Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Szkolenia & Konferencje

Wydarzenia lokalne dla Klientów

Dołącz do nas w Krakowie (29.10) oraz Warszawie (30.10) i poznaj największe nowości w obszarze przełączników dla sieci kampusowych, centrów przetwarzania danych, zarządzanych z chmury oraz do sieci przemysłowych. 

Cykl wydarzeń związanych z technologią Cisco SD-WAN, w ramach którego odpowiemy omówimy korzyści płynące z wdrożenia rozwiązania Cisco SD-WAN oraz zapoznamy uczestników z działającym systemem i jego konfiguracją.

W ramach programu Akademia Cyberbezpieczeństwa Cisco będziesz mógł zupełnie bezpłatnie skorzystać w swojej firmie z naszego olbrzymiego doświadczenia i wiedzy w tym zakresie. Wiedzą dzielić się będą certyfikowani inżynierowie oraz osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie cybersecurity.

Wydarzenia lokalne dla Partnerów

Co dwa tygodnie we wtorek zapraszamy na webinar na żywo z naszymi ekspertami, podczas których opowiadamy o poszczególnych rozwiązaniach Cisco i odpowiadamy na pytania od Partnerów.

Webinary lokalne

Hiperkonwergencja to przepis na to jak łatwiej przygotować kompletną, wysokodostępną platformę obliczeniową. Podczas sesji opowiemy czym jest rozwiązanie Cisco HyperFlex, kiedy warto je zastosować, czym się różni od podobnych rozwiązań i jakie ma przewagi.

Szkolenia i certyfikaty

Firma Cisco oferuje różne programy certyfikacji, szkoleń i testów informatycznych spełniające potrzeby informatyków, partnerów, pracowników i studentów.

Konferencje

Kontakt z ekspertami firmy Cisco na konferencjach, targach i imprezach online pozwoli Ci być na bieżąco z najnowszymi produktami, technologiami i rozwiązaniami sieciowymi.