Маєте обліковий запис?

 •   Персоналізований вміст
 •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Заява Cisco про конфіденційність онлайн – стислий виклад

Центр довіри та прозорості

Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів і компанії. Наші принципи: налагоджувати й підтримувати довірчі відносини, знижувати ризики й просто чинити правильно.

 Заява про конфіденційність онлайн  компанії Cisco й цей стислий опис застосовуються до веб-сайтів і Рішень компанії Cisco та до веб-сайтів наших дочірніх компаній, які містять посилання на цю Заяву про конфіденційність.

Компанія Cisco поважає конфіденційність інших і зобов’язується захищати їх особисту інформацію. Наша Заява про конфіденційність відповідає актуальним світовим принципам і стандартам поводження з особистою інформацією в таких аспектах: сповіщення про використання даних, варіанти вибору для користувача, доступ до даних, їхня цілісність, захист, подальше передавання й примусове дотримання умов та/або нагляд регулюючих органів. Нижче наведено деякі ключові положення Заяви Cisco про конфіденційність онлайн.

Особиста інформація

 • Ми збираємо особисту інформацію для різноманітних цілей, зокрема для обробки замовлень, постачання послуг веб-сайту й Рішення та забезпечення їхнього функціонування, оформлення підписки на інформаційні бюлетені, надсилання бізнесових і маркетингових матеріалів, персоналізації роботи з нашими ресурсами та обробки заявок на заповнення вакансій.
 • Ми вчасно інформуватимемо вас про мету збирання особистої інформації та зберігатимемо її протягом терміну, необхідного для виконання цілей, для яких її зібрано, або відповідно до вимог чинного законодавства чи досягнення дозволених законом цілей.
 • Ми можемо поєднувати зібрану у вас інформацію з даними з інших джерел, щоб покращити її загальну точність і повноту, а також покращити та індивідуально адаптувати взаємодію та роботу з вами.
 • Ми також можемо збирати інформацію, пов’язану з використанням наших веб-сайтів та Рішень, заснованих на веб-сайтах, за допомогою різних технологій, зокрема файлів cookie.

Сповіщення про використання даних і варіанти для вибору

 • Ми використовуватимемо вашу особисту інформацію для мети, задля якої її зібрано, і не застосовуватимемо її для інших цілей без вашого попереднього дозволу, або без законних підстав для її використання.
 • Ми запитуватимемо вашого дозволу на надання вашої особистої інформації третім особам для будь-яких цілей, відмінних від тієї, для якої ви її надали, або інших цілей, зазначених у нашій Заяві про конфіденційність онлайн.
 • Для отримання додаткових відомостей про ваші варіанти вибору стосовно того, як компанія Cisco може обробляти вашу особисту інформацію, або стосовно використання нами файлів cookie чи інших веб-технологій дивіться повну версію нашої Заяви про конфіденційність онлайн.

Доступ до даних і їхня цілісність

 • Щоб оновити особисту інформацію й параметри комунікації, натисніть тут або відвідайте веб-сайт конкретного продукту чи послуги.

Захист даних

 • Ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію від несанкціонованого використання або розкриття.

Подальше передавання

 • Оскільки компанія Cisco працює в усьому світі, ми можемо передавати вашу особисту інформацію представництву Cisco у Сполучених Штатах Америки, будь-яким дочірнім компаніям Cisco в усьому світі, а також третім особам, які діють від нашого імені, за межі країни збирання даних, де стандарти їхнього захисту можуть відрізнятися.
 • Ми не передаватимемо вашу особисту інформацію третім особам, якщо вони не обіцяють надати їй принаймні такий самий рівень захисту, який забезпечуємо ми.

Важлива інформація

 • Наші політики та практики забезпечення конфіденційності та захисту даних розроблені з розрахунком на дотримання чинного законодавства в усьому світі, щоб заслужити та підтримати вашу довіру компанії Cisco.
 • Компанія Cisco має сертифікацію за стандартом Privacy Shield для ЄС — США та Швейцарії — США, який запровадило Міністерство торгівлі США щодо збирання, використання, обробки й передачі через кордони особистих даних із Європейського Союзу, Сполученого Королівства та Швейцарії.TRUSTe
 • Компанія Cisco також пройшла сертифікацію за Системою правил міжнародної конфіденційності АТЕС і сертифікацію Визнання конфіденційності для обробників стосовно обробки особистих даних і їхнього перенесення в економічні зони країн-членів Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва та з таких зонTRUSTeTRUSTe
 • Обов’язкові корпоративні правила Cisco як власника даних («Binding Corporate Rules – Controller», BCR-C) забезпечують дотримання в Cisco належних запобіжних заходів під час передавання персональної інформації користувачів із ЄС у будь-які точки світу.
 • Якщо ми не задовольнили ваше звернення щодо конфіденційності або використання даних, зверніться до нашого незалежного постачальника послуг із вирішення суперечок у США (безкоштовно)

Посилання

Щоб дізнатися більше про наші методи захисту конфіденційності, дивіться повну версію Заяви про конфіденційність онлайн  компанії Cisco.

Останнє оновлення: травня 2020 р

Заява про конфіденційність

Повна версіяЩоб дізнатися про додаткові пропозиції Cisco, див. документи щодо конфіденційності даних на порталі Cisco Trust Center

Зв’язок із нами

Електронна пошта: Форма запиту щодо конфіденційності

Поштова адреса: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)