Cisco Systems, Inc. Online Privacy Statement
Cisco gerbia jūsų privatumą ir įsipareigoja saugoti jūsų asmens duomenis, kuriuos jūs mums pateikiate. Mes norėtume su jumis pasidalinti šiais principais, kurie reguliuoja mūsų praktiką dėl privatumo.

Kadangi Cisco yra pasaulinė kompanija, jūsų asmens duomenys gali būti atskleisti kitiems Cisco skyriams ar dukterinėms įmonėms, esantiems visame pasaulyje (visi kartu vadinami “Cisco”). Visi šie subjektai yra saistomi atitinkamų konfidencialumo ir duomenų perdavimo sutarčių. Be to, visiems tokiems subjektams yra taikomas šis Pareiškimas dėl privatumo, išskyrus kuomet jūs tiesiogiai bendraujate su Linksys arba WebEx, kurios yra Cisco įmonės. Tokiais atvejais bus taikomi atitinkami Linsksys ar WebEx pareiškimai dėl privatumo. Šis pareiškimas gali būti pakeistas specialia konkrečios programos dokumentacija ar kitais susitarimais tarp jūsų ir Cisco.


Mūsų renkama informacija

Šioje tvarkoje informacija, kuri jus identifikuoja, mes vadiname “Asmens duomenimis” arba “Jautria asmeninė informacija”. Cisco renka jūsų Asmens duomenis arba Jautrią asmeninę informaciją tam, kad galėtume vykdyti jūsų užklausas, kurios gali apimti, pavyzdžiui, jūsų užsakymų vykdymą, jūsų prijungimą prie elektroninio laiškų adresų sąrašų ar registravimą į renginius.

Asmens duomenys yra bet kokia informacija, kuri gali padėti identifikuoti jus kaip asmenį, tokia kaip jūsų vardas, pašto ar elektroninio pašto adresas, telefono numeris, profesija ar asmeniniai pomėgiai. Jautri asmeninė informacija yra bet kokia informacija, kuri suteikia prieigą prie jūsų finansinių sąskaitų, įskaitant sąskaitos numerį, kreditinės ar debetinės kortelės numerį, kartu su bet kokiu tam reikalingu saugumo kodu, prieigos kodu ar slaptažodžiu.

Jeigu jūs pateikiate mums kito asmens, tokio kaip jūsų sutuoktinis ar bendradarbis, asmens duomenis, jūs privalote turėti tokio asmens leidimą atlikti tokius veiksmus.

Daugeliu atveju jūs galite naršyti Cisco interneto svetainę anonimiškai. Kuomet jūs apsilankote Cisco interneto svetainėje, mes įrašome jūsų IP adresą (jūsų kompiuterio interneto adresą), tam kad galėtume suprasti, kurias interneto svetainės dalis jūs lankote ir kiek laiko jūs ten praleidžiate. Mes nesusiejame jūsų IP adreso su jokiais Asmens duomenimis, nebent jūs įsiregistravote pas mus ir prisijungėte naudodami savo duomenis.

Norint prisijungti prie tam tikrų Cisco tinklapių, paslaugų, produktų ar darbų reikia prisijungimo vardo ir slaptažodžio. Jūs atsakote už jūsų prisijungimo vardą ir slaptažodį sudarančios informacijos slaptumo užtikrinimą.

Daugeliu atveju jūs galite pasirinkti suteikti mums Asmens duomenis, įskaitant, kuomet jūs:

  • registruojatės Cisco, kad gautumėte Cisco interneto svetainių saskaitą;
  • naudojate tam tikrus Cisco produktus ar paslaugas;
  • registruojatės su tikslu dalyvauti seminare;
  • dalyvaujate internetinėje apklausoje;
  • prašote, kad jus prijungtų prie elektroninio pašto ar kitokio pašto sąrašo;
  • pateikiate užklausą totalizatoriuose ar kitose reklamose;
  • pateikiate savo asmens duomenis Cisco dėl kitų priežasčių.

Karts nuo karto Cisco gauna asmens duomenis iš savo verslo partnerių ir tiekėjų. Cisco naudoja šią informaciją tik jeigu ji buvo surinkta pagal praktikas dėl privatumo atitinkančias šį Pareiškimą dėl privatumo.

Jūsų pasirinkimas ir kontrolė

Mes visuomet jums pranešime prieš rinkdami bet kokius Asmens duomenis ir informuosime jus apie tokio rinkimo tikslą. Mes prašysime jūsų sutikimo prieš naudodami ar suteikdami jūsų informaciją kokiam nors kitam tikslui, nei tam, kuriam ji buvo pateikta. Tam, kad mes sužinotume jūsų pageidavimus, mes prašysime jūsų imtis veiksmų, tokių kaip atitinkamų galimybių patikrinimas ir kurie leistų jums duoti sutikimą.

Kaip mes naudojame slapukus ir kitas nustatymo ir fiksavimo technologijas

Kaip ir daugelis interneto svetainių, Cisco naudoja technologijas, tokias kaip slapukai ir tinklalapio indikatoriai (angl. – web beacons), kurie leidžia mums jūsų apsilankymą mūsų interneto svetainėje padaryti lengvesnį, efektyvesnį ir vertingesnį, suteikiant jums jūsų individualiems poreikiams pritaikytą patirtį ir atpažįstant jus, kuomet jūs sugrįžtate.

Slapukas yra mažas duomenų failas, kurį interneto svetainė perkelia į jūsų kompiuterio kietąjį diską. Cisco interneto svetainė išsiunčia slapuką, kai jūs jį lankote, ką nors perkate, užklausiate arba asmeniniams poreikiams pritaikote informaciją, ar registruojatės tam tikroms paslaugoms. Slapukas negali perskaityti asmens duomenų iš jūsų kietojo disko ar perskaityti kitų slapukų, kuriuos sukūrė kitos svetainės; iš tikrųjų, vieninteliai asmens duomenys, kuriuos slapukai gali turėti, yra informaciją, kurią jūs pats pateikiate. Mūsų interneto svetainėje naudojamų slapukų priėmimas, gali suteikti mums prieigą prie informacijos apie jūsų naršymo elgesį, kurią mes galime panaudoti pritaikant jūsų patirtį asmeniniams poreikiams ir vartotojo duomenų srauto modelio stebėjimui. Mes taip darome siekdami nustatyti mūsų interneto svetainės informacijos naudingumą mūsų vartotojams ir pamatyti koks yra mūsų navigacijos struktūros efektyvumas, padedant vartotojams pasiekti tokią informaciją.

Slapukai paprastai yra skirstomi į „sujungimo“ slapukus ir „nuolatinius“ slapukus.

  • Sujungimo slapukai nepasilieka jūsų kompiuteryje po to kai jūs išjungiate savo naršyklę.
  • Nuolatiniai slapukai pasilieka jūsų kompiuteryje, kol jūs jų neištrinate arba nepasibaigia jų galiojimo laikas.

Jūs galite naršyti didžiąją dalį Cisco interneto svetainės, nepriimant slapukų iš Cisco, tačiau dalis interneto svetainės funkcionalumo galį būti prarasta dėl slapukų uždraudimo jūsų kompiuteryje. Kitiems Cisco tinklapiams, ypač tiems, kuriems reikia prisijungimo vardo ir slaptažodžio, slapukai yra būtini ir jais negalima naudotis, jeigu savo naršyklėje uždraudėte slapukus.

Be to, Cisco kartu su slapukais naudoja tinklapio indikatorius, kad suprastų vartotojo elgesį. Tinklapio indikatorius yra elektroninis atvaizdas, kuris yra randamas interneto svetainėje ar HTML formato elektroniniame laiške ir vadinamas vienu pikseliu (1x1) arba skaidriu GIF. Tinklo indikatorius yra vienas iš tinklapio sudedamųjų dalių, kaip ir kiti atvaizdai ar teksto ištraukos, išskyrus tai, kad jis yra toks mažas ir skaidrus, kad yra nematomas. Tinklo indikatoriai vartotojo kompiuteryje gali atpažinti tam tikrus informacijos tipus, tokius kaip slapukai, peržiūrėto tinklapio laikas ir data ir informaciją apie tinklapį, kuriame buvo patalpintas tinklapio indikatorius. Jie paprasčiausiai yra patogus elementarios statistikos surinkimo ir slapukų valdymo būdas, kuris nesuteikia jokios papildomos informacijos iš jūsų kompiuterio. Jūsų naršyklės slapukų išjungimas, neleis ir tinklapio indikatoriams stebėti jūsų konkrečios veiklos. Interneto indikatorius vis tik galės registruoti anoniminį apsilankymą iš jūsų IP adreso, tačiau unikali informacija ne bus nustatoma ir fiksuojama.

Cisco taip pat gali naudoti nurodytos nuorodos ar kitas panašias technologijas siekiant stebėti, kokias elektroninio pašto nuorodas jūs paspaudžiate. Mes galime susieti šią informaciją su jūsų Asmens duomenimis tam, kad galėtume pateikti jums tikslesnius elektroninio pašto pranešimus ar pirkimo informaciją. Kiekvienas elektroninio pašto pranešimas turi nuorodą dėl prenumeratos atsisakymo, kuri leidžia sustabdyti tokio tipo pranešimų pristatymą.

