Заява Cisco про конфіденційність онлайн – стислий виклад

Центр довіри та прозорості

Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів і компанії. Наші принципи: налагоджувати й підтримувати довірчі відносини, знижувати ризики й просто чинити правильно.

Ця Заява про конфіденційність онлайн та цей стислий виклад стосуються вебсайтів, продуктів і послуг («Рішень») Cisco, які містять посилання на Заяву про конфіденційність онлайн або згадку про неї. Заява описує наші правила обробки особистих даних, доступні для Вас варіанти керування процесом збирання, використання, доступом до Ваших особистих даних, а також способи їх оновлення й виправлення.

 • Компанія Cisco поважає конфіденційність інших і зобов’язується захищати їхні особисті дані. Наша Заява про конфіденційність онлайн відображає сучасні світові принципи та стандарти поводження з особистими даними: прозорість, чесність і відповідальність.
 • Наші правила політики й практика щодо забезпечення конфіденційності розроблені з метою дотримання чинного законодавства в усьому світі, щоб заслужити та підтримати Вашу довіру до компанії Cisco.

Нижче наведено деякі ключові положення нашої Заяви про конфіденційність онлайн. Зауважте, що додаткова інформація про наші правила поводження з особистими даними в контексті рішень Cisco може надаватися для конкретних Рішень у листах і картах конфіденційних даних, описах пропозицій або інших повідомленнях, що відображаються до чи під час збирання даних.

Збирання й використання особистих даних

 • Ми збираємо особисті дані для різноманітних цілей, зокрема для обробки Вашого замовлення, наповнення вебсайтів і надання інших Рішень, оформлення передплати на інформаційні бюлетені, надсилання комерційних і маркетингових матеріалів, персоналізації роботи з нашими ресурсами, а також для обробки заявок щодо прийняття на роботу.
 • Ми використовуватимемо Ваші особисті дані для цілей, зазначених у нашій Заяві про конфіденційність онлайн або інших повідомленнях про конфіденційність, які ми можемо надавати (наприклад, у наших листах конфіденційних даних, на нашому сайті або повідомленнях про конфіденційність, пов’язаних із певними подіями тощо).
 • Ми можемо законно поєднувати зібрану у Вас інформацію з даними з інших джерел, щоб покращити її загальну точність і повноту, а також покращити та індивідуально адаптувати взаємодію та роботу з Вами.
 • Ми також можемо збирати інформацію, пов’язану з використанням наших вебсайтів та Рішень, заснованих на вебсайтах, за допомогою різних технологій, зокрема файлів cookie.

Сповіщення про використання даних і варіанти для вибору    

 • Ми використовуватимемо Ваші особисті дані з метою, для якої їх зібрано, і не застосовуватимемо їх для інших цілей без Вашого попереднього дозволу чи без законної підстави для використання.
 • Ми запитуватимемо Вашого дозволу на надання Ваших особистих даних третім особам для будь-яких цілей, відмінних від тих, для яких Ви їх надали, або інших цілей, зазначених у нашій Заяві про конфіденційність онлайн.
 • Додаткові відомості про Ваші варіанти вибору щодо того, як компанія Cisco може обробляти Ваші особисті дані, або щодо використання нами файлів cookie чи інших вебтехнологій наведено в повній версії нашої Заяви про конфіденційність онлайн.   

Ваші права на конфіденційність

 • Різні закони про захист даних у всьому світі надають фізичним особам певні права щодо їхніх особистих даних. Вони містять право на доступ, виправлення, видалення, заперечення чи обмеження обробки Ваших особистих даних або подання скарги до місцевого органу із захисту даних. Щоб дізнатися докладніше про свої права на конфіденційність, див. нашу Заяву про конфіденційність онлайн.
 • Щоб подати запит або скористатися своїми правами на конфіденційність чи оновити налаштування отримання повідомлень, використовуйте форму Запиту щодо конфіденційності.

Захист даних

 • Ми прагнемо захистити Ваші особисті дані від несанкціонованого використання або розкриття.

Міжнародне передавання даних

Запитання, коментарі або сумніви

Отримання додаткової інформації

Докладніше про нашу практику щодо конфіденційності див. у повній версії Заяви про конфіденційність онлайн або інших повідомленнях про конфіденційність, які ми надаємо (наприклад, у наших листах конфіденційних даних, повідомленнях про конфіденційність на сайті).

Останнє оновлення: 26 вересня 2023 р.

Заява про конфіденційність

Повна версіяЩоб дізнатися про додаткові пропозиції Cisco, див. документи щодо конфіденційності даних на порталі Cisco Trust Center

Зв’язок із нами

Електронна пошта: Форма запиту щодо конфіденційності

Поштова адреса: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)