Guest

Cloud

Cisco CloudVerse

Podívejte se, jak vám může společnost Cisco pomoci při navigaci světem mnoha cloudů.

Cisco CloudVerse

Cisco CloudVerse

K přehrání tohoto videa je vyžadována nejnovější verze přehrávače Adobe Flash Player s povolenou funkcí JavaScript.

Stáhnout přehrávač Flash Player

Co znamená cloud

Cloud je výkonná kombinace cloud computingu, sítí, úložiště, řešení pro správu a podnikových aplikací, která využívá novou generaci IT služeb a služeb pro zákazníky. Tyto služby jsou k dispozici na vyžádání a poskytovány ekonomicky, bez omezení bezpečnosti nebo funkčnosti.

Přecházíme do propojeného „světa mnoha cloudů“, ve kterém budou mít uživatelé přístup ke cloudovým službám kdykoli, na jakémkoli zařízení a kdekoli na světě.

Cloud: Podrobně

Proč na tom záleží

Podniky, poskytovatelé služeb, malé firmy a vlády hledají cloudová řešení pro některé z největších podnikových a technologických problémů. Jejich řešení vyžaduje přístup, který plně integruje tři pilíře cloudu: cloudové aplikace a služby, datová centra a sítě.

Podrobně
Proč zvolit společnost Cisco

Proč si zvolit společnost Cisco

Společnost Cisco umožňuje svět mnoha cloudů – propojení lidí a organizací v cloudu, mezi cloudy a mimo ně ke koncovému uživateli. Pouze společnost Cisco a jeho partneři v ekosystému mohou poskytovat řešení, jež přinášejí spolupráci soustředěnou na uživatele, zaručenou spokojenost koncového uživatele, dynamickou a efektivní cloudovou infrastrukturu, bezpečnost typu context-aware a urychlenou realizaci.

Proč zvolit společnost Cisco?
Cloud: Realizace

Jak začít

Společnost Cisco si uvědomuje, že každá organizace má vlastní specifické potřeby a preference pro realizaci. Proto vám společnost Cisco poskytuje široký sortiment nástrojů, partnerů a speciálních služeb Cloud Enablement Services, které usnadňují vytváření a realizaci cloudů, nabízejí cloudové služby nebo využívají aplikace od cloudů hostovaných partnery či řešení Cisco Collaboration Cloud.

Implementace

Webcast Inovace v řešení Hosted Collaboration

Poslechněte si o nových řešeních pro spolupráci na bázi cloudu v tomto webcastu ze 13. prosince.