Ürünleri ve İndirmeleri Bulun
When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select

Desteğim

Open/View Cases

Destek çağrısı açmak veya görüntülemek için şuna ihtiyacınız var: servis sözleşmesi

TAC Bağlantı Bot'u

TAC destek kaydınız ve daha fazlası hakkında anlık güncellemeler alın

TAC'ye Telefonla Ulaşın

Durum Araçları

 • Güvenlik Danışmanlıkları

  Cisco Güvenlik portalı, Cisco ürünlerinde ve hizmetlerinde, ayrıca üçüncü taraf ürünlerinde bulunan güvenlik açıkları ve tehditleri ile ilgili eyleme geçirilebilir bilgiler sağlar.

 • Alan Bildirimleri

  Cisco ürünlerini doğrudan ilgilendiren ve genellikle bir yükseltme, geçici çözüm veya farklı bir müşteri eylemi gerektiren güvenlik açıkları ile ilgili konuların yanı sıra tüm önemli konulardan haberdar olun.

 • Cisco Bulut Durumu

  Cisco'nun bulut tabanlı Webex, Güvenlik ve IoT teklifleri için hizmetlerinin ve bileşenlerinin güncel durumunu kontrol edin.

 • TAC Bağlantı Bot'u

  TAC bağlantı bot'u, mevcut destek kayıtlarıyla ilgili genel sorgular ve temel işlemler için hem müşterilerin hem iş ortaklarının beklemeden kullanabilecekleri bir self servis deneyim sunar.

Daha Fazla Araç

 • İşbirliği Çözüm Analiz Aracı

  İşbirliği Altyapınız için günlük operasyonlarınızda size yardımcı olacak araç paketi.

 • Cisco CLI Analiz Aracı

  Cisco CLI Analiz Aracı (önceki adıyla ASA CLI Analiz Aracı) dahili TAC araçlara ve bilgilere sahip akıllı bir SSH istemcisidir. Cisco tarafından desteklenen yazılımınızın genel sağlığını kontrol etme ve sorun giderme konusunda yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

 • Bildirimlerim

  Bildirimlerim, Cisco Güvenlik Danışmanlığı, Destek Süresi Sonu Bildirimleri, Alan Bildirimleri ve belirli Cisco ürünleri ile teknolojileri için Yazılım ve Hata güncellemesi bildirimleri almak için kullanıcıların abone olmasına imkan tanır.

Tüm Araçları Görüntüle

Lisanslar

Yazılım ve İndirmeler

 • Cisco Yazılım Denetleyicisi

  ACI modundaki belirli Cisco IOS, IOS XE, NX-OS ve NX-OS yazılım sürümlerinde geçerli Cisco Güvenlik Danışmanlıkları araması yapmak için Cisco Yazılım Denetleyicisini kullanın.

 • Cisco Yazılımı İndir

  Cisco Yazılımlarının en yeni güncellemelerini, yamalarını ve sürümlerini edinin.