Guest

Genişbantlı Erişim

Yeni uygulamalar internete erişimde geniş bantlı erişim talebinde patlamaya neden oluyor. Akıcı ses ve görüntü, evde bilgisayar yedekleme ve güvenlik izleme gibi hizmet ve uygulamalar geleneksel telefonla erişimin sınırlarını zorluyor. Cisco geniş bant çözümleri karlı ağ hizmetleri, içerik ve uygulamalarını gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Cisco'nun yeni geniş bantlı sabit kablosuz sistemleri erişimi geliştirip geleneksel bakır temelli ağların erişimini artıran en gelişkin seçeneği sunuyor. Yüksek ölçeklenebilirlik özellikli, sınıfında en iyi kablolu çözümler görüntü, ses ve veriyi tümleşik halde hizmete sunmanıza olanak sağlıyor. Cisco DSL daha geniş, daha rekabetçi portföyler oluşturmanıza ve bu portföyleri pazara üstünlüğü ele geçirecek hızda sunmanıza yardımcı oluyor.

Cisco geniş bant çözümleri tüketicinin yönlendirdiği, iletişim devrimi yapacak yeni internet toplulukları ve özel portallar oluşturmanızı sağlıyor. Cisco VPN'leri (sanal özel ağlar) işletmelere güvenli erişim ve yüksek performanslı yerden yere çözümler sunuyor. Bu teknolojiler bant genişliğinin de ötesinde yeni denetimli hizmetler sunarak gelir ve kar marjlarını artıracak araçlar sağlıyor.

Yardım