saistīta ar personas datiem, ko apstrādājis vai pārsūtījis Cisco atbilstoši CBPR un/vai Privātuma vairoga programmai, kuru Cisco nav pienācīgi izskatījis, sazinieties (bezmaksas) ar mūsu ASV esošo strīdu risinājumu sniedzēju, noklikšķinot šeit. Noteiktos apstākļos, kas plašāk aprakstīti Privātuma vairoga mājaslapā, jums ir tiesības nodod lietu arbitrāžai, kad citas strīda risināšanas metodes bijušas nesekmīgas.

Jūsu privātuma tiesības Kalifornijā

Kalifornijas štata iedzīvotājiem atbilstoši Kalifornijas Civilkodeksam (§ 1798.83) ir tiesības no uzņēmumiem, kas darbojas Kalifornijā, pieprasīt sarakstu ar visām trešajām pusēm, kam uzņēmums ir izpaudis personisko informāciju iepriekšējā gadā tiešā mārketinga nolūkos. Tāpat likums nodrošina, ka gadījumā, ja uzņēmumam ir privātuma politika, kas ļauj atteikties no tā, ka jūsu personas informāciju izmantot trešās puses (piemēram, reklāmdevēji) mārketinga nolūkos, vai ļauj piekrist tam, uzņēmums tā vietā var jums sniegt informāciju par to, kā īstenot jūsu informācijas izpaušanas izvēles iespējas.

Cisco nodrošina izvēles iespējas. Mums ir visaptverošs paziņojums par privātumu, un mēs sniedzam jums informāciju par to, kā atteikties no tā, ka jūsu personas informāciju trešās puses izmanto tiešā mārketinga nolūkos, vai kā piekrist tam. Tāpēc mums nav pienākuma uzturēt vai izpaust sarakstu ar trešajām pusēm, kas iepriekšējā gadā ir saņēmušas jūsu personas informāciju mārketinga nolūkos.

Ja esat Kalifornijas iedzīvotājs un pieprasāt informāciju par to, kā īstenot savu izvēli saistībā ar izpaušanu trešajām pusēm, lūdzu, nosūtiet mums pieprasījumu, izmantojot e-pastu.

Saziņa ar mums

Mēs augstu vērtējam jūsu viedokli. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo Paziņojumu par privātumu, nosūtiet ziņojumu mūsu privātuma darba grupai uz e-pasta adresi privacy@cisco.com.

Šī Cisco Paziņojuma par privātumu atjauninājumi

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo Paziņojumu par privātumu. Ja Paziņojums par privātumu tiek mainīts, mēs šeit publicēsim pārskatīto versiju, norādot jauno labojumu datumu. Jūs piekrītat periodiski apmeklēt šo lapu, lai iepazītos ar šādiem labojumiem un skatītu tos. Ja mēs būtiski mainām Paziņojumu par privātumu, mēs varam jūs arī informēt, pirms izmaiņas ir stājušās spēkā, piemēram, publicējot paziņojumu mūsu vietnēs vai nosūtot to jums. Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni pēc šādu izmaiņu spēkā stāšanās, jūs pieņemat un piekrītat labojumiem un to ievērošanai.

Cisco paziņojums par privātumu tika pārskatīts un publicēts 2018. gada 20. aprīlī.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu paziņojuma par privātumu iepriekšējo versiju.

Paziņojums par privātumu

KopsavilkumsSaziņa ar mums

E-pasta adrese: privacy@cisco.com

Pasta adrese: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA