Başlarken
Başlarken

Başlarken

Telepresence'in ne olduğunu ve kuruluşunuzda ya da küçük ölçekli işletmenizde nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Avantajlar Müşteriler
Müşteri Dönüşümleri

Müşteri Dönüşümleri

  • Eğitim
  • Finans
  • Sağlık Hizmetleri
  • Diğer Sektörler
Ürünler
Altyapı

Altyapı

  • Uygulamalar
  • Yönetim
Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

  • Cisco TelePresence Exchange
  • Kamuya Açık Cisco TelePresence Odaları
Servisler
Servisler

Servisler

Cisco'nun ve iş ortaklarının işletmenizin akıllıca yöntemlerle işlemesini nasıl sağladığını öğrenin.

Şimdi Deneyin
Şimdi Deneyin

Şimdi Deneyin

Deneyim, bir sayfadaki sözcüklerden çok daha etkilidir.

  • Topluluğa Katılın
Kuruluş Genelinde Uzmanlığı Ölçeklendirin

Telepresence for the Enterprise

Cisco TelePresence, birlikte çalışmanın yeni yönteminin kalbi olma özelliğini taşıyor. Teknolojimiz, kurumsal müşterilerin mevcut en doğal ve gerçekçi iletişim deneyimlerinden biri sayesinde daha iyi ve hızlı kararlar almak için herkesin her yerde “yan yana” olmasını sağlayarak kuruluş genelinde uzmanlığı daha etkili biçimde ölçeklendirmelerini sağlar. Geniş portföyümüz, müşterilere mobil çalışanlardan, masaüstüne, ekip işbirliği odalarına ve yönetim kurulu odalarına kadar erişmelerini sağlayan, işletmeleri için en uygun olan benzersiz ve güçlü kullanıcı deneyimini sunma imkanı sağlar. Esnek dağıtım seçeneklerimiz, kuruluşunuzun ihtiyaçlarıyla maliyeti düşük bir şekilde ölçeklendirilebilir.

Telepresence Teknolojisinde Yeni misiniz?

Telepresence Teknolojisinde Yeni misiniz?

Dünya, işbirliğini daha önemli ve stratejik bir öncelik haline getirerek gitgide daha büyük, karmaşık ve hızla gelişen bir yer olmaya başladı. Telepresence kullanmaya başlıyorsanız, Cisco TelePresence’in karar alma sürecini kolaylaştırmanıza, verimliliği artırmanıza ve işletme maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olmak için sağlayabileceği avantajları ve deneyimleri anlamak isteyeceksiniz.

Mevcut Telepresence Programınızı Geliştirin

Mevcut Telepresence Programınızı Geliştirin

Kuruluşunuz iletişim kurmanın ve işbirliği yapmanın yöntemlerini geliştirmek için zaten telepresence’i kullanıyor ve "yan yana" olmanın gücünü kullanıyorsa, mevcut dağıtımınızı nasıl daha da geliştirebileceğinizi düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Tam bir Cisco çözümü olmasa da mevcut uygulamanızı yeni özellikler ekleyerek geliştirebilirsiniz. Telepresence teknolojimiz, ilk yatırımınızı değiştirmenize gerek kalmadan kolaylıkla ve maliyeti düşük şekilde gelişim göstermenizi sağlayarak herhangi bir standart tabanlı donanımla birlikte çalışma imkanı sağlar.

Telepresence işbirliğinin merkezinde.
En Beğenilen Telepresence Tweet'leri

Twitter logosu