Turite paskyrą?

 •   Asmeniškai pritaikytas turinys
 •   Jūsų produktai ir palaikymas

Reikia paskyros?

Sukurti paskyrą

„Cisco“ privatumo internete patvirtinimas

Patikimumo ir skaidrumo centras

„Cisco“ tvirtai įsipareigoja saugoti savo klientus, produktus ir įmonę. Tikime pasitikėjimo kūrimu ir palaikymu, rizikos mažinimu bei darymu to, kas yra teisinga.

„Cisco Systems, Inc.“ ir jos filialai (bendrai vadinama „Cisco“) yra įsipareigoję saugoti jūsų privatumą ir suteikti teigiamos patirties mūsų žiniatinklio svetainėje ir naudojant produktus bei paslaugas (Sprendimas arba Sprendimai).

Šis Privatumo patvirtinimas taikomas „Cisco“ žiniatinklio svetainėms ir Sprendimams, susijusiems su šiuo Patvirtinimu arba jame nurodytiems, jame aprašyta, kaip tvarkoma asmeninė informacija bei jūsų pasirinkimai dėl asmeninės informacijos rinkimo, naudojimo, prieigos prie jos, taip pat kaip ją atnaujinti ir ištaisyti. Papildomos informacijos apie asmeninės informacijos tvarkymo praktiką gali būti pateikta pasiūlymo aprašymuose, papildomuose privatumo patvirtinimuose ar pranešimuose, kurie pateikiami prieš renkant duomenis arba jų rinkimo metu. Tam tikros „Cisco“ žiniatinklio svetainės gali turėti savo privatumo patvirtinimą, kuriame aprašoma, kaip tose svetainėse tvarkoma asmeninė informacija. Jei renkant informaciją pateiktas pranešimas arba konkretus žiniatinklio svetainės ar Sprendimo privatumo patvirtinimas prieštarauja šiam Privatumo patvirtinimui, taikomas tas konkretus pranešimas arba papildomas privatumo patvirtinimas.

Jūsų asmeninės informacijos rinkimas

Galime rinkti duomenis, įskaitant asmeninę informaciją, apie jus, kaip naudojate mūsų žiniatinklio svetaines ir Sprendimus bei kokius ryšius su mumis palaikote. „Asmeninė informacija“ yra bet kokia informacija, kuri gali būti naudojama asmeniui identifikuoti, tai gali būti vardas ir pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, prisijungimo informacija (paskyros numeris, slaptažodis), rinkodaros nuostatos, socialinės žiniasklaidos paskyros informacija arba mokėjimo kortelės numeris. Jei kitus duomenis susiejame su jūsų asmenine informacija, laikysime, kad ir susieti duomenys yra asmeninė informacija. Be to, asmeninę informaciją renkame iš patikimų trečiųjų šalių šaltinių ir įpareigojame trečiąsias šalis rinkti mums reikalingą asmeninę informaciją.

Asmeninę informaciją renkame dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui:

 • Apdoroti jūsų užsakymą, įskaitant mokėjimų operacijas.
 • Suteikti informacinio biuletenio prenumeratą.
 • Siųsti rinkodaros pranešimus.
 • Sukurti paskyrą.
 • Suteikti galimybę naudoti tam tikras mūsų sprendimų funkcijas.
 • Pritaikyti naudojimą jūsų asmeniniams poreikiams.
 • Teikti klientų aptarnavimo paslaugas.
 • Tvarkyti prašymus priimti į darbą.
 • Rinkti informaciją priėmimo proceso metu, jums atliekant kompiuterinį sertifikavimo testą.

Mes ir trečiosios šalys, su kuriomis dirbame, galime sujungti informaciją, kurią laikui bėgant surenkame apie jus savo žiniatinklio svetainėse ir Sprendimuose, su informacija, gauta iš kitų šaltinių. Tai padeda mums didinti bendrą tikslumą ir išsamumą bei geriau pritaikyti tarpusavio bendravimą.

