Маєте обліковий запис?

 •   Персоналізований вміст
 •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Заява Cisco про конфіденційність онлайн – стислий виклад

Центр довіри та прозорості

Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів і компанії. Наші принципи: налагоджувати й підтримувати довірчі відносини, знижувати ризики й просто чинити правильно.

Заява про конфіденційність онлайн компанії Cisco й цей стислий виклад застосовуються до веб-сайтів Cisco та наших дочірніх компаній, які містять посилання на Заяву.

Компанія Cisco поважає вашу конфіденційність і зобов’язується захищати вашу особисту інформацію. Наші заяви про конфіденційність відповідають актуальним світовим принципам і стандартам поводження з особистою інформацією в таких аспектах: сповіщення про використання даних, варіанти вибору для користувача, доступ до даних, їх цілісність, захист, подальше передавання й примусове дотримання умов. Нижче наведено деякі ключові положення нашої Заяви про конфіденційність онлайн.

Особиста інформація

 • Ми збираємо особисту інформацію для різноманітних цілей, зокрема для обробки замовлення, оформлення підписки на інформаційні бюлетені, надсилання маркетингових матеріалів, персоналізації роботи з нашими ресурсами чи для обробки заявок на заповнення вакансії.
 • Ми вчасно інформуватимемо вас про мету збирання особистої інформації та зберігатимемо її протягом терміну, необхідного для виконання цілей, для яких її зібрано, або відповідно до вимог чинного законодавства чи досягнення дозволених законом цілей.
 • Ми можемо поєднувати зібрану у вас інформацію з даними з інших джерел, щоб покращити її загальну точність і повноту, а також краще адаптувати засоби взаємодії.
 • Ми також можемо збирати інформацію, пов’язану з використанням наших веб-сайтів, за допомогою різних технологій, зокрема файлів cookie.

Сповіщення про використання даних і варіанти для вибору

 • Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію для мети, для якої її зібрано, і не застосовуватимемо її для інших цілей без вашого попереднього дозволу.
 • Ми запитуватимемо вашого дозволу на надання вашої особистої інформації третім особам для будь-яких цілей, відмінних від тієї, для якої ви її надали, або інших цілей, зазначених у нашій Заяві про конфіденційність онлайн.
 • Щоб запобігти збиранню інформації, пов’язаної з використанням наших веб-сайтів, ви можете вимкнути файли cookie в настройках свого браузера.

Доступ до даних і їх цілісність

 • Щоб оновити особисту інформацію й параметри комунікації, зверніться на адресу privacy@cisco.com або відвідайте веб-сайт конкретного продукту чи послуги.

Захист даних

 • Ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію від несанкціонованого використання або розкриття.

Подальше передавання

 • Оскільки компанія Cisco працює в усьому світі, ми можемо передавати вашу особисту інформацію представництву Cisco у Сполучених Штатах Америки, будь-яким дочірнім компаніям Cisco в усьому світі, а також третім особам, які діють від нашого імені, за межі країни збирання даних, де стандарти їх захисту можуть відрізнятися.
 • Ми не передаватимемо вашу особисту інформацію третім особам, якщо вони не обіцяють надати їй такий самий рівень захисту, який забезпечуємо ми.

Важлива інформація

 • Ми дотримуємося політики конфіденційності й методів захисту даних не тільки для відповідності законодавству, але й щоб заслужити довіру та репутацію надійної компанії.
 • Раніше компанія Cisco пройшла сертифікацію з відповідності положенням Рамкових угод про "Безпечну гавань" між США та ЄС і США та Швейцарією відповідно до приписів Міністерства торгівлі США щодо збирання, використання й зберігання особистої інформації з країн Європейського Союзу та Швейцарії, проте не покладається на концепцію "Безпечної гавані" для дотримання законодавства ЄС. Компанія Cisco отримала сертифікат відповідності принципам конфіденційності "Безпечної гавані", які регулюють сповіщення, варіанти вибору для користувача, подальше передавання, захист, цілісність даних, доступ і примусове дотримання умов. Відповідно до постанови Європейського суду від 6 жовтня 2015 р. стосовно чинності угоди про "Безпечну гавань" і з огляду на розвиток нормативно-правової бази компанія Cisco може брати участь в інших рамкових угодах, які періодично затверджують відповідні регуляторні органи.
 • Обов’язкові корпоративні правила Cisco як володільця даних («Binding Corporate Rules – Controller», BCR-C) забезпечують дотримання в Cisco належних запобіжних заходів під час передавання персональної інформації користувачів із ЄС у будь-які точки світу.

Посилання

Щоб більше дізнатися про наші методи захисту конфіденційності, див. повну версію Заяви про конфіденційність онлайн компанії Cisco.

Останнє оновлення: Травень 2018 р.

Заява про конфіденційність

Повна версіяЗв’язок із нами

Електронна пошта: privacy@cisco.com

Поштова адреса: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)