Başlarken
Başlarken

Başlarken

Telepresence'in ne olduğunu ve kuruluşunuzda ya da küçük ölçekli işletmenizde nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Avantajlar Müşteriler
Müşteri Dönüşümleri

Müşteri Dönüşümleri

  • Eğitim
  • Finans
  • Sağlık Hizmetleri
  • Diğer Sektörler
Ürünler
Altyapı

Altyapı

  • Uygulamalar
  • Yönetim
Bulut Çözümleri

Bulut Çözümleri

  • Cisco TelePresence Exchange
  • Kamuya Açık Cisco TelePresence Odaları
Servisler
Servisler

Servisler

Cisco'nun ve iş ortaklarının işletmenizin akıllıca yöntemlerle işlemesini nasıl sağladığını öğrenin.

Şimdi Deneyin
Şimdi Deneyin

Şimdi Deneyin

Deneyim, bir sayfadaki sözcüklerden çok daha etkilidir.

  • Topluluğa Katılın
Telepresence, Toplantıdan Daha Fazlasıdır

Telepresence, toplantıdan daha fazlasıdır Toplumun her kesiminden insanlar bu teknolojiyi uzaktan eğitimden, tele tıp ve kurumsal eğitime kadar tüm alanlarda yeni ve yenilikçi yollarla kullanıyor. Kişiler, işbirliği yapmak ve eskiden ulaşılamaz olan yerlere erişim sağlamak için daha kişisel ve etkili yöntemlerle bir araya geliyor. Düşünebileceğiniz ilham veren uygulamaları burada bulabilirsiniz. Telepresence’i nasıl kullanabilirsiniz?

Dünya Standartlarındaki Sporculara Erişme

Dünyanın en ünlü futbol oyuncularından biri olan David Beckham, görüntülü iletişim sayesinde hızlı soruları “yüz yüze” kabul ederken aynı anda tüm dünyadan 20 ülkedeki hayranlarıyla bağlantı kurdu.

Daha Fazla Bilgi

Denizin Derinliklerine Yolculuk

Telepresence’i, yüksek çözünürlüklü kameraları, uzaktan çalıştırılan su altı araçları (ROV’lar) ve son teknoloji ürünü ağları bir araya getiren telepresence teknolojisi uzmanların karadan ayrılmadan okyanusun derinliklerine dalmalarını ve keşfettiklerini anında diğerleriyle paylaşmalarını sağlıyor.

Daha Fazla Bilgi

Moda İşbirliği

Tommy Hilfiger, tasarımcılar ve üretim tesisleri arasında anında global “yüz yüze” iletişim ve işbirliği sağlayan dünyanın ilk “sanal deneme kabinlerini” tanıttı. Çözüm, şu anda Amsterdam, New York, Hong Kong ve Tokyo'daki ofisler arasında bağlantı kuruyor.

Daha Fazla Bilgi

Kitap Tanıtımı

Yazar Adrian Ott, telepresence teknolojisi kullanılan ilk kitap tanıtım kutlamasına ev sahipliği yaparak imza gününe yeni bir anlam kattı. Silicon Valley A-lister üyeleri ve medya dahil olmak üzere 100'den fazla kişi işbirliği teknolojilerini kullanarak The 24-Hour Customer kitabının tanıtımı için toplandı.

Daha Fazla Bilgi

Global Dans Provası

Telepresence, Shanghai’daki Children's Palace’ın genç dansçılarıyla New York’taki National Dance Institute’taki dansçı arkadaşlarını ilk sanal dans provalarında bir araya getirdi.

Daha Fazla Bilgi

Dünya Rekorlarını Kırma

Dünyanın en büyük sanat dersi, Singapurlu genç ressam Peter Draw tarafından telepresence aracılığıyla Asya Pasifik’ten, Çin’den, Japonya’dan ve Birleşik Devletlerden 1893 kişinin bir araya gelmesiyle gerçekleştirildi.

Daha Fazla Bilgi

Telepresence sayesinde video bir bütün olarak daha yaygın hale geliyor. Daha fazla bilgi için birkaç işletmenin video sistemi kullanım örneğine göz atın.