Máte účet?

  •   Personalizovaný obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potřebujete účet?

Vytvořit účet

Pracujte z domova
Vzdělávejte se on-line

Pracujte z domova, učte se na dálku nebo vyučujte on-line. Zůstaňte ve spojení.
Neomezené použití na nejbezpečnější platformě určené ke spolupráci: Cisco Webex

  • Kliknutím na „Vyzkoušejte Meetings zdarma“ souhlasíte se Smluvními podmínkami společnosti Cisco.

Jsme tu pro Vás

S cílem podpořit naše zákazníky při jejich práci nabízí společnost Cisco bezplatné a vylepšené služby na podporu práce z domova a bezpečného
on-line vzdělávání. Po celém světě, bez ohledu na velikost odvětví.

Vyzkoušejte Webex zdarma

Běžný bezplatný účet

Pro jednotlivce, kteří pracují z domova a mají zájem o bezplatný účet.

Tato možnost poskytuje neomezené setkání s HD kvalitou videa a sdílení obrazovky.

  • Kliknutím na „Vyzkoušejte Meetings zdarma“ souhlasíte se Smluvními podmínkami společnosti Cisco.

Získejte Webex na 90 dní na zkoušku

Pro organizace, které chtějí okamžitě začít pracovat na dálku.

Řešení nabízí neomezenou dobu trvání setkání ve Full HD kvalitě, možnost účastí až 200 účastníků, sdílení obrazovky, nahrávání videohovoru a všechny nejnovější nástroje a funkce, které vám pomohou vytěžit maximum z každého setkání.

Přechod na virtuální vzdělávání

Pro školy, které přecházejí na virtuální vzdělávání.

Propojte vaše učebny on-line a vyhněte se přerušení výuky. Přečtěte si materiály o podpoře výuky na dálku pro studenty a rodiče nebo informace pro IT, které vám pomohou při rychlém plánování, nasazení a zaučení vašich uživatelů.

Pracujte bezpečně z domova

Se stoupajícím počtem zaměstnanců pracujících z domova potřebují firmy nejen správné nástroje na spolupráci, ale i na bezpečnost. Abychom vám pomohli, nabízíme bezplatné licence na 3 klíčové bezpečnostní technologie určené pro ochranu pracovníků pracujících vzdáleně kdekoli, kdykoli a na jakémkoli zařízení.

Pokud již používáte Cisco Umbrella, Cisco Duo nebo Cisco AnyConnect Secure Mobility Client, můžete překročit svůj uživatelský limit bez dalších poplatků. Pokud ne, zjistěte více o těchto řešení a o tom, jak požádat o bezplatnou licenci:

Bezpečně odesílejte a přijímejte data

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client umožňuje zaměstnancům bezpečně pracovat odkudkoli na firemních noteboocích nebo osobních mobilních zařízení. Kontaktujte obchodního zástupce společnosti Cisco nebo obchodního partnera a vyžádejte si potřebný počet licencí.

Zastavte přístup ke škodlivým webovým stránkám

Cisco Umbrella chrání uživatele před připojením na škodlivé internetové stránky, ať už jsou v síti nebo mimo ni. Chcete-li původní bezplatné 14denní období prodloužit na 90 dní, obraťte se na obchodního zástupce společnosti Cisco.

Ověřte totožnost zaměstnanců, kteří jsou připojení vzdáleně

Cisco Duo ověřuje totožnost uživatelů a důvěryhodnost jejich zařízení před udělením přístupu k aplikacím.

Virtuální setkání jsou jednoduchá, bezpečná a bezplatná

Při videokonferenci by práce doma nebo na dálku neměla mít dopad na vaše běžná obchodní jednání. Můžete si nastavit účet Webex a snadno se připojit k on-line schůzkám. Setkejte se se svým týmem nebo klienty tváří v tvář, ať jste kdekoli, bez ohledu na to, jaké zařízení používáte.

Funkce a výhody řešení Cisco Webex

Jednoduchost kdykoli a kdekoli

Naplánujte a spusťte on-line schůzky z vašeho webového prohlížeče, stolní nebo mobilní aplikace nebo videozařízení. Výjimečné sdílení zvuku, videa a obsahu. Žádné stahování ani plug-ins.

Setkávejte se tam, kde pracujete

Integrovaný s populárními nástroji produktivity, systémy Learning Management Systems, aplikacemi workflow a dalšími pro skvělé setkání přesně podle vašich představ.

Setkávejte se efektivně

Vaše mobilní aplikace Webex Meetingsse automaticky připojí k vašemu videozařízení, takže se můžete rychle připojit na vaše schůzky. Díky detekci šumu v pozadí a možnosti ztlumení Webex nabízí méně rušivé hovory. Využijte možnost bezdrátového sdílení z počítače či automatických přepisů setkání.

Přední bezpečnost

Zamkněte vaši on-line osobní místnost, aby vaše diskuse byly chráněny od začátku až do konce. Vynikající vícekroková bezpečnost vám poskytne pohodu a potřebnou ochranu.

Kvalitnější on-line vzdělávání na univerzitě díky řešení Webex

University of Portsmouth nabízí studentům a učitelům Cisco Webex ke zlepšení on-line výuky a vzdělávání.

Jak začít

Použití nástroje Webex je rychlé a jednoduché. Postupujte podle pokynů ve videích a vytvořte si svůj Webex účet zdarma ještě dnes.

Vytvořte si bezplatný účet

Naplánujte si on-line setkání

Připojte se k virtuálnímu setkání

Vyzkoušejte si Webex

Kontaktujte nás a získejte více informací o tom, jak vám může Cisco Webex pomoci.