Jeigu jūs pageidaujate negauti slapukų mūsų interneto svetainės naršymo metu ar per HTML apipavidalintus elektroninio pašto laiškus, jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji įspėtų jus prieš priimdama slapuką arba galite nepriimti slapuko, kuomet naršyklė įspėja apie jo buvimą. Jūs taip pat galite nepriimti visų slapukų išjungiant jų priėmimo galimybę savo naršyklėje.

Daugiau informacijos apie slapukus ir kitas nustatymo ir fiksavimo technologijas, įskaitant instrukcijas, kaip jas užblokuoti, žiūrėkite: http://privacy.getnetwise.org/browsin/tools

Kaip mes naudojame jūsų asmens duomenis

Cisco naudoja jūsų Asmens duomenis tam, kad galėtų atsakyti į jūsų užklausas, o tam, mes turime jūsų duomenimis pasidalinti su kitais. Tokiu atveju, mes pasidaliname tik informacija, kuri yra būtina norint įvykdyti jūsų užklausą ir įpareigojame tokias kitas šalis apriboti jūsų Asmens duomenų naudojimą jūsų užklausos vykdymu. Be to, mes galime naudoti jūsų Asmens duomenis, kad galėtume su jumis susisiekti mūsų klientų lūkesčių tyrimų ar rinkos tyrimo tikslais, su jūsų leidimu.

Mes naudosime jūsų asmens duomenis jūsų užsakytų prekių ir paslaugų pristatymui, atgalinių užklausų atsakymui ir jūsų užsakytų specialių marketingo duomenų pristatymui. Trečiosios šalys, su kuriomis mums gali reikėti pasidalinti informacija apie jus, apima mūsų verslo partnerius (pavyzdžiui, kaip dalis jungtinės pardavimų reklamos arba perduodant pardavimų duomenis vienam iš mūsų distribucijos partnerių); paslaugų tiekėjus, pristatymo kompanijoms, ir pašto bei valstybinėms institucijoms (tokioms kaip muitinė).

Jeigu jūsų darbdavys turi rašytinį susitarimą su Cisco dėl prieigos prie Cisco informacijos ar programų, Cisco gali naudoti jūsų Asmens duomenis siekiant patikrinti susitarimo laikymąsi, suteiktas programinės įrangos prisijungimo licencijas, stebėti programinę įrangą atsisiųstą iš tokių tinklapių, ar stebėti kitų programų, prieinamų tokiose tinklapiuose, naudojimą.

Mes taip pat galime naudoti jūsų Asmens duomenis anoniminių duomenų įrašų ar duomenų sankaupų sukūrimui, statistinių analizių atlikimui ir kitais tikslais, praleidžiant arba pašalinant duomenis (tokius kaip jūsų vardas) pagal kuriuos jus galima identifikuoti. Mes taip pat atskleisime jūsų Asmens duomenis, jei tai bus būtina pagal įstatymus, įgyvendinant mūsų Naudojimo sąlygas, ar, išskirtiniais atvejais, ginant asmens saugumą, visuomenę ar mūsų interneto svetaines.

Bet kokia Jautri asmeninė informacija, kurią jūs mums pateikiate, bus naudojama tik tam tikros veiklos ar renginio dėl kurio ji ir buvo pateikta, atlikimui ir po to bus sunaikinama,

Jūsų galimybė naudotis, atnaujinti ar panaikinti prieigą prie jūsų duomenų

Užsiregistravę vartotojai gali peržiūrėti ir taisyti savo Asmens duomenis adresu http://tools.cisco.com/RPF/profile/profile_management.do. Jūs galite paprašyti jūsų Cisco sąskaitos išjungimo ar prieigos prie mūsų laikomų jūsų Asmens duomenų panaikinimo, atsiunčiant mums elektroninio pašto laišką adresu: privacy@cisco.com.

Jeigu jūs pasirenkate išjungti savo sąskaitą, mes išlaikysime dalį jūsų Asmens duomenų, kiek tai leidžia įstatymai, kad išvengtume apgaulės, išspręstume ginčus, pašalintume trikdžius, užtikrintume Naudojimo sąlygų įvykdymą, užtikrintume jūsų autonomines nuostatas, ir užtikintume teisinių reikalavimų laikymąsi.