Jei pasirenkate įmonei „Cisco“ pateikti trečiosios šalies asmeninę informaciją (pvz., vardą ir pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį), pareiškiate, kad turite trečiosios šalies leidimą tai daryti. Tai taikoma ir, pavyzdžiui, persiunčiant informacinę ar rinkodaros medžiagą draugui arba siunčiant darbo rekomendacijas. Trečiosios šalys gali atsisakyti gauti pranešimus ateityje, paspausdamos pradinėje žinutėje pateiktą nuorodą arba susisiekdamos adresu privacy@cisco.com. Kai kuriais atvejais „Cisco“ arba trečiosios šalys, su kuriomis dirbame, gali automatiškai surinkti duomenis naudodamos slapukus, žiniatinklio žurnalus, žiniatinklio indikatorius ir kitas panašias programas. Ši informacija naudojama norint geriau suprasti ir pagerinti žiniatinklio svetainės naudojimą, našumą ir efektyvumą bei padėti pritaikyti turinį arba pasiūlymus jums. Norėdami sužinoti daugiau perskaitykite toliau esantį skyrių „Slapukai ir kitos žiniatinklio technologijos“.

Jūsų asmeninės informacijos naudojimas

Galime naudoti jūsų asmeninę informaciją vykdydami savo verslo veiklą, pristatydami, tobulindami ir pritaikydami savo žiniatinklio svetaines ir Sprendimus, siųsdami rinkodaros ir kitokius pranešimus, susijusius su mūsų verslu, taip pat kitais teisėtais tikslais, kurie leidžiami pagal taikytiną teisę. Kai kurie galimi asmeninės informacijos naudojimo būdai:

 • Jūsų pageidaujamo sprendimo pateikimas.
 • Sprendimų ir patirties internete analizė, palaikymas bei tobulinimas.
 • Žiniatinklio svetainių, informacinių biuletenių ir kitų pranešimų pritaikymas asmeniniams poreikiams.
 • Jūsų sertifikavimo egzaminų administravimas ir apdorojimas.
 • Pranešimų siuntimas jums, įskaitant ir rinkodaros ar klientų pasitenkinimo tyrimo tikslais, tiesiai iš „Cisco“ arba iš mūsų partnerių.

Pranešimų nuostatas galite bet kada paredaguoti. Savo parinktis ir pranešimų nuostatas galite matyti toliau.

Prieiga prie jūsų asmeninės informacijos ir jos tikslumas

Mums reikia jūsų pagalbos, kad jūsų asmeninė informacija būtų tiksli ir atnaujinta. Suteikiame daugybę parinkčių, kaip pasiekti, ištaisyti, ištrinti savo asmeninę informaciją ar sustabdyti jos tvarkymo veiksmus.

 • Galite peržiūrėti arba redaguoti Cisco.com pateiktą asmeninę informaciją ir nuostatas internete, naudodami „Cisco“ profilio tvarkymo įrankį.
 • Kai kurie „Cisco“ subjektai gali veikti kaip „duomenų valdytojai“ arba būti jais laikomi. Kai „Cisco“ subjektas veikia kaip duomenų valdytojas, galite pasinaudoti savo prieigos teisėmis ir to „Cisco“ subjekto tiesiogiai prašyti ištaisyti, sustabdyti tvarkymo veiksmus arba deaktyvinti profilį pagal taikytinus duomenų apsaugos įstatymus, kaip nustatyta konkretaus Sprendimo dokumentacijoje.
 • Jeigu jums reikia papildomos pagalbos prisijungiant, ištaisant, ištrinant savo asmeninę informaciją arba sustabdant jos tvarkymo veiksmus, susisiekite su mumis tiesiogiai. Nuoširdžiai stengiamės įvykdyti pagrįstus prašymus pasiekti, ištrinti, atnaujinti, ištaisyti jūsų duomenis arba sustabdyti jų tvarkymo veiksmus. Į jūsų prašymą atsakysime per 30 dienų. Jeigu negalėsime įvykdyti jūsų prašymo, pateiksime paaiškinimą.

