Guest

İnternet Servis Sağlayıcılar

Bir ISP olarak internetin son 5 yılda ne kadar hızlı evrim geçirdiğini çok iyi biliyorsunuz. Bugün pazar hemen hemen günlük bazda değişim yaşıyor. Bu değişimde artan rekabet, yeni maliyet modelleri ve yasal değişiklikler gibi çok sayıda etken rol oynuyor. Hala internet hizmet sağlayıcılığının en yaygın, ekonomik olarak en olanaklı temeli İnternet Protokolü'dür. Artık yeni hizmetler vermek, altyapı maliyetlerini azaltmak ve sürekli büyümeyle başa çıkmak için yeni geniş bantlı teknolojilerin dağıtımına yatırım yapmak zorundasınız. Talep hala mevcut. Yüksek genişlikli bant kullanıcıları için geliştirilen içerik ve uygulamalar nedeniyle yüksek hızlı internet erişimi gereksinimi patlama yaşıyor.

Ses ve görüntü akışından ev bilgisayarlarında yedeklemeye ve güvenlik izlemeye kadar tüm yeni hizmetlerin pazarı her geçen gün büyüyor. Zengin içerik, uygulama sağlama, mobil erişim, özel portallar ve birleştirilmiş mesaj özelliği internette bir araya gelerek ISP'lere yeni gelir ve pazarlarını genişletme fırsatları sunuyor.

IP tüm bunları olanaklı kılan temeli oluşturuyor. Cisco'nun çözümleri daha karlı ağ hizmetlerine, içerik ve uygulamalara hemen geçmenize yardımcı oluyor. Cisco'nun kullanıcıdan kullanıcıya, ölçeklenebilir, sınıfının en iyisi IP çözümleri ISP'lerin veri, ses ve görüntü ile daha fazla bilgi, iletişim ve eğlence sunmalarına olanak sağlıyor. Cisco daha geniş, daha rekabetçi hizmet portföyleri oluşturmanıza ve bunları pazara herkesten önce sunmanıza yardım edebilir.