Kaip mes saugome jūsų asmens duomenis

Cisco apsaugo jūsų siunčiamų mums duomenų saugumą naudodama atitinkamų pramonės šakų lygio fizines, elektronines ir valdymo procedūras. Kuomet reikia, Cisco interneto svetainės naudoja SSL kodavimą siekiant sustiprinti jautrių duomenų perdavimo saugumą. Cisco organizacijoje duomenys yra saugomi kontroliuojamuose serveriuose su ribota prieiga. Informacija apie jus gali būti saugoma ir apdorojama Jungtinėse Amerikos Valstijose ar bet kurioje kitoje valstybėje, kurioje yra Cisco, jos dukterinės įmonės, susijusios įmonės ar agentai.

Nors mes ir siekiame apsaugoti jūsų asmens duomenis, mes negalime garantuoti informacijos, kurią jūs siunčiate mums neapsaugotu interneto ryšiu, saugumo. Todėl mes raginame jus imtis visų atsargos priemonių apsaugant jūsų asmens duomenis, kol jūs esate internete.

Kai kurie jūsų asmens duomenų apsaugos būdai apima dažną jūsų slaptažodžių keitimą, slaptažodžiuose naudojant raidžių ir skaičių kombinacijas, bei užtikrinant, kad naudojate saugią naršyklę. Be to, saugokitės duomenų vagystės „phishing“, kuria siekiama pavogti vartotojo asmens tapatybės duomenis ir įgaliojimus tvarkyti finansines sąskaitas. Tokie asmens duomenų vagys naudoja apgaulingus elektroninio pašto laiškus, nukreipiančius į suklastotas interneto svetaines, skirtas gavėjų suklaidinimui tam, kad būtų atskleista jautri asmeninė informacijas, tokia kaip kreditinės kortelės numeris, sąskaitos vartotojo vardas, slaptažodžiai ar socialinio draudimo numeriai. Cisco niekada jums nesiųs elektroninio pašto žinutės, prašydama pateikti ar patvirtinti Jautrią asmeninę informaciją. Jeigu jūs gavote tokį pranešimą, prašome nedelsiant persiųsti jį adresu privacy@cisco.com ir nedelsiant ištrinti jį iš jūsų kompiuterio.

Vaikai ir privatumas

Mūsų interneto svetainė nėra nukreipta ir nesiekia pritraukti vaikus, jaunesnius nei 13 metų. Cisco sąmoningai neprašo vaikų, jaunesnių nei 13 metų pateikti asmens duomenis ir nesiunčia jiems užklausų atsiųsti Asmens duomenis.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Cisco interneto svetainėje yra nuorodų į trečiųjų asmenų svetaines ir kai kurios iš jų gali būti su bendrai naudojamu Cisco logo ženklu. Tačiau, tokios svetainės nėra Cisco valdomos ar prižiūrimos ir Cisco neteikia jūsų Asmens duomenų tokioms interneto svetainėms ir nėra atsakinga už jų praktikas dėl privatumo. Jūs naudojatės trečiųjų šalių interneto svetainėmis savo rizika.

Nors mes ir renkamės savo verslo partnerius atidžiai, Cisco negali būti atsakinga už trečiųjų asmenų valdomų interneto svetainių, kurios yra sujungtos su mūsų interneto svetaine, praktikas dėl privatumo. Jeigu jūs išėjote iš mūsų interneto svetainės, jūs turite patikrinti atitinkamą trečiosios šalies interneto svetainės pareiškimą dėl privatumo, siekiant nustatyti, kaip jie naudos bet kokią informaciją gautą iš jūsų.

Šio pareiškimo dėl privatumo pakeitimai

Šis dokumentas paskutinį kartą buvo atnaujintas 12 Rugsėjis 2008. Cisco kartas nuo karto ir bet kada gali pakeisti šį pareiškimą dėl privatumo. Kai šis Pareiškimas dėl privatumo bus iš esmės pakeistas, mes 30 dienų terminui patalpinsime pranešimą apie tai savo interneto svetainėje. Jeigu jūs ir toliau naudositės Cisco interneto svetaine po bet kokių pakeitimų, tai išreikš ir patvirtins jūsų sutikimą su tokiais pakeitimais.

Klausimai ir pasiūlymai

Jeigu jūs turite klausimų ar esate susirūpinę dėl savo Asmens duomenų rinkimo, naudojimo ar atskleidimo, prašome parašyti mums šiuo elektroninio pašto adresu: privacy@cisco.com.

Legal Department
Attn: Van T. Dang, VP, Law & Deputy General Counsel
Cisco Systems, Inc.
170 West Tasman Drive
San Jose, CA 95134
USA

(Teisės departamentas
Kam: Van T. Dang, Vice-prezidentui teisės klausimais,
Cisco Systems Inc.
170 West Tasman Drive
San Jose, CA 95134
JAV)