Jūsų parinktys ir pranešimų nuostatos

Galime pasiūlyti jums įvairios informacijos, susijusios su mūsų Sprendimais. Pranešimų nuostatas galite tvarkyti nurodytais būdais:

 • Laikydamiesi nurodymų, esančių kiekviename mūsų reklamos el. laiške, galite atsisakyti tam tikrų laiškų prenumeratos.
 • Siųsdami mums pranešimą el. paštu arba tradiciniu paštu: Cisco Systems, Inc., Privacy Legal Department, 170 West Tasman Dr., San Jose, CA 95134, USA. Būtinai įtraukite savo vardą ir pavardę, el. pašto adresą ir konkrečią informaciją apie medžiagą, kurios nebenorite gauti.
 • Norėdami atsisakyti trumpųjų žinučių paslaugų (SMS paslaugos), atsakykite į gautą SMS tekstinę žinutę „SUSTABDYTI“, „NUTRAUKTI“ arba „BAIGTI“.

Šios parinktys netaikomos paslaugų pranešimams arba kitiems reikalingiems pranešimams, kurie yra laikomi tam tikrų Sprendimų dalimi; juos galite gauti reguliariai, nebent nustosite naudotis Sprendimu arba jį atšauksite pagal jo sąlygas. Jums leidus taip pat galime bendrinti jūsų asmeninę informaciją su „Cisco“ verslo partneriais arba tiekėjais, kad jie galėtų siųsti informaciją apie jus galinčius dominti produktus arba paslaugas. Norėdami atsisakyti šio bendrinimo su trečiosiomis šalimis dėl jų rinkodaros tikslų spustelėkite čia.

Naudodami mūsų žiniatinklio svetaines, Sprendimus arba kitu būdu pateikdami mums savo asmeninę informaciją sutinkate, kad galime su jumis susisiekti elektroniniu būdu dėl saugumo, privatumo ir administravimo klausimų, susijusių su jūsų naudojimusi. Pavyzdžiui, jei sužinosime apie saugumo sistemos pažeidimą, galime bandyti įspėti elektroniniu būdu, paskelbdami pranešimą savo žiniatinklio svetainėse, atsiųsdami jums el. laišką arba bandydami kitaip su jumis susisiekti.

Jūsų asmeninės informacijos bendrinimas

Galime bendrinti jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis vykdydami savo verslo veiklą, pristatydami, tobulindami ir pritaikydami savo Sprendimus, siųsdami rinkodaros ir kitokius pranešimus, susijusius su mūsų verslu, taip pat kitais teisėtais tikslais, kurie leidžiami pagal taikytiną teisę arba kitu būdu turint jūsų sutikimą.

Galime bendrinti asmeninę informaciją nurodytais būdais:

 • „Cisco“ ir mūsų filialuose visame pasaulyje duomenų tvarkymo arba saugojimo tikslu.
 • Su „Cisco“ verslo partneriais arba tiekėjais, kad jie galėtų dalytis su jumis informacija apie savo produktus arba paslaugas. Norėdami atsisakyti „Cisco“ bendrinimo su trečiosiomis šalimis dėl jų rinkodaros tikslų spustelėkite čia.
 • Su verslo partneriais, paslaugų teikėjais, įgaliotaisiais trečiųjų šalių atstovais arba rangovais norėdami suteikti pageidaujamą Sprendimą, paslaugą arba atlikti operaciją. Galimi pavyzdžiai (sąrašas nėra išsamus): užsakymų ir kredito kortelės operacijų apdorojimas, svetainių išteklių nuoma, registracijos į seminarą išteklių nuoma, su pardavimu susijusi arba pardavus teikiama pagalba, klientų aptarnavimas.
 • Derantis dėl kokio nors susiliejimo, įmonės turto pardavimo, konsolidacijos arba restruktūrizacijos, finansavimo arba mūsų verslo ar jo dalies pardavimo kitai įmonei.
 • Atsakydami į įgaliotosios institucijos informacijos užklausą, jei manome, kad atskleidimas atitinka visus taikytinus įstatymus, taisykles arba teisinį procesą ar yra būtinas kitais atžvilgiais.
 • Su teisėtvarkos pareigūnais, valstybinėmis institucijomis arba kitomis trečiosiomis šalimis, kai būtina laikytis procesinių veiksmų arba nacionalinių saugumo reikalavimų; apsaugoti „Cisco“, jos verslo partnerių, jūsų, kitų asmenų teises, nuosavybę arba užtikrinti saugumą pagal taikytinos teisės reikalavimus.
 • Apibendrintos informacijos, anoniminiu pavidalu ir (arba) neleidžiantys nustatyti asmens tapatybės; tokie duomenys neleis nustatyti jūsų tapatybės.
 • Jei pranešime jums kitu būdu, o jūs sutiksite su bendrinimu.

Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Ketiname saugoti mums patikėtą asmeninę informaciją ir elgtis su ja saugiai bei pagal šį privatumo patvirtinimą. „Cisco“ įgyvendina fizines, administracines ir technines apsaugos priemones, skirtas apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo neleistinos prieigos, naudojimo arba atskleidimo. Be to, pagal sutartis reikalaujame, kad mūsų tiekėjai saugotų tokią informaciją nuo neleistinos prieigos, naudojimo ir atskleidimo. Tačiau internetas negali būti 100 % saugus, todėl negalime visiškai užtikrinti jokios asmeninės informacijos, kurią mums pateikiate, saugumo.

Asmeninės informacijos laikymas

Laikysime jūsų asmeninę informaciją tiek, kiek reikia, kad būtų įvykdyti tikslai, dėl kurių ji buvo renkama. Saugosime ir naudosime jūsų asmeninę informaciją tiek, kiek reikia, kad laikytumėmės savo verslo reikalavimų, teisinių įsipareigojimų, išspręstume ginčus, apsaugotume savo turtą ir vykdytume savo sutartis.

Slapukų ir kitų žiniatinklio technologijų naudojimas

Kaip ir daugelis žiniatinklio svetainių, „Cisco“ naudoja automatinius duomenų rinkimo įrankius, pvz., slapukus, įdėtuosius žiniatinklio saitus ir žiniatinklio indikatorius. Šie įrankiai renka tam tikrą standartinę informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia į mūsų svetainę. Pavyzdžiai gali būti naršyklės tipas ir svetainės, iš kurios atvykote į mūsų svetainę, adresas.

Jie taip pat gali rinkti informaciją apie:

 • Jūsų interneto protokolo (IP) adresą. Šis numeris automatiškai priskiriamas jūsų kompiuteriui arba įrenginiui, kai jungiatės prie interneto. Tai unikalus adresas, kurį priskiria jūsų interneto paslaugų teikėjas arba IT skyrius TCP/IP tinkle. Greta kitų dalykų, IP adresas leidžia žiniatinklio serveriams rasti ir identifikuoti jūsų įrenginį.
 • Spustelėjimų srauto elgseną. Pavyzdžiui, tai gali būti jūsų lankomi puslapiai ir paspaudžiami saitai. Šie įrankiai palengvins ir padarys efektyvesnį mūsų žiniatinklio svetainės lankymą, suteiks jums vertingos patirties, atpažins jus, kai grįšite. Sužinokite daugiau kaip naudojame automatinio duomenų rinkimo įrankius, pvz., slapukus ir valdiklius.

Sužinokite, kaip atnaujinti su šiais įrankiais susijusius savo pasirinkimus.

Mūsų svetainėje yra valdiklių. Valdikliai yra interaktyvios programėlės, veikiančios mūsų svetainėje, kad būtų teikiamos specialios kitų įmonių paslaugos. Pavyzdžiai apima naujienų, parinkčių, vaizdo įrašų ir kt. rodymą. Naudojant tokius valdiklius gali būti renkama asmeninė informacija, pvz., jūsų el. pašto adresas. Be to, valdikliai gali nustatyti ir slapukus, kad būtų užtikrintas tinkamas veikimas. Informacija, surinkta naudojant valdiklį, tvarkoma pagal valdiklį sukūrusios įmonės privatumo politiką.

Kai kurios žiniatinklio naršyklės gali suteikti galimybę įjungti funkciją „Nesekti“, kuri siunčia signalus į jūsų lankomas žiniatinklio svetaines, rodančius, kad nenorite, jog būtų sekama jūsų veikla internete. Tai skiriasi nuo slapukų blokavimo arba naikinimo, nes naršyklės su įjungta funkcija „Nesekti“ vis tiek gali priimti slapukus.

Šiuo metu nėra pramonės standarto, kaip įmonės turėtų atsakyti į signalus „Nesekti“, tačiau toks standartas gali būti sukurtas ateityje. „Cisco“ svetainės šiuo metu neatpažįsta ir neatsako į signalus „Nesekti“. Jei darysime tai ateityje, aprašysime tai šiame privatumo patvirtinime. Sužinokite daugiau apie funkciją „nesekti“.

Bendradarbiaujame su trečiosiomis šalimis siekdami rodyti reklamas savo žiniatinklio svetainėje arba tvarkyti savo reklamą kitose tinklavietėse. Trečiosios šalys, kurios yra mūsų partneriai, gali naudoti slapukus arba panašias technologijas, kad pateiktų reklamą, pagrįstą jūsų naršymo veikla ir pomėgiais. Šios reklamos galite atsisakyti.

Kaip atsisakyti pomėgiais pagrįstos reklamos:

Pastaba: bendrosios asmeniškai nepritaikytos reklamos ir toliau bus rodomos.

Susietos žiniatinklio svetainės

Galime pateikti kitų trečiųjų šalių žiniatinklio svetainių ir paslaugų, kurių nevaldome ir kurioms netaikomas šis privatumo patvirtinimas, saitų. Rekomenduojame peržiūrėti privatumo patvirtinimus, paskelbtus tose lankomose žiniatinklio svetainėse (visose svetainėse).

Forumai ir pokalbių kambariai

Jei dalyvaujate „Cisco“ žiniatinklio svetainės diskusijų forume, vietos bendruomenėse arba pokalbių kambaryje, turėtumėte žinoti, kad jūsų pateikta informacija (t. y. jūsų viešasis profilis) bus pasiekiama kitiems ir gali būti naudojama norint su jumis susisiekti, siųsti nepageidaujamus pranešimus arba tikslais, kurių nei „Cisco“, nei jūs nekontroliuojate. Be to, atminkite, kad atskiri forumai ir pokalbių kambariai gali turėti papildomų taisyklių bei sąlygų. „Cisco“ neatsako už asmeninę informaciją arba bet kurią kitą informaciją, kurią pasirenkate pateikti šiuose forumuose. Norėdami pateikti prašymą, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištrinta iš mūsų tinklaraščio arba bendruomenės forumo, susisiekite adresu privacy@cisco.com. Kai kuriais atvejais negalėsime pašalinti jūsų asmeninės informacijos; tokiu atveju informuosime, kad negalime ir kodėl negalime to padaryti.

Vaikų privatumas

„Cisco“ skatina tėvus ir globėjus aktyviai prisidėti prie vaikų veiklos internete. Sąmoningai „Cisco“ nerenka asmeninės vaikų informacijos be atitinkamo tėvų arba globėjų sutikimo. Jei manote, kad be tinkamo sutikimo galėjome rinkti asmeninę informaciją iš asmens, kuris pagal jūsų šalies reikalavimus yra pernelyg jauno amžiaus, praneškite mums skyriuje „Susisiekite su mums“ aprašytais būdais ir mes imsimės tinkamų priemonių, kad nedelsdami ištirtume bei išspręstume problemą.

Sutikimas perduoti, apdoroti ir saugoti asmeninę informaciją

„Cisco“ yra pasaulinė organizacija – galime perduoti jūsų asmeninę informaciją „Cisco“ Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet kuriam „Cisco“ filialui visame pasaulyje arba trečiosioms šalims ir verslo partneriams, kaip aprašyta anksčiau, kurie įsikūrę įvairiose pasaulio šalyse. Naudodami mūsų žiniatinklio svetaines ir Sprendimus arba pateikdami mums kokią nors asmeninę informaciją, kai tai leidžiama pagal taikytiną teisę, sutinkate, kad tokia informacija būtų perduodama, tvarkoma ir saugoma už jūsų šalies ribų, kur gali būti taikomi kitokie duomenų apsaugos standartai.

„Cisco“ saugo ir leidžia perduoti asmeninę informaciją visame pasaulyje įvairiais būdais:

 • APEC privatumo sertifikatas

  Jungtinių Valstijų APEC atskaitomybės atstovas patvirtino, kad „Cisco“ visuotinė privatumo programa atitinka Azijos ir Ramiojo vandenyno šalių ekonominio bendradarbiavimo forumo (APEC) tarptautinių privatumo taisyklių sistemą (CBPRs). CBPRs pateikiamos bendrosios nuostatos, kaip organizacijoms užtikrinti asmens duomenų, perduodamų iš vienos APEC šalies į kitą, apsaugą. Daugiau informacijos apie APEC privatumo bendrąsias nuostatas ir CBPRs galima rasti čia. Sertifikatas taikomas mūsų verslo procesams vykdant veiklą pasauliniu mastu, kai asmeninė informacija tvarkoma ir perduodama iš mūsų filialų arba mūsų filialams visame pasaulyje. Norėdami peržiūrėti mūsų sertifikatą, apsilankykite patvirtinimo puslapyje spustelėję žymę „TRUSTe“.

  TRUSTe

   

 • ES-JAV ir Šveicarijos-JAV privatumo apsauga

  „Cisco“ dalyvauja ir yra patvirtinusi savo tinkamumą pagal ES-JAV ir Šveicarijos-JAV privatumo apsaugos sistemas bei principus, kaip nustatė JAV prekybos departamentas dėl asmeninės informacijos, kuri perduodama iš Europos Sąjungos (ES) ir Šveicarijos, rinkimo, naudojimo bei laikymo. „Cisco“ yra įsipareigojusi tvarkyti visus asmeninius duomenis, gautus iš ES valstybių narių ir Šveicarijos, remdamasi ES-JAV ir Šveicarijos-JAV privatumo apsaugos sistemomis pagal taikytinus sistemų principus. Jei yra šio Privatumo patvirtinimo ir Privatumo apsaugos principų prieštaravimų, vadovaujamasi Privatumo apsaugos principais. Norėdami daugiau sužinoti apie šias Privatumo apsaugos sistemas, apsilankykite JAV prekybos departamento privatumo apsaugos puslapyje. „Cisco“ atsako už gaunamų asmeninių duomenų tvarkymą pagal šias Privatumo apsaugos sistemas ir atitinkamai perduoda šią atsakomybę trečiajai šaliai, veikiančiai jos vardu kaip atstovei. „Cisco“ laikosi Privatumo apsaugos principų atlikdama visus tolesnius asmeninių duomenų perdavimus iš ES ir Šveicarijos, įskaitant tolesnes atsakomybės už perdavimą nuostatas. Esant tam tikroms situacijoms, „Cisco“ gali turėti atskleisti asmens duomenis reaguodama į teisėtus valdžios institucijų prašymus, įskaitant prašymą laikytis nacionalinių saugumo arba teisėsaugos reikalavimų. Asmens duomenų, gautų arba perduotų pagal Privatumo apsaugos sistemą, atžvilgiu „Cisco“ taikomi JAV federalinės prekybos komisijos reguliavimo vykdymo užtikrinimo įgaliojimai.

  TRUSTe

 • ES įmonei privalomos taisyklės – duomenų valdytojas

  „Cisco“ visuotinė privatumo programa ir politikos buvo patvirtintos Olandijos, Lenkijos, Ispanijos ir kitų susijusių Europos privatumo reguliatorių kaip teikiančios tinkamas privatumo, pagrindinių asmens teisių ir laisvių apsaugos priemones, perduodant asmens informaciją, saugomą pagal Europos teisę. „Cisco“ įmonei privalomų taisyklių – duomenų valdytojo (BCR-C) dokumente nurodoma, kad tinkamos apsaugos priemonės teikia naudos „Cisco“ atliekamiems Europos asmens informacijos perdavimams pasauliniu mastu.

