Podsumowanie Oświadczenia Cisco o ochronie danych osobowych online

Centrum budowania zaufania i przejrzystości

Cisco dba o utrzymanie silnych zabezpieczeń chroniących naszych klientów, produkty i firmę. Wierzymy w budowanie i utrzymanie zaufania, eliminowanie ryzyka i uczciwe postępowanie.

Publikowane przez Cisco Oświadczenie o ochronie danych osobowych online oraz niniejsze podsumowanie jego treści obowiązuje względem stron internetowych Cisco i naszych podmiotów stowarzyszonych, które publikują łącze do Oświadczenia.

 • Cisco szanuje i chroni Twoje dane osobowe. Nasze Oświadczenie o ochronie danych osobowych online odzwierciedla obecne światowe zasady i standardy postępowania z danymi osobowymi – przejrzystość, uczciwość i odpowiedzialność.
 • Nasze zasady i praktyki w zakresie ochrony prywatności zostały zaprojektowane z myślą o obowiązujących przepisach prawa na całym świecie oraz o pozyskaniu i utrzymaniu Twojego zaufania do Cisco.

Poniżej podaliśmy najważniejsze informacje zawarte w opublikowanym przez Cisco Oświadczeniu o ochronie danych osobowych online. Uwaga: bardziej szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Cisco można znaleźć w arkuszach i mapach danych dotyczących prywatności, opisach ofert lub innych zawiadomieniach wysyłanych przed lub w momencie zbierania danych.

Zbieranie i korzystanie z danych osobowych

 • Zbieramy dane osobowe z szeregu powodów, które mogą obejmować obsługę Twojego zamówienia, zapewnienie dostępu do naszych różnych stron internetowych i innych produktów oraz usług („Rozwiązania”), zapisania Cię na nasz newsletter, wysyłania wiadomości biznesowych i marketingowych, personalizowania Twojej interakcji z naszą stroną, a także w związku z podaniem o pracę.
 • Będziemy wykorzystywać Twoje dane osobowe do celów określonych w naszym Oświadczeniu o ochronie danych online lub innych informacjach o ochronie prywatności, które możemy udostępnić (np. nasze arkusze danych dotyczących prywatności, informacje o ochronie prywatności dotyczące danej strony lub wydarzenia itp.)
 • Możemy łączyć dane, które nam powierzasz z danymi uzyskanymi z innych źródeł po to, by zwiększyć ogólną dokładność i kompletność naszych stron internetowych, a także by doskonalić i lepiej dopasowywać je do interakcji i relacji z Tobą.
 • Możemy także zbierać informacje dotyczące użytkowania przez Ciebie naszych stron internetowych i Rozwiązań internetowych, korzystając z różnych technologii, w tym z plików cookie.

Zawiadomienie i Twój wybór dotyczący wykorzystania danych

 • Nie będziemy wykorzystywać Twoich danych osobowych w innym celu bez uprzedniego zapytania o zgodę lub w inny sposób dozwolony przez prawo.
 • Poprosimy Cię o zgodę przed udostępnieniem Twoich danych osobowych innym podmiotom w jakimkolwiek innym celu niż ten, dla którego je otrzymaliśmy lub innym niż cele wskazane w Oświadczeniu o ochronie danych osobowych online.

Twoje prawa do prywatności

 • Różne przepisy o ochronie danych na całym świecie zapewniają osobom fizycznym pewne prawa dotyczące ich danych osobowych. Może to obejmować prawo do dostępu, poprawienia, usunięcia, sprzeciwu lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, lub złożenia skargi do lokalnego organu ochrony danych. Aby dowiedzieć się więcej o swoich prawach do prywatności, zobacz Oświadczenie o ochronie danych osobowych online.
 • Aby przesłać wniosek o skorzystanie z prawa do prywatności lub aktualizację preferencji w zakresie komunikacji, skorzystaj z formularza Wniosku o dostęp do danych osobowych.

Bezpieczeństwo danych

 • Zależy nam na ochronie Twoich danych osobowych przed nieautoryzowanym wykorzystaniem lub ujawnieniem.

Międzynarodowe przekazywanie danych

Pytania, komentarze i wątpliwości

Więcej informacji

 • Aby dowiedzieć się więcej o naszych praktykach w zakresie ochrony prywatności, zapoznaj się z pełną wersją Oświadczenia o ochronie danych osobowych onlinefirmy Cisco lub innymi informacjami o ochronie prywatności, które możemy udostępnić (np. arkusze danych dotyczące prywatności, informacje o ochronie prywatności dotyczące danej strony itp.).

Ostatnia aktualizacja: 1 lipca 2022 r.

Oświadczenie o ochronie danych osobowych

Pełna wersjaAby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące ofert Cisco, sprawdź Arkusze Prywatności Danych na stronie Centrum Zaufania Cisco.

Kontakt z nami

Formularz do Realizacji Praw Prywatności

Adres korespondencyjny: Cisco Systems, Inc.
Dział Prawny
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA