Başlarken
Başlarken

Başlarken

Telepresence'in ne olduğunu ve kuruluşunuzda ya da küçük ölçekli işletmenizde nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Avantajlar Müşteriler
Müşteri Dönüşümleri

Müşteri Dönüşümleri

  • Eğitim
  • Finans
  • Sağlık Hizmetleri
  • Diğer Sektörler
Ürünler
Altyapı

Altyapı

  • Uygulamalar
  • Yönetim
Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

  • Cisco TelePresence Exchange
  • Kamuya Açık Cisco TelePresence Odaları
Servisler
Servisler

Servisler

Cisco'nun ve iş ortaklarının işletmenizin akıllıca yöntemlerle işlemesini nasıl sağladığını öğrenin.

Şimdi Deneyin
Şimdi Deneyin

Şimdi Deneyin

Deneyim, bir sayfadaki sözcüklerden çok daha etkilidir.

  • Topluluğa Katılın
Müşterileriniz için Yenilikçi Çözümler

Hizmet Sağlayıcılar için Telepresence

Telepresence; yenilikçi, ölçeklenebilir şekilde yönetilen ve barındırılan çözümler sunmanın yanı sıra önemli işletme hedeflerini desteklemek için hizmet sağlayıcılara yönelik etkili bir fırsat sağlıyor. Kuruluşlar ve ağ sınırları arası çalışmanın yeni yöntemini benimseyerek gelişen işletme ve sektör topluluğu birimlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni hizmetler sağlayın. Cisco TelePresence portföyü, hizmet sağlayıcıların fark yaratan ve katma değerli çözümler sunmasına olanak tanıyacak geniş yelpazedeki uç noktalarından, altyapılardan, onaylı tasarımlara sahip bilgi alışverişi ve konferans hizmeti oluşturma platformlarından oluşur. Hizmet sağlayıcılar, Cisco’nun açık mimari yaklaşımının avantajlarından yararlanarak Cisco medianet mimarisini kullanıp hizmet sunumuna yönelik operasyonel maliyetlerini düşürürken kendisinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını özel olarak karşılayan yeni deneyimler geliştirmek için önerilerini özelleştirebilir.

Kuruluşunuzda Telepresence’i Kullanmaya Başlama

Kuruluşunuzda Telepresence’i Kullanmaya Başlama

Daha iyi işbirliği, girişimcilik ve müşteri bağlılığı birçok hizmet sağlayıcı için en önemli stratejik önceliklerdir. Cisco TelePresence’in kuruluşunuzun iletişimini geliştirmesini, iş arkadaşlarıyla, müşterilerle ve iş ortaklarıyla yüz yüze iletişimi sürdürmesini ve rekabet avantajından yararlanmasını sağlayacak avantajları ve deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yeni Telepresence Hizmetleri Oluşturun

Yeni Telepresence Hizmetleri Oluşturun

Ticari işletmelerin ve öncü sektörlerin yeni çalışma yöntemlerini benimseme yolunda ilerlemesi “hizmet olarak telepresence” için gelir fırsatları oluşturdu. Yönetilen ve barındırılan telepresence çözümlerini kullanmaya başladıysanız, hizmet sağlayıcılara yönelik Cisco TelePresence çözümlerinin var olan portföyünüzü en üst düzeye çıkaran yeni hizmetlerle yeni ve mevcut müşterilere nasıl ulaşacağınız konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek isteyeceksiniz.

Hizmet olarak Telepresence Portföyünüzü Geliştirin

Hizmet olarak Telepresence Portföyünüzü Geliştirin

Yenilikçi hizmetler sağlamak ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak için telepresence hizmet portföyünüzü ölçeklendirin. Cisco’nun telepresence bulut konferans ve bilgi alışverişi çözümlerine yönelik açık mimarisinin avantajlarından yararlanırken yeni abonelik hizmetleri sağlamak, var olan standart tabanlı video dağıtım kapsamını genişletmek, gelişmiş ağ tabanlı medya ve konferans hizmetleri aktarmak, optimize edilmiş hizmet düzeyleri sunmak veya büyük çaplı hizmetler sağlamak üzere işletme modelinizi genişletmek için önerilerinizi geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz.

En Beğenilen Telepresence Tweet'leri

Twitter logosu