Guest

Paket Telefon

Cisco'nun internet ağlarındaki liderliği hizmet sağlayıcıların hızla IP üzerinden başarılı ses hizmetleri sunmalarını olanaklı kılıyor. Bu, internet çağrı bekletme (ICW) ve bildirimi, birleştirilmiş iletişim, tıklat ve konuş gibi yeni ve karlı IP tabanlı uygulamaları portföyünüze eklerken ağlarınızda ses ve veri trafiğini artırabileceğiniz anlamına geliyor. Varolan konferans, ücretsiz telefon ve arama kartı hizmetleri geliştikçe tüm bunların dağıtımı daha da kolaylaşacaktır.

Bunlara ek olarak, veri ve ses için gelişmiş VPN gibi yeni hizmetlerle çağrı merkezlerini birleştirerek farklılığınızı pekiştirebilirsiniz. Diğer bir önemli nokta ise, bu yeni teknolojilere ilişkin derin kavrayışımızın bu hizmetleri hızla dağıtabilmeniz ve pazara hızla girebilmeniz anlamına gelmesidir.

Bu gelişmiş ve/veya bir araya getirilmiş hizmetler hizmet sağlayıcı pazarında farklılık yaratmanız için yeni fırsatlar ve yeni gelir kaynakları yaratabilir.

Sağdaki menüden reknoloji gruplarından birini seçerek teknoloji ürün ve hizmetlerinizin sunumunu güçlendirmenize yardımcı olacak iş, pazar ve kanal bilgilerini bulabilirsiniz.

Yardım