Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Szkolenia & Konferencje

Wydarzenia lokalne dla Klientów

Cisco Engage – 10.12

Głowa w chmurach, nogi twardo na ziemi
Co wybrać pod aplikacje krytyczne dla biznesu? Całkowita migracja do chmury? Jaka platforma najlepiej sprawdzi się dla Twoich aplikacji? 10 grudnia zapraszamy na wspólną podróż po technologiach Data Center, gdzie odpowiemy na wszystkie te pytania.

Cisco Live! W Barcelonie

Dołącz do nas w Barcelonie 27 stycznia na 5 dni pełnych sesji, praktycznych doświadczeń, eksperckich demo oraz networkingu. Zbudujmy most, który doprowadzi Cię tam, gdzie dążysz - aby niemożliwe stało się możliwe.

Wprowadzenie do Cisco SD-WAN

Cykl wydarzeń związanych z technologią Cisco SD-WAN, w ramach którego odpowiemy omówimy korzyści płynące z wdrożenia rozwiązania Cisco SD-WAN oraz zapoznamy uczestników z działającym systemem i jego konfiguracją.

Wydarzenia lokalne dla Partnerów

Cisco Tuesday

Co dwa tygodnie we wtorek zapraszamy na webinar na żywo z naszymi ekspertami, podczas których opowiadamy o poszczególnych rozwiązaniach Cisco i odpowiadamy na pytania od Partnerów.

Webinary lokalne

Breach Defence – Webinar 16.12

Czy wiesz, że cyberprzestępcom wystarczą średnio 3 godziny, aby wydobyć od Ciebie wszystkie potrzebne dla nich dane? Szybsze wykrywanie i naprawa naruszeń są kluczowe do zmniejszenia ryzyka w Twojej firmie - w czasie godzinnego webinarium dowiesz się, jak obniżyć ilość cyberataków.

Szkolenia i certyfikaty

Firma Cisco oferuje różne programy certyfikacji, szkoleń i testów informatycznych spełniające potrzeby informatyków, partnerów, pracowników i studentów.

Konferencje

Kontakt z ekspertami firmy Cisco na konferencjach, targach i imprezach online pozwoli Ci być na bieżąco z najnowszymi produktami, technologiami i rozwiązaniami sieciowymi.