  Mūsų BCR-C kopiją galite rasti čia. Daugiau informacijos apie BCR galite rasti čia.

Jeigu turite neišspręstą privatumo klausimą, susijusį su asmeniniais duomenimis, kuriuos tvarko arba perduoda „Cisco“ pagal CBPRs ir (arba) Privatumo apsaugą, ir šio klausimo „Cisco“ patenkinamai neišsprendė, susisiekite (nemokamai) su JAV įsikūrusiu mūsų trečiųjų šalių ginčų sprendimo paslaugų teikėju spustelėdami čia. Esant tam tikroms sąlygoms, kurios plačiau aprašytos Privatumo apsaugos žiniatinklio svetainėje, jums gali būti suteikiama teisė kreiptis į įpareigojantį arbitražą, kai kitos ginčų sprendimo procedūros buvo išnaudotos.

Kalifornijos gyventojų privatumo teisės

Kalifornijos gyventojai pagal Kalifornijos civilinio kodekso 1798.83 skyrių turi teisę reikalauti iš Kalifornijoje verslo veiklą vykdančių įmonių nurodyti visas trečiąsias šalis, kurioms įmonė per ankstesnius metus atskleidė asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais. Be to, įstatymai užtikrina, kad jei įmonė turi privatumo strategiją, kuri leidžia nenaudoti jūsų asmeninės informacijos arba naudoti ją trečiosioms šalims (pvz., reklamuotojams) rinkodaros tikslais, įmonė gali pateikti jums informacijos, kaip tvarkyti atskleidimo pasirinkimo variantus.

„Cisco“ yra paruošusi alternatyvą. Turime išsamų privatumo patvirtinimą ir pateikiame jums informacijos, kaip galite sutikti arba nesutikti, kad jūsų asmeninę informaciją trečiosios šalys naudotų tiesioginės rinkodaros tikslais. Todėl mums nereikia tvarkyti arba atskleisti trečiųjų šalių, kurios ankstesniais metais gavo jūsų asmeninę informaciją rinkodaros tikslais, sąrašo.

Jei gyvenate Kalifornijoje ir norite informacijos apie tai, kaip tvarkyti atskleidimo trečiosioms šalims variantus, atsiųskite mums užklausą el. paštu.

Kaip susisiekti su mumis

Vertiname jūsų nuomones. Jei turite klausimų arba komentarų apie šį Privatumo patvirtinimą, parašykite el. laišką mūsų privatumo komandai adresu privacy@cisco.com.

Šio „Cisco“ privatumo patvirtinimo naujinimai

Kartais galime atnaujinti šį privatumo patvirtinimą. Jei savo privatumo patvirtinimą pakeisime, čia paskelbsime patikslintą versiją su atnaujinta peržiūros data. Jūs sutinkate reguliariai aplankyti tuos puslapius, kad sužinotumėte apie tokius tikslinimus ir juos peržiūrėtumėte. Jei bus atlikti esminiai mūsų privatumo patvirtinimo pakeitimai, galime pranešti jums kitais būdais prieš pakeitimams įsigaliojant, pvz., paskelbdami pranešimą savo žiniatinklio svetainėse arba išsiųsdami jums pranešimą. Toliau naudodamiesi mūsų žiniatinklio svetaine, kai įsigalioja tokie pakeitimai, patvirtinate ir sutinkate su tikslinimais bei žadate jų laikytis.

„Cisco“ privatumo patvirtinimas buvo patikslintas ir paskelbtas 2018 m. balandžio 20 d.

Spustelėkite čia norėdami gauti ankstesnę privatumo patvirtinimo versiją.

Privatumo patvirtinimas

SantraukaKaip susisiekti su mumis

El. pašto adresas: privacy@cisco.com

Pašto adresas: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA