Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto


Porównanie narzędzi do współpracy w zespołach

Zobacz, jak rozwiązanie Cisco WebEx Teams (dawniej Cisco Spark) prezentuje się na tle produktów do współpracy w zespołach oferowanych przez innych dostawców.

Porównanie

Cisco Webex Teams (dawniej Cisco Spark)

Microsoft Teams

Slack

Expand all

Teamwork

Szyfrowanie typu end-to-endSzyfruje wiadomości, pliki i tablice między Twoim urządzeniem a urządzeniem innego użytkownika i wszędzie pomiędzy, nawet w trakcie przetwarzania (dane w użyciu). Dzięki temu próby ataków lub przejęcia stają się bezużyteczne.
Szyfruje wiadomości, pliki i tablice między Twoim urządzeniem a urządzeniem innego użytkownika i wszędzie pomiędzy, nawet w trakcie przetwarzania (dane w użyciu). Dzięki temu próby ataków lub przejęcia stają się bezużyteczne.
Wszystkie zespoły w jednym widokuJedna lista zawiera wszystkie zespoły lub przestrzenie, w których się znajdujesz, niezależnie od tego, czy zostały stworzone przez Ciebie, Twoich współpracowników czy osoby spoza Twojej organizacji.OgraniczoneKonieczne jest ręczne przełączanie kont, by możliwe było zobaczenie wszystkich zespołów poza organizacją.OgraniczoneKonieczne jest ręczne tworzenie współdzielonych przestrzeni roboczych lub przełączanie kart, by możliwe było zobaczenie wszystkich przestrzeni roboczych i kanałów, do których należysz.
Jedna lista zawiera wszystkie zespoły lub przestrzenie, w których się znajdujesz, niezależnie od tego, czy zostały stworzone przez Ciebie, Twoich współpracowników czy osoby spoza Twojej organizacji.Konieczne jest ręczne przełączanie kont, by możliwe było zobaczenie wszystkich zespołów poza organizacją.Konieczne jest ręczne tworzenie współdzielonych przestrzeni roboczych lub przełączanie kart, by możliwe było zobaczenie wszystkich przestrzeni roboczych i kanałów, do których należysz.
Przeszukiwanie wszystkich pracWyszukiwanie słów kluczowych, wiadomości i ludzi we wszystkich przestrzeniach użytkownika.OgraniczoneWyszukiwanie tylko kont, do których należysz.OgraniczonePodczas korzystania ze Slack Grid wyszukiwanie wyłącznie w zespołach Twojej firmy.
Wyszukiwanie słów kluczowych, wiadomości i ludzi we wszystkich przestrzeniach użytkownika.Wyszukiwanie tylko kont, do których należysz.Podczas korzystania ze Slack Grid wyszukiwanie wyłącznie w zespołach Twojej firmy.
Automatyczna kontynuacja pracy niezależnie od miejsca pobytuSpójny interfejs użytkownika, od aplikacji mobilnych po sale konferencyjne. Automatyczne parowanie urządzeń użytkownika z urządzeniami Cisco WebEx, umożliwiające błyskawiczną współpracę i zapisywanie tablic, kontrolowanie spotkań, współdzielenie ekranów i wiele innych czynności.Brak natywnej obsługi/interfejsu użytkownika na urządzeniach serii Room.Brak natywnej obsługi/interfejsu użytkownika na urządzeniach serii Room.
Spójny interfejs użytkownika, od aplikacji mobilnych po sale konferencyjne. Automatyczne parowanie urządzeń użytkownika z urządzeniami Cisco WebEx, umożliwiające błyskawiczną współpracę i zapisywanie tablic, kontrolowanie spotkań, współdzielenie ekranów i wiele innych czynności.Brak natywnej obsługi/interfejsu użytkownika na urządzeniach serii Room.Brak natywnej obsługi/interfejsu użytkownika na urządzeniach serii Room.
Automatycznie pobieranie rysunków na tablicachUżytkownicy sparowani z WebEx Board automatycznie otrzymują zapisane rysunki na tablicach.Zapisywanie tablic wymaga kilku czynności ręcznych.
Użytkownicy sparowani z WebEx Board automatycznie otrzymują zapisane rysunki na tablicach.Zapisywanie tablic wymaga kilku czynności ręcznych.
Dodawanie użytkowników z dowolnym adresem e-mailOgraniczoneWymaga identyfikatora firmowego lub szkolnego Office 365 lub koniecznie jest dodanie użytkownika w celu hostowania domeny Azure.
Wymaga identyfikatora firmowego lub szkolnego Office 365 lub koniecznie jest dodanie użytkownika w celu hostowania domeny Azure.
Osadzone obszary robocze w aplikacjach innych firmProgramiści mogą używać widżetów WebEx Teams do szybkiego osadzania wiadomości i połączeń w aplikacjach innych firm lub dostosowywania ich do własnych potrzeb za pomocą pełnego zestawu interfejsów API i zestawów SDK.Ograniczone Wyłącznie interfejsy API i zestawy SDK
Programiści mogą używać widżetów WebEx Teams do szybkiego osadzania wiadomości i połączeń w aplikacjach innych firm lub dostosowywania ich do własnych potrzeb za pomocą pełnego zestawu interfejsów API i zestawów SDK.Wyłącznie interfejsy API i zestawy SDK
Integracja funkcji w aplikacjach mobilnychPakiety SDK dla systemów iOS i Android
Pakiety SDK dla systemów iOS i Android

Spotkania

Funkcje spotkań oparte na zasadach demokracjiKażdy użytkownik w przestrzeni może planować, uruchamiać, nagrywać, wyciszać innych i akceptować gości — jeden gospodarz nie musi wykonywać wszystkich prac.
Każdy użytkownik w przestrzeni może planować, uruchamiać, nagrywać, wyciszać innych i akceptować gości — jeden gospodarz nie musi wykonywać wszystkich prac.
Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, by dołączyć do spotkania na dowolnym urządzeniuWystarczy naciśnięcie jednego przycisku, by dołączyć do obsługi aplikacji, urządzenia Cisco WebEx czy nawet powiadomień i wydarzeń z kalendarza w systemie iOS.
Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, by dołączyć do obsługi aplikacji, urządzenia Cisco WebEx czy nawet powiadomień i wydarzeń z kalendarza w systemie iOS.
Wrażenie natywnego dźwięku i obrazu w przeglądarceWykorzystuje Web RTC, by umożliwiać udostępnianie dźwięku, obrazu i ekranu w przeglądarkach bez konieczności stosowania wtyczki.Wymaga wtyczkiOgraniczone Wyłącznie Chrome z ograniczonymi funkcjami
Wykorzystuje Web RTC, by umożliwiać udostępnianie dźwięku, obrazu i ekranu w przeglądarkach bez konieczności stosowania wtyczki.Wymaga wtyczkiWyłącznie Chrome z ograniczonymi funkcjami
Udostępnianie ekranu na urządzeniach z iOS i Androidem
Każdy może przeglądać prośby o potwierdzenie udziału w spotkaniuDostępne tylko dla gospodarza
Dostępne tylko dla gospodarza
Dołączanie do spotkań zewnętrznychPozostań w aplikacji, aby po prostu dołączać i prowadzić spotkania WebEx oraz spotkania oparte na SIP.
Pozostań w aplikacji, aby po prostu dołączać i prowadzić spotkania WebEx oraz spotkania oparte na SIP.
Obsługa zewnętrznych użytkowników wideoDo spotkań mogą dołączać użytkownicy Skype dla firm i użytkownicy spotkań SIP opartych na standardach.
Do spotkań mogą dołączać użytkownicy Skype dla firm i użytkownicy spotkań SIP opartych na standardach.
Podgląd listy uczestnikówPrzed dołączeniem do spotkania zobacz, kto w nim uczestniczy.Tylko podczas spotkaniaTylko podczas spotkania
Przed dołączeniem do spotkania zobacz, kto w nim uczestniczy.Tylko podczas spotkaniaTylko podczas spotkania
Natywna integracja z kalendarzem umożliwiająca planowanieObsługa Microsoft Exchange, Office 365 i kalendarza Google bez pobierania czy instalowania wtyczki: po prostu dodaj tekst do pola lokalizacji na dowolnym urządzeniu.Wymaga instalowania wtyczki lub pobrania
Obsługa Microsoft Exchange, Office 365 i kalendarza Google bez pobierania czy instalowania wtyczki: po prostu dodaj tekst do pola lokalizacji na dowolnym urządzeniu.Wymaga instalowania wtyczki lub pobrania
Nagrywanie spotkań
Osadzanie komunikacji w aplikacjach innych firmPołączenia głosowe i wideo, udostępnianie ekranu i wiele innych
Połączenia głosowe i wideo, udostępnianie ekranu i wiele innych

Urządzenia zaprojektowane specjalnie z myślą o współpracy

Używanie podłączanych przez USB kamer innych firm
Jednolite wrażenia przy korzystaniu ze sprzętu komputerowego, oprogramowania i usługOprócz Webex Board oprogramowanie WebEx Teams jest kompatybilne z wielokrotnie nagradzanymi urządzeniami biurowymi i urządzeniami serii Room Cisco, oferując takie zalety, jak automatyczne parowanie bezprzewodowych elementów zarządzania spotkaniami, spójny interfejs użytkownika na wszystkich urządzeniach, usprawnione aktualizacje funkcji i ujednolicona obsługa techniczna.Urządzenia Microsoft Surface Hub i serii Room nie obsługują Microsoft Teams w sposób natywny
Oprócz Webex Board oprogramowanie WebEx Teams jest kompatybilne z wielokrotnie nagradzanymi urządzeniami biurowymi i urządzeniami serii Room Cisco, oferując takie zalety, jak automatyczne parowanie bezprzewodowych elementów zarządzania spotkaniami, spójny interfejs użytkownika na wszystkich urządzeniach, usprawnione aktualizacje funkcji i ujednolicona obsługa techniczna.Urządzenia Microsoft Surface Hub i serii Room nie obsługują Microsoft Teams w sposób natywny
Parowanie i współdzielenie w przypadku spotkań lokalnych Użytkownicy mogą parować urządzenia Cisco WebEx w celu udostępniania treści podczas spotkań lokalnych.
Użytkownicy mogą parować urządzenia Cisco WebEx w celu udostępniania treści podczas spotkań lokalnych.
Inteligentne widoki dla każdego spotkaniaInteligentne widoki Cisco oferowane przez urządzenia serii Room automatycznie kadrują obraz prezentera i przekazują najlepsze widoki uczestnikom zdalnym, nawet podczas spotkań z użyciem usług innych firm.
Inteligentne widoki Cisco oferowane przez urządzenia serii Room automatycznie kadrują obraz prezentera i przekazują najlepsze widoki uczestnikom zdalnym, nawet podczas spotkań z użyciem usług innych firm.
Automatyczna redukcja szumów W przypadku wykrycia pewnych odgłosów innych niż głos ludzki dźwięk z mikrofonu zostanie wyciszony do chwili ponownego wykrycia głosu.
W przypadku wykrycia pewnych odgłosów innych niż głos ludzki dźwięk z mikrofonu zostanie wyciszony do chwili ponownego wykrycia głosu.
Informacje o wykorzystaniu sal konferencyjnychUrządzenia Cisco WebEx z obsługą obrazu potrafią wykrywać i liczyć twarze, co pozwala im na integrację z aplikacjami do przydzielania zasobów i operacyjnymi.
Urządzenia Cisco WebEx z obsługą obrazu potrafią wykrywać i liczyć twarze, co pozwala im na integrację z aplikacjami do przydzielania zasobów i operacyjnymi.

Funkcje IT klasy korporacyjnej

Zasady przetwarzania danych w przedsiębiorstwie są zawsze przestrzeganeZasady przechowywania danych z możliwością konfiguracji, archiwizowanie, eDiscovery i integracja z większością systemów zapobiegania utracie danych, w tym Cisco Cloudlock.OgraniczoneAplikacja Teams przestrzega Twoich zasad tylko w przypadku wiadomości i plików udostępnianych przez użytkowników wewnętrznych. Danych nie można już wykryć, jeśli użytkownicy udostępniają treści jako goście w innych kanałach organizacji.
Zasady przechowywania danych z możliwością konfiguracji, archiwizowanie, eDiscovery i integracja z większością systemów zapobiegania utracie danych, w tym Cisco Cloudlock.Aplikacja Teams przestrzega Twoich zasad tylko w przypadku wiadomości i plików udostępnianych przez użytkowników wewnętrznych. Danych nie można już wykryć, jeśli użytkownicy udostępniają treści jako goście w innych kanałach organizacji.
Przechowywanie kluczy szyfrowania treści w siedzibie bez utraty funkcjonalnościInstalowanie serwera kluczy lokalnie w siedzibie lub w chmurze prywatnej bez utraty funkcjonalności (e-Discovery, wyszukiwanie itp.).Można użyć funkcji Hold Your Own Key za pośrednictwem usług zarządzania prawami Active Directory, ale nie można indeksować ani wyszukiwać informacji.
Instalowanie serwera kluczy lokalnie w siedzibie lub w chmurze prywatnej bez utraty funkcjonalności (e-Discovery, wyszukiwanie itp.).Można użyć funkcji Hold Your Own Key za pośrednictwem usług zarządzania prawami Active Directory, ale nie można indeksować ani wyszukiwać informacji.
Użycie usług w chmurze, jeśli usługi obsługi spotkania w siedzibie są niewystarczająceUtrzymanie jakości w siedzibie i korzystanie z Hybrid Media Services w celu przeniesienia się do chmury w razie konieczności zwiększenia skali.
Utrzymanie jakości w siedzibie i korzystanie z Hybrid Media Services w celu przeniesienia się do chmury w razie konieczności zwiększenia skali.
Rozbudowa usług telefonicznych przedsiębiorstwa Używanie WebEx Hybrid Call Service w celu połączenia aplikacji Webex Teams z funkcjami telefonicznymi w siedzibie lub zarządzanymi przez partnera.
Używanie WebEx Hybrid Call Service w celu połączenia aplikacji Webex Teams z funkcjami telefonicznymi w siedzibie lub zarządzanymi przez partnera.
Poprawa aplikacji QoSNadawanie priorytetów aplikacjom dzięki Fast Lane w celu umieszczania ich na „białej liście” aplikacji iOS i MacOS, co zapewnia lepszą wydajność nawet w przypadku przeciążenia sieci.
Nadawanie priorytetów aplikacjom dzięki Fast Lane w celu umieszczania ich na „białej liście” aplikacji iOS i MacOS, co zapewnia lepszą wydajność nawet w przypadku przeciążenia sieci.
Wymuszanie blokady urządzeń mobilnych z użyciem kodu PIN OgraniczoneWymaga pakietu MDM.
Wymaga pakietu MDM.