Praca z domu

Zapoznaj się z niezawodnymi rozwiązaniami do pracy zdalnej, aby zapewnić Twojej firmie ciągłość biznesową oraz by Twój zespół mógł z powodzeniem współpracować z dowolnego miejsca za pomocą dowolnego urządzenia, bez względu na rozmiar Twojej branży.

Krótki opis rozwiązań

Praca z domu nie zatrzyma ani Twojej firmy, ani Twojego zespołu.

Twoja firma pozostanie wydajna, produktywna i bezpieczna dzięki odpowiednim rozwiązaniom do współpracy, bezpieczeństwa, sieci i przetwarzania danych.

Spotykaj się i współpracuj online twarzą w twarz

Dzięki konferencjom wideo, praca w domu lub zdalnie nie powinna wpływać na normalne spotkania biznesowe. Skonfiguruj konto WebEx i łatwo dołączaj do spotkań online. Spotykaj się z zespołem lub klientami twarzą w twarz z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia.

Bezpieczna współpraca zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi w oparciu o rozwiązanie Cisco Webex. Zabezpieczenia stworzone od podstaw.

Zacznij od rozwiązania próbnego Webex Trial za darmo

Cisco Webex umożliwia spotkania w jednej przestrzeni konferencyjnej. Rozwiązanie idealne dla małych firm, globalnych organizacji, a także dla osób pracujących z domu, które umożliwia podłączenie do szybkiego i bardzo bezpiecznego wideo chatu grupowego z przeglądarki, urządzenia mobilnego lub urządzenia wideo.

Funkcje obejmują: nieograniczony czas trwania spotkania w jakości Full HD aż do 200 uczestników, udostępnianie treści, nagrywanie oraz wszystkie najnowsze narzędzia i funkcje, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać każde spotkanie - i wiele więcej.

Firmy mogą wypróbować bezpłatną wersję próbną przez 90 dni po rozmowie z przedstawicielem handlowym. Osoby prywatne mogą zacząć korzystać z nieograniczonej czasowo wersji próbnej; wystarczy się zarejestrować.

Rozwiązanie do spotkań zdalnych

Bezpłatne konto osobiste Webex umożliwia natychmiastowy dostęp do rozwiązania do pracy zdalnej

Zdalne biuro

Przenieś wysokiej jakości obraz, tablicę oraz AI do zdalnych przestrzeni biurowych i zapewnij środowisko pracy klasy biznesowej.

Agenci zdalni

Błyskawicznie wdrażane rozwiązanie Cloud Contact Center ze zdalnymi agentami i bezpłatną siecią PSTN w przypadku połączeń przychodzących w ciągu pierwszych 90 dni.

Zdalna administracja IT

Zarządzanie, analizowanie, rozwiązywanie problemów i zabezpieczanie urządzeń i usług do współpracy w całej organizacji.

Dołączanie do spotkań Webex jest szybkie i proste

Pracuj bezpiecznie z domu

Proste, efektywne oraz zintegrowania rozwiązania bezpieczeństwa, łączące i zabezpieczające osoby i urządzenia pracujące zdalnie.

Zapewnij ciągłość działalności biznesowej dzięki swojej sieci

Twoja sieć odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu działania organizacji. Łatwo wdrażaj bezpieczne rozwiązania sieciowe przy użyciu istniejącej infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej.

Bezpieczna zdalna łączność z siecią

Ustaw i uprość zdalne połączenie dla domu, małego oddziału lub tymczasowej placówki opieki zdrowotnej, bez konieczności konfiguracji na miejscu.

Zdalny pracownik Meraki Zero-Touch

Skorzystaj z usług zdalnych pracowników Meraki, aby bezpiecznie rozszerzyć sieć firmową w domu lub w małym oddziale.

Oferta Meraki dla placówek opieki zdrowotnej

Cisco Meraki oferuje wsparcie dla stałych i tymczasowych placówek opieki zdrowotnej, aby szybko wdrożyć sieć zarządzaną w chmurze.

Oferta szybkiego reagowania dla placówek opieki zdrowotnej

Kwalifikujący się klienci, będący częścią systemu opieki zdrowotnej, mogą zawnioskować o bezpłatny węzeł sieciowy szybkiej reakcji, składający się z routerów, przełączników i punktów dostępu Cisco.

Szybkie rozszerzanie centrum danych w celu obsługi nowych pracowników zdalnych

Możesz szybko i bezpiecznie udostępniać pracownikom aplikacje i usługi o kluczowym znaczeniu dzięki wysokiej wydajności jakiej potrzebują, wykorzystując infrastrukturę pulpitów wirtualnych (VDI) i hiperkonwergentny pakiet systemowy. Rozwiązanie HyperFlex z VDI jest wstępnie skonfigurowane i wyposażone w systemy zarządzania oparte na chmurze, dzięki którym konfiguracja jest prosta, szybka i wydajna.

Gotowi na kolejny krok?

Cisco Capital

Poznaj opcje finansowania

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Poproś dział sprzedaży o kontakt

Partner Cisco

Znajdź Partnera Cisco

Dla partnerów

Czy jesteś partnerem Cisco?  Zaloguj się,aby uzyskać dostęp do dodatkowych zasobów.

Szukasz rozwiązania oferowanego przez partnera Cisco?Nawiąż kontakt z naszym ekosystemem partnerów.