Guest

Ulusal Telefon Operatörleri

Ulusal Telefon Operatörleri pazarın tüm segmentlerine ses ve veri hizmeti sağladıkları gibi diğer operatörlere de toptan hizmet satışı yapmaktadırlar. Ulusal bir operatör olarak büyük olasılıkla çok uluslu bir yapınız ve uluslararası omurgalarınız vardır. Bugün, geleneksel ses hizmeti gelirleri azaldığı ve veri-içerik sağlamada rekabet arttığı için yeni hizmetler geliştirme zorunluluğuyla karşı karşıyasınız.

Ses ve veri hizmetlerinin ağırlığı IP ağlarına kaydığı için çoğu ulusal operatör paket anahtarlamaya yöneliyor. Fiber/DWDM, DSL gibi teknolojilerden oluşan geniş bir yelpazeyi değerlendirip dağıtmak, katma değerli ve multimedya IP hizmetleri için yeni yollar bulmak zorundasınız. Yerel ağ bilginiz ve DSL, IP, VPN ve ses gibi hizmetleri dağıtma beceriniz size düşük maliyetli, büyük gelirli fırsatlarla dolu seçenekler sunacaktır. Ayrıca kablolu ağlardan önce ev kullanıcılarına ulaşma şansınız var. Tüm bu geçişler basit erişimden yüksek değerli hizmetlere geçiş becerinize, uygulama ve zengin içerikli ortamlarda yalnızca basit bir satıcı olmamanızı güvence altına alacak ortaklıklar oluşturmanıza bağlıdır.

Cisco sizi çekirdek ve erişim ağlarından Yeni Dünya çözümleriyle tümleşime taşıyacak IP deneyimine, açık mimariye, çözüm ve iş ortaklıklarına sahip.