Turite paskyrą?

 •   Asmeniškai pritaikytas turinys
 •   Jūsų produktai ir palaikymas

Reikia paskyros?

Sukurti paskyrą

"Cisco" privatumo internete patvirtinimo santrauka

Patikimumo ir skaidrumo centras

"Cisco" tvirtai įsipareigoja saugoti savo klientus, produktus ir įmonę. Tikime pasitikėjimo kūrimu ir palaikymu, rizikos mažinimu bei darymu to, kas yra teisinga.

"Cisco" privatumo internete patvirtinimas ir ši santrauka taikomi "Cisco" žiniatinklio svetainėms ir mūsų filialų svetainėms, kurios susiejamos su patvirtinimu.

"Cisco" gerbia ir įsipareigoja saugoti jūsų asmeninę informaciją. Mūsų privatumo patvirtinimuose perteikiami dabartiniai visuotiniai asmeninės informacijos tvarkymo principai bei standartai, pranešimas apie duomenų naudojimą ir pasirinkimas, duomenų prieiga ir vientisumas, saugumas, perdavimas ir vykdymas / priežiūra. Toliau pateikiama keletas svarbiausių punktų iš mūsų privatumo internete patvirtinimo.

Asmeninė informacija

 • Asmeninę informaciją renkame dėl įvairių priežasčių, pvz., dėl jūsų užsakymo apdorojimo, informacinio biuletenio prenumeratos, rinkodaros pranešimų siuntimo, naudojimo pritaikymo asmeniniams poreikiams arba dėl jūsų prašymo priimti į darbą.
 • Informuosime jus apie asmeninės informacijos rinkimo tikslą ir laikysime ją siekdami tokios informacijos rinkimo tikslų arba laikydamiesi taikytinų įstatymų reikalavimų bei siekdami kitų teisėtų tikslų.
 • Galime sujungti iš jūsų surinktą informaciją su informacija, gauta iš kitų šaltinių, kad padidintume bendrą jos tikslumą ir išsamumą, kad galėtume sėkmingiau su jumis bendrauti.
 • Be to, įvairiomis technologijomis, įskaitant slapukus, galime rinkti informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų žiniatinklio svetaines.

Pranešimas ir jūsų pasirinkimas, susijęs su duomenų naudojimu

 • Naudosime jūsų asmeninę informaciją jos rinkimo tikslais ir nenaudosime kitam tikslui nepaprašę jūsų leidimo.
 • Paprašysime jūsų leidimo prieš kokiu nors tikslu bendrindami jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis, išskyrus priežastį, dėl kurios ją pateikėte, arba kitus mūsų privatumo internete patvirtinime nurodytus tikslus.
 • Savo naršyklėje galite išjungti slapukus, susijusius su mūsų žiniatinklio svetainių naudojimo informacija.

Prieiga prie duomenų ir vientisumas

 • Norėdami atnaujinti asmeninės informacijos ir pranešimų nuostatas kreipkitės adresu privacy@cisco.com arba apsilankykite tam tikro produkto ar paslaugos žiniatinklio svetainėje.

Duomenų saugumas

 • Esame įsipareigoję apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo neleistino naudojimo arba atskleidimo.

Duomenų perdavimas

 • Esame pasaulinė įmonė ir galime perduoti jūsų asmeninę informaciją įmonei "Cisco" Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet kuriam "Cisco" filialui visame pasaulyje arba trečiosioms šalims, veikiančioms mūsų vardu ir esančioms už šalies, kurioje duomenys renkami, ribų ir kur duomenų apsaugos standartai gali būti kitokie.
 • Negalime perduoti jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, nebent tos trečiosios šalys pažada suteikti mūsų pateiktai informacijai lygiavertę apsaugą.

Svarbi informacija

 • Privatumo strategijas ir duomenų apsaugos praktiką taikome ne tik siekdami laikytis įstatymų, bet ir norėdami, kad įmonė "Cisco" nusipelnytų pasitikėjimo.
 • "Cisco" anksčiau buvo sertifikuota pagal JAV ir ES "saugaus uosto" sistemą bei JAV ir Šveicarijos "saugaus uosto" sistemą, kaip nustatė JAV komercijos departamentas dėl asmeninių duomenų, gautų iš Europos Sąjungos šalių narių ir Šveicarijos, rinkimo, naudojimo ir laikymo; tačiau "saugus uostas" nenaudojamas tam, kad būtų laikomasi ES įstatymų. "Cisco" patvirtino, kad laikosi "saugaus uosto" privatumo principų, susijusių su pranešimu, pasirinkimu, duomenų perdavimu, saugumu, duomenų vientisumu, prieiga ir vykdymu. Pagal 2015 m. spalio 6 d. Europos Teisingumo Teismo nutarimą dėl "saugaus uosto" galiojimo, taip pat atsižvelgiant į kintančias reguliavimo sistemas, "Cisco" kartais gali dalyvauti kitose sistemose, kurias patvirtina atitinkamos reguliuojančios institucijos.
 • „Cisco“ įmonei privalomų taisyklių – duomenų valdytojo (BCR-C) dokumente nurodoma, kad tinkamos apsaugos priemonės teikia naudos „Cisco“ atliekamiems Europos asmens informacijos perdavimams pasauliniu mastu.

Nuorodos

Norėdami daugiau sužinoti apie privatumo praktiką žr. "Cisco" privatumo internete patvirtinimo visą versiją.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018 m. balandžio

Privatumo patvirtinimas

Visa versijaKaip susisiekti su mumis

El. pašto adresas: privacy@cisco.com

Pašto adresas: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA