Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Szkolenia & Konferencje

Wydarzenia lokalne dla Klientów

Cisco Engage – 11.03

Dołącz na Cisco Engage 11 marca w Warszawie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób sztuczna inteligencja tworzy podwaliny nowego świata oraz jak AI/ML są stosowane w rozwiązaniach Cisco.

Wprowadzenie do Cisco SD-WAN

Cykl wydarzeń związanych z technologią Cisco SD-WAN, w ramach którego odpowiemy omówimy korzyści płynące z wdrożenia rozwiązania Cisco SD-WAN oraz zapoznamy uczestników z działającym systemem i jego konfiguracją.

Warsztaty Cat9k WLAN - 26.02

Podczas szkolenia w Warszawie zostaną przedstawione nowości produktowe, unikalne funkcjonalności Cisco WLAN oraz system Cisco DNA Assurance. W części praktycznej uczestnicy będą mieć możliwość skonfigurowania i zweryfikowania platform Cat9k.

Test Drive Cisco Stealthwatch – 3.03

W czasie szkolenia w Warszawie przybliżymy architekturę bezpieczeństwa Cisco oraz system Cisco Stealthwatch i jego możliwości, a także, w części praktycznej, prztestujemy jak dzięki niemu wykryć i analizować zagrożenia.

Wydarzenia lokalne dla Partnerów

Cisco Tuesday

Co dwa tygodnie we wtorek zapraszamy na webinar na żywo z naszymi ekspertami, podczas których opowiadamy o poszczególnych rozwiązaniach Cisco i odpowiadamy na pytania od Partnerów.

Szkolenia i certyfikaty

Firma Cisco oferuje różne programy certyfikacji, szkoleń i testów informatycznych spełniające potrzeby informatyków, partnerów, pracowników i studentów.

Konferencje

Kontakt z ekspertami firmy Cisco na konferencjach, targach i imprezach online pozwoli Ci być na bieżąco z najnowszymi produktami, technologiami i rozwiązaniami sieciowymi.