Маєте обліковий запис?

 •   Персоналізований вміст
 •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Заява Cisco про конфіденційність онлайн – стислий виклад

Центр довіри та прозорості

Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів і компанії. Наші принципи: налагоджувати й підтримувати довірчі відносини, знижувати ризики й просто чинити правильно.

Заява про конфіденційність в Інтернеті компанії Cisco й цей стислий виклад застосовуються до веб-сайтів Cisco та наших дочірніх компаній, які містять посилання на Заяву.

Компанія Cisco поважає конфіденційність інших і зобов’язується захищати їх особисту інформацію. Наша Заява про конфіденційність відображає сучасні світові принципи та стандарти поводження з особистою інформацією: прозорість, чесність і відповідальність.  Нижче наведено деякі ключові положення Заяви Cisco про конфіденційність в Інтернеті. Докладнішу інформацію про те, як Cisco обробляє особисту інформацію, наведено в листах конфіденційності даних, описах пропозицій або інших повідомленнях, що відображаються до чи під час збирання даних.

Особиста інформація

 • Ми збираємо особисту інформацію для різноманітних цілей, зокрема для обробки вашого замовлення, наповнення веб-сайтів, Рішень і забезпечення їх роботи, оформлення підписки на інформаційні бюлетені, надсилання комерційних і маркетингових матеріалів, персоналізації роботи з нашими ресурсами чи для обробки заявок щодо прийому на роботу.
 • Ми вчасно інформуватимемо вас про мету збирання особистої інформації та зберігатимемо її протягом терміну, необхідного для виконання цілей, для яких її зібрано, або відповідно до вимог чинного законодавства чи досягнення дозволених законом цілей.
 • Ми можемо поєднувати зібрану у вас інформацію з даними з інших джерел, щоб покращити її загальну точність і повноту, а також покращити й індивідуально адаптувати взаємодію та роботу з вами.
 • Ми також можемо збирати інформацію, пов’язану з використанням наших веб-сайтів та Рішень, заснованих на веб-сайтах, за допомогою різних технологій, зокрема файлів cookie.

Сповіщення про використання даних і варіанти для вибору

 • Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію з метою, для якої її зібрано, і не застосовуватимемо її для інших цілей без вашого попереднього дозволу чи без законної підстави для використання.
 • Ми запитуватимемо вашого дозволу на надання вашої особистої інформації третім особам для будь-яких цілей, відмінних від тієї, для якої ви її надали, або інших цілей, зазначених у повній версії нашої Заяви про конфіденційність онлайн.
 • Додаткові відомості про ваші варіанти вибору стосовно того, як компанія Cisco може обробляти вашу особисту інформацію, або стосовно використання нами файлів cookie чи інших веб-технологій наведено в повній версії нашої Заяви про конфіденційність онлайн.

Доступ до даних і їхня цілісність

 • Щоб оновити особисту інформацію й параметри комунікації, натисніть тут або відвідайте веб-сайт певного продукту чи послуги.

Захист даних

 • Ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію від несанкціонованого використання або розкриття.

Подальше передавання

 • Оскільки компанія Cisco працює в усьому світі, ми можемо передавати вашу особисту інформацію представництву Cisco у Сполучених Штатах Америки, будь-яким дочірнім компаніям Cisco в усьому світі, а також третім особам, які діють від нашого імені, за межі країни збирання даних, де стандарти їх захисту можуть відрізнятися.
 • Ми не передаватимемо вашу особисту інформацію третім особам, якщо вони не обіцяють надати їй принаймні такий самий рівень захисту, який забезпечуємо ми.

Важлива інформація

Посилання

Щоб дізнатися більше про наші методи захисту конфіденційності, дивіться повну версію Заяви про конфіденційність в Інтернеті компанії Cisco.

Останнє оновлення: 10 травня 2021 року

Заява про конфіденційність

Повна версіяЩоб дізнатися про додаткові пропозиції Cisco, див. документи щодо конфіденційності даних на порталі Cisco Trust Center

Зв’язок із нами

Електронна пошта: Форма запиту щодо конфіденційності

Поштова адреса: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)