Guest

Cisco Spark je to pravé místo pro všechnu vaši práci

Zjistěte více

Seznamte se s Cisco Spark

Pracujte kdekoli a kdykoli díky Cisco Spark: jednoduché, bezpečné a úplné platformě pro spolupráci.

Harvard Business Review Analytic Services: Dejte důraz na tým

Analytická společnost Harvard Business Review Analytic Services (HBRAS) provedla průzkum mezi 300 top manažery z celého světa. Hlavním tématem byly nové způsoby týmové práce ovlivňující obchodní úspěch. Výsledný report sponzorovaný společností Cisco odhaluje, proč jsou nové pracovní nástroje v současnosti nezbytné pro udržení vysoké týmové výkonnosti.

Stáhněte si report
HBRAS

 

Jedno prostředí, jedna nabídka

Zprávy

Zprávy

Zasílání individuálních a týmových zpráv

 

Schůzky

Schůzky

Audio, video a web

 

Volání

Volání

Hlasové hovory a videohovory

 

Cisco Spark. Včetně zabezpečení

S Cisco Spark je váš obsah v bezpečí.
Vše, co posíláte, je po celou dobu zašifrované, takže přístup získají jen lidé, kteří ho mít mají.

 

 

Bezpečné, jednoduché, kompletní

 

Naším posláním je vaše bezpečnost

Řešení Cisco Spark je bezpečné a spolehlivé i díky našim rozsáhlým zkušenostem se zabezpečováním těch největších sítí na světě a odborným znalostem v oblasti komunikačních a cloudových technologií.

Na Cisco se můžete spolehnout

Ve společnosti Cisco máme zabezpečení v krvi. Chápeme, že data jsou základem vašeho podnikání. Proto řešení Cisco Spark využívá špičkové šifrování k zajištění toho, že vaše data budou vždy důvěrná, dostupná a zabezpečená.

Stáhněte si technický dokument o zabezpečení
spark-security

 

Jedno jediné řešení pro vaše podnikání

 

Naše nejlepší nástroje pro spolupráci jsou obsaženy v jediné kompletní službě a poskytnou vám skvělé zážitky bez ohledu na místo nebo zařízení. Můžete si vyměňovat zprávy, pořádat schůzky nebo telefonovat s kýmkoli, kdykoli a kdekoli. A protože je služba hostována v našem cloudu, vše je vždy aktuální.

file

Video kdekoli. Sdílení čehokoli na obrazovce.

Všechno vzájemně spolupracuje.

Stačí klepnout a zahájíte videoschůzku. Můžete se připojit z telefonu i stolního počítače. Nebo shromážděte celý tým a sejděte se osobně prostřednictvím systému Cisco Spark Room ve vaší konferenční místnosti.

file

Váš firemní telefonní systém.

Tradiční funkce, které očekáváte od firemního telefonního systému, a ještě mnohem víc*. Telefon Cisco IP Phone řady 7800 nebo 8800 můžete vytvořit kdekoli – v hlavní kanceláři, na pobočce nebo i doma. Cisco Spark je všechny integruje.

file

Jako byste byli ve stejné místnosti.

Prostým zapojením systému Cisco Spark Room uděláte z každé konferenční místnosti videomístnost. Pak do ní vstoupíte prostřednictvím aplikace Cisco Spark a schůzka může začít.

file

Cisco Spark Board: Zařízení pro týmovou spolupráci 3 v 1 pro zasedací místnosti

Cisco Spark™ Board je jedinečné nové zařízení pro týmovou spolupráci, které kombinuje bezdrátovou prezentaci, psaní na digitální bílou tabuli a videokonferenci.

Další informace

 

Týmová práce musí být jednoduchá

 

Jednotlivé prvky jsou poskytovány především z cloudu Cisco a díky každému z nich je činnost uživatele i správce jednodušší a intuitivnější. Používání i správa řešení jsou velmi jednoduché. Navíc jej můžete získat na základě jednoduchého předplatného, takže další služby lze přidávat dle potřeby.

spark-tile-4

Zjednodušte si plánování.

Když hybridní služby Cisco Spark integrujete s řešeními Microsoft Active Directory a Exchange, budete moci jednoduše najít členy týmu a naplánovat schůzky online. Už žádné trápení s URL adresami schůzky – systém vše zařídí za vás.

spark-tile-5

Už žádná zmeškaná volání. Svůj firemní telefon budete mít vždy v kapse.

Příchozí hovory budou vyzvánět všude. Můžete je přijmout z aplikace Cisco Spark nebo ze svého telefonu Cisco IP Phone. Volající se nikdy nedozví, že jste nebyli u svého stolu. Seznam kontaktů a hovorů je synchronizován na všech zařízeních.

spark-tile-6

Zasílání zpráv nové generace.

Mějte přehled o všech svých projektech – zprávy a aktualizace z jiných aplikací se objevují na jednom místě. Snadné vyhledávání zpráv, souborů i lidí. Díky ovládacím prvkům pro moderování a úplnému šifrování v celém systému bude vaše práce vždy v bezpečí.

 

Zdroje

 

news-a-image

Rychlá cesta k mobilnímu podnikání

Prozkoumejte, jak společnosti Apple a Cisco spolupracují, aby vám poskytly špičkové možnosti mobilních služeb pro aplikace, hlasové služby a spolupráci na zařízeních iPhone a iPad.

file

Týmová práce v digitálním věku

Zjistěte, jaké podnikové faktory určují rozhodnutí o investicích do řešení pro spolupráci.

news-c-image

Případové studie Cisco Spark

Zjistěte, jak firmy používají řešení Cisco Spark ke zlepšení produktivity, inovací a týmové práce.

Promluvte si s námi o řešení Cisco Spark ještě dnes.

Získejte informace o zkušebních a ukázkových verzích a promluvte si s námi o nabídce, která nejlépe uspokojí vaše potřeby.

Kontaktujte nás

file