Máte už účet?

  •   Prispôsobený obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potrebujete účet?

Vytvoriť účet

Pracujte z domu
Vzdelávajte sa online

Pracujte z domu, učte sa na diaľku alebo vyučujte online. Zostaňte v spojení.
Neobmedzené použitie na najbezpečnejšej platforme na spoluprácu: Cisco Webex.

  • Kliknutím na „Vyskúšajte Meetings zadarmo“ súhlasíte so Zmluvnými podmienkami spoločnosti Cisco.

Sme tu pre vás

S cieľom podporiť svojich zákazníkov pri ich práci ponúka spoločnosť Cisco bezplatné a vylepšené služby na podporu práce z domu a bezpečného online vzdelávania na celom svete bez ohľadu na veľkosť odvetvia.

Vyskúšajte Webex zadarmo

Bežný bezplatný účet

Pre jednotlivcov, ktorí pracujú z domu a majú záujem o bezplatný účet.

Táto možnosť poskytuje neobmedzené stretnutia s HD kvalitou videa a zdieľaním obrazovky. Teraz navyše s neobmedzeným počtom minút a až 100 účastníkmi.

  • Kliknutím na „Vyskúšajte Meetings zadarmo“ súhlasíte
    so Zmluvnými podmienkami spoločnosti Cisco.

Získajte 90-dňovú skúšobnú verziu

Pre organizácie, ktoré chcú začať pracovať
na diaľku okamžite.

Zariadenie ponúka neobmedzené trvanie stretnutia Full HD, možnosť účasti až 200 účastníkov, zdieľanie obrazovky, nahrávanie videohovoru a všetky najnovšie nástroje
a možnosti, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum
z každého stretnutia.

Prechod na online vzdelávanie

Školy, ktoré prechádzajú na virtuálne vzdelávanie.

Prepojte vaše učebne online a vyhnite sa prerušeniu výučby. Prečítajte si materiály o podpore vyučovania na diaľku pre študentov
a rodičov alebo informácie pre IT, ktoré vám pomôžu pri rýchlom plánovaní, nasadení
a zaučení vašich používateľov.

Pracujte z domu bezpečne

So stúpajúcim počtom zamestnancov pracujúcich z domu potrebujú firmy nielen správne nástroje na spoluprácu, ale aj na bezpečnosť. Aby sme vám pomohli, ponúkame bezplatné licencie na 3 kľúčové bezpečnostné technológie určené na ochranu vzdialených pracovníkov kdekoľvek, kedykoľvek
a na akomkoľvek zariadení.

Ak už používate Cisco Umbrella, Cisco Duo alebo Cisco AnyConnect Secure Mobility Client, môžete prekročiť svoj používateľský limit bez ďalších poplatkov. Ak nie, zistite viac o týchto riešeniach a o tom, ako požiadať o bezplatnú licenciu:

Posielajte a prijímajte údaje bezpečne

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client umožňuje zamestnancom bezpečne pracovať odkiaľkoľvek na prenosných firemných počítačoch alebo osobných mobilných zariadeniach. Kontaktujte obchodného zástupcu alebo partnera spoločnosti Cisco a požiadajte
o používateľský účet.

Zastavte prístup na škodlivé webové stránky

Cisco Umbrella chráni používateľov pred škodlivými internetovými stránkami bez ohľadu na to, či sú pripojení v sieti alebo nie. Ak chcete predĺžiť počiatočné obdobie 14 dní na 90 dní, kontaktujte obchodného zástupcu spoločnosti Cisco.

Overte totožnosť zamestnancov, ktorí sú pripojení na diaľku

Cisco Duo overuje totožnosť používateľov
a dôveryhodnosť ich zariadení pred poskytnutím prístupu k aplikáciám.

Online stretnutia sú jednoduché, bezpečné a bezplatné

S videokonferenciami by práca z domu alebo na diaľku nemala mať vplyv na vaše bežné obchodné stretnutia. Vytvorte si účet Webex. Stretnite sa so svojim tímom alebo klientmi online tvárou v tvár odkiaľkoľvek, bez ohľadu na to, aké zariadenie používate.

Funkcie a výhody riešenia Cisco Webex

Jednoduchosť kedykoľvek a kdekoľvek

Naplánujte si a začnite online stretnutia z vášho webového prehliadača, počítača, mobilnej aplikácie alebo video zariadenia s kvalitným zvukom, videom a delením sa o obsah. Žiadne sťahovanie ani plug-iny.

Stretnite sa tam, kde pracujete

Integrácia s populárnymi nástrojmi produktivity, systémami Learning Management Systems, aplikáciami workflow a ďalšími, pre skvelé stretnutia presne podľa vašich predstáv.

Spolupracujte efektívne

Vaša mobilná aplikácia Webex Meetings sa automaticky pripája k vášmu videozariadeniu, takže sa môžete k stretnutiam pripojiť okamžite. Vďaka detekcii šumu v pozadí a možnosti stlmenia zvuku Webex ponúka menej rušivé hovory. Využite možnosť bezdrôtovej výmeny súborov z počítača či automatického prepisu stretnutia.

Výnimočná bezpečnosť

Zamknite vašu online osobnú miestnosť a chráňte vaše diskusie od začiatku do konca. Vynikajúca viackroková bezpečnosť vám poskytne pohodu a potrebnú ochranu.

Kvalitnejšie online vzdelávanie
na univerzite vďaka riešeniu Webex

The University of Portsmouth ponúka študentom a učiteľom Cisco Webex na zlepšenie online výučby, vzdelávania a mnohého ďalšieho.

Ako začať

Používanie nástroja Webex je rýchle a jednoduché. Postupujte podľa pokynov vo videách a vytvorte si svoj Webex účet zadarmo ešte dnes.

Vytvorte si bezplatný účet

Naplánujte si online stretnutie

Pripojte sa k online stretnutiu

Vyskúšajte si Webex

Kontaktujte nás a získajte viac informácií o tom, ako vám môže Cisco Webex pomôcť.