Vai jums ir konts?

 •   Personalizēts saturs
 •   Jūsu produkti un atbalsts

Vai nepieciešams konts?

Izveidot kontu

Cisco tiešsaistes paziņojuma par privātumu kopsavilkums

Uzticības un caurredzamības centrs

Cisco apņemas strikti aizsargāt savus klientus, produktus un uzņēmumu. Mēs paļaujamies uz uzticamības izveidi un uzturēšanu, riska mazināšanu un pareizu rīcību.

Cisco Tiešsaistes paziņojums par privātumu un šis kopsavilkums attiecas uz Cisco tīmekļa vietnēm un mūsu filiāļu tīmekļa vietnēm, kas ir saistītas ar šo Paziņojumu.

Cisco ciena un apņemas aizsargāt jūsu personas informāciju. Mūsu Paziņojums par privātumu pauž pašreizējos globālos principus un standartus personas informācijas apstrādē -datu izmantošanas paziņojumu izvēlē, datu piekļuvē un integritātē, drošībā, tālākpārsūtīšanā un uzraudzībā/ pārraudzībā. Tālāk ir minēti daži mūsu Tiešsaistes paziņojuma par privātumu aspekti.

Personas informācija

 • Mēs apkopojam personas informāciju dažādu iemeslu dēļ, piemēram, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, nodrošinātu biļetena abonementu, nosūtītu mārketinga saziņas materiālus, personalizētu jūsu pieredzi, kā arī saistībā ar darba pieteikumiem.
 • Mēs informēsim jūs par personas informāciju vākšanas mērķi, apkopojot informāciju no jums, un nodrošināsim, ka tā atbilst nolūkam, kādā tika vākta vai kā to pieprasa piemērojamie likumi vai likumīgie mērķi.
 • No jums ievākto informāciju mēs varam apvienot ar to informāciju, kas iegūta no citiem avotiem, lai varētu uzlabot tās vispārējo precizitāti un pilnību un atbilstoši pielāgotu mūsu mijiedarbību ar jums.
 • Mēs, izmantojot dažādas tehnoloģijas, piemēram, sīkdatnes, varam vākt informāciju arī par to, kā jūs izmantojat mūsu vietnes.

Paziņojums par datu izmantošanu un jūsu datu izmantošanas izvēles

 • Mēs izmantosim jūsu personas informāciju nolūkos, kādos tā tika vākta, un neizmantosim to citam nolūkam, ja vien iepriekš nesniegsiet atļauju.
 • Pirms personas informācijas kopīgošanas ar trešajām pusēm jebkurā citā nolūkā, kas nav nolūks, kurā sniedzāt mums informāciju, vai kas nav citādi norādīts Tiešsaistes paziņojumā par privātumu, mēs lūgsim jūsu atļauju.
 • Lai iegūtu informāciju par to, kā izmantojat mūsu vietnes, savā pārlūkprogrammā varat izslēgt sīkdatnes.

Piekļuve datiem un datu integritāte

 • Lai jauninātu savu personas informāciju un saziņas preferences, sazinieties ar mums: privacy@cisco.com vai skatiet attiecīgā produkta vai pakalpojuma tīmekļa vietni.

Datu drošība

 • Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu personas informāciju pret neatļautu izmantošanu un izpaušanu.

Tālākpārsūtīšana

 • Mēs kā globāls uzņēmums varam nodot jūsu personas informāciju uzņēmumam Cisco Amerikas Savienotajās Valstīs, ikvienai Cisco filiālei visā pasaulē vai trešajām pusēm, kas darbojas mūsu vārdā ārpus valsts, kurā tiek vākti dati, un datu aizsardzības standarti var atšķirties.
 • Mēs nenododam jūsu personas informāciju trešajām pusēm, ja vien šīs trešās puses neapsola nodrošināt šai informācijai aizsardzības līmeni, kas līdzvērtīgs mūsu nodrošinātajam.

Svarīga informācija

 • Mēs ievērojam konfidencialitātes politikas un datu aizsardzības prakses ne tikai tāpēc, lai ievērotu likumus, bet arī tāpēc, lai Cisco iegūtu uzticību un paļāvību.
 • Cisco iepriekš ir saņēmis sertifikātu atbilstoši ASV un ES drošības zonas un ASV un Šveices drošības zonas principiem, kādus ir noteicis ASV Tirdzniecības departaments attiecībā uz personas datu, kas iegūti no Eiropas Savienības dalībvalstīm un Šveices, vākšanu, izmantošanu un saglabāšanu, kaut arī šie dati nepaļaujas uz drošības zonu tāpēc, lai ievērotu ES likumus. Cisco ir apliecinājis, ka tas ievēro drošības zonas privātuma principus par paziņošanu, izvēli, tālākpārsūtīšanu, drošību, datu integritāti un uzraudzību. Pēc Eiropas Kopienu Tiesas 2015. gada 6. oktobra nolēmuma par drošības zonas spēkā esamību, kā arī ņemot vērā tiesiskā regulējuma attīstību, Cisco var iesaistīties citos regulējumos, ko laiku pa laikam apstiprina attiecīgās regulējošās iestādes.
 • Cisco saistošie uzņēmuma noteikumi — Kontrolieris (BCR-C) nodrošina, ka Cisco visā pasaulē veiktie Eiropas personiskās informācijas pārsūtījumi atbilst drošības garantijām.

Atsauces

Lai uzzinātu vairāk par privātuma praksēm, skatiet pilnu versiju Cisco Tiešsaistes paziņojumam par privātumu.

Pēdējais atjauninājums: 2018. gada aprīlī.

Paziņojums par privātumu

Pilna versijaSaziņa ar mums

E-pasta adrese: privacy@cisco.com

Pasta adrese: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA