Başlarken
Başlarken

Başlarken

Telepresence'in ne olduğunu ve kuruluşunuzda ya da küçük ölçekli işletmenizde nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Avantajlar Müşteriler
Müşteri Dönüşümleri

Müşteri Dönüşümleri

  • Eğitim
  • Finans
  • Sağlık Hizmetleri
  • Diğer Sektörler
Ürünler
Altyapı

Altyapı

  • Uygulamalar
  • Yönetim
Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

  • Cisco TelePresence Exchange
  • Kamuya Açık Cisco TelePresence Odaları
Servisler
Servisler

Servisler

Cisco'nun ve iş ortaklarının işletmenizin akıllıca yöntemlerle işlemesini nasıl sağladığını öğrenin.

Şimdi Deneyin
Şimdi Deneyin

Şimdi Deneyin

Deneyim, bir sayfadaki sözcüklerden çok daha etkilidir.

  • Topluluğa Katılın
Her Zamankinden Daha Erişilebilir

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Telepresence

Cisco TelePresence, her ölçekteki şirkete hizmet eden yeni ürünlerin ve çözümlerin eklenmesiyle artık tam anlamıyla her yerde ve herkese yönelik hale geldi. Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik Cisco TelePresence, büyük ölçekli müşterilerimizin olmadan yapamadığı kullanımı kolay, yüksek kalitedeki bu deneyimi tecrübe etmeye devam etmeyi sürdürürken kuruluşların telepresence'i kullanmaya başlaması için tasarlanmıştır.

Siz, çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve müşterileriniz "Şu an kullandığımızdan çok daha iyi bir teknoloji olmalı." diyorsanız, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Cisco TelePresence sektördeki en iyi çözümlerden biridir. Çok yüksek bir yatırım gerektirmeden müşterilerinizin zamandan tasarruf sağlaması ve çalışan verimliliğini artırma imkanı sizi rakiplerinizin önüne geçirir.

Neden Benim için Uygun?

Neden Benim için Uygun?

Cisco TelePresence, yüz yüze sonuçlara ulaşmanızı sağlar ve artık yalnızca yönetim kurulu odalarına yönelik değil. Bugün oda tabanlı ve kişisel telepresence ürünleri, özel BT uzmanlığına ve donanımına gerek kalmadan küçük işletmelerin telepresence'i "tak ve çalıştır" basitliğiyle mevcut bir genişbant ağ bağlantısı üzerinden kullanmasını mümkün hale getiriyor.

Telepresence kullanımı artık hiç olmadığı kadar erişilebilir. Çalışma yönteminizi dönüştürecek sektör lideri görüntülü iletişim teknolojisini dört basit adımla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mevcut Telepresence Programınızı Geliştirin

Mevcut Telepresence Programınızı Geliştirin

Daha fazla çalışana erişmek ve daha fazla uzmanın katılımını sağlamak için mevcut dağıtımınızı ölçeklendirmeye hazırsınız. İşletmenin gelişimine yönelik çözümlerin siz büyüdükçe nasıl büyüdüğünü görün.