Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Szkolenia & Konferencje

Wydarzenia lokalne dla Klientów

Zarejestruj się na jednodniowe spotkania z technologiami Cisco, które odbędą się w największych miastach Polski. Jest to doskonała okazja, aby spotkać naszych specjalistów poszczególnych architektur, jak również zapoznać się z najważniejszymi nowościami w całym portfolio Cisco.

Jednodniowe spotkanie odbędzie się w hotelu Novotel Warszawa Centrum, gdzie poznasz wszystkie najnowsze informacje z zakresu bezpieczeństwa sieci. Obejrzyj i posłuchaj prezentacji naszych ekspertów na temat m.in. architektury bezpieczeństwa, segmentacji definiowanej programowo, automatyzacji bezpieczeństwa.

Zarejestruj się live demo Webexa w naszym showroomie w Warszawie i wejdź do świata wideokonferencji Cisco.

Cykl wydarzeń związanych z technologią Cisco SD-WAN, w ramach którego odpowiemy omówimy korzyści płynące z wdrożenia rozwiązania Cisco SD-WAN oraz zapoznamy uczestników z działającym systemem i jego konfiguracją.

W ramach programu Akademia Cyberbezpieczeństwa Cisco będziesz mógł zupełnie bezpłatnie skorzystać w swojej firmie z naszego olbrzymiego doświadczenia i wiedzy w tym zakresie. Wiedzą dzielić się będą certyfikowani inżynierowie oraz osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie cybersecurity.

Wydarzenia lokalne dla Partnerów

W każdy wtorek zapraszamy na webinar na żywo z naszymi ekspertami, podczas których opowiadamy o poszczególnych rozwiązaniach Cisco i odpowiadamy na pytania od Partnerów.

Webinary lokalne

W trakcie 2.5 godzinnego seminarium online zademonstrujemy w szczegółowy sposób działania systemu Cisco DNA Center na przykładzie realnego środowiska sieciowego od A do Z wraz z siecią WiFi. Pokażemy również w jaki sposób DNAC Assurance jest w stanie pomóc w monitoringu oraz rozwiązywaniu problemów w sieci LAN i WLAN.

Szkolenia i certyfikaty

Firma Cisco oferuje różne programy certyfikacji, szkoleń i testów informatycznych spełniające potrzeby informatyków, partnerów, pracowników i studentów.

Konferencje

Kontakt z ekspertami firmy Cisco na konferencjach, targach i imprezach online pozwoli Ci być na bieżąco z najnowszymi produktami, technologiami i rozwiązaniami sieciowymi.