Size en uygun içeriklere erişebilmeniz için bilgilerinizi güncel tutmamıza yardımcı olun.

Profilinizi güncelleyin

Her şeyi mümkün kılan iş ortaklıkları

Cisco ile iş ortaklığı yaptığınızda erişeceğiniz ayrıcalıklı avantajlar arasında sizi ödüllendirmek üzere tasarlanan program ve uzmanlıklar, çalışma şeklinizi modernleştiren eğitim ve destekler, becerilerinizi ve satış yöntemlerinizi dönüştürme fırsatları yer alır.

Sizin kârlılığınız 1 numaralı hedefimizdir

Cisco iş ortaklarına özel program ve avantajlarımızdan yararlanın.

İş Ortağı Programı

Müşterilerinize değer sunma yaklaşımınıza göre esnek bir şekilde yapılandırılan bir program.

Marketing Velocity

Pazarlama yaklaşımınızı modernleştirecek eğitimler, özelleştirilebilen kampanyalar ve üst düzey bir dijital topluluğa erişim.

Dönüşüm yolları

Yeni beceriler geliştirirken Cisco'dan alabileceğiniz yardımları ve değişen müşteri ihtiyaçlarını keşfedin.

Cisco iş ortağı ağına katılın

Hesap oluşturun

Cisco hesabı oluşturarak kayıt sürecimizin ilk adımını atın. Hesabı olan kullanıcılar Cisco iş ortağı ağına katılarak devam edebilirler.

Cisco iş ortağı olarak kaydolun veya hesabınızı ilişkilendirin

Yeni şirketler için

Özel iş ortağı içeriklerine erişim sağlamak için Cisco hesabınızla oturum açıp şirketinizi Cisco iş ortağı olarak kaydettirin.

Şahıslar için

Özel iş ortağı içeriklerine erişim sağlamak için Cisco hesabınızla oturum açıp hesabınızı mevcut bir Cisco iş ortağı şirketle ilişkilendirin.

Cisco iş ortakları gerçek sonuçlara ulaşır

Geleceğin stadyumu

Başarılı işletmeler her zaman oyunu kuralına göre oynamaz. Cisco iş ortağı AmpThink, oynamakla yetinmeyip oyunu yeniden tanımlıyor ve kazanıyor.

Diğerlerine öncülük etme

Afrikalı Amerikalı Cisco İş Ortağı Topluluğunun ilk üyelerinden olan TGS, sahibi siyahi olan diğer şirketler için kapıların açılmasına yardımcı oluyor.

Bir iş ortağı bulun

İş ortakları çözüm entegre etmek, geliştirmek, satın almak için çalışırlar ve müşterilerine sundukları çözümler, yazılımlar ve hizmetlerle ilgili danışmanlık sağlarlar.