Wgląd w informacje i kontrola dla systemu iOS

Już dostępne

Pracownicy są w ciągłym ruchu, a cyberbezpieczeństwo stanowi kluczowe wyzwanie dla firm, które umożliwiają pracownikom pracę w dowolnym miejscu. Firmy Apple i Cisco podejmują współpracę w celu zapewnienia najbardziej zaawansowanego wglądu w informacje i kontroli nad aktywnością sieciową na urządzeniach z systemem iOS. Pozwala to organizacjom wyeliminować przeszkody spowodowane kwestiami dotyczącymi audytu, a także zapewnia wszechstronną kontrolę w razie zdarzenia naruszającego bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej

Mobilność przedsiębiorstwa: wydajne i inteligentne rozwiązania

Twoja sieć potrafi zapewnić nieosiągalne dotąd możliwości. Może zoptymalizować działanie Wi-Fi dla pracowników, aby zapewnić najlepsze połączenie bezprzewodowe, gdy przemieszczają się po całym biurze. Z kolei dział IT może nadawać priorytety dla kluczowych aplikacji na wybranej platformie: iPad, iPhone, a teraz również Mac.

Dzięki rozbudowanej analityce sieciowej i danym o wydajności Wi-Fi po stronie klienta (od jesieni tego roku) dział IT może uzyskać przydatną wiedzę, która pomoże poprawić komfort pracy użytkowników, skrócić czas rozwiązywania problemów i proaktywnie wykrywać problemy przed ich wystąpieniem.

Swobodne spotkania

Czujesz presję czasu? Obsługa rozwiązania Cisco Spark i spotkań WebEx nigdy nie była łatwiejsza ani bardziej wydajna na urządzeniu iPhone lub iPad. Dzięki naszym najnowszym integracjom dla systemu iOS 11 użytkownicy będą mogli jednym dotknięciem dołączyć do spotkań bezpośrednio z powiadomień kalendarza i łatwo udostępnić ekrany. Jest to zupełnie nowy wymiar współpracy.

Integracja współpracy biznesowej

Firmy Cisco i Apple łączą czołowe w branży usługi współpracy w przedsiębiorstwie oraz intuicyjne środowisko pracy użytkownika końcowego, aby znacznie poprawić współpracę między pracownikami. Oprócz rozwoju mobilnego rozwiązania do swobodnych spotkań Cisco używa interfejsów API systemu iOS do bezpośredniej integracji z urządzeniem iPhone w celu uzyskania możliwości natywnej komunikacji. Użytkownicy czują się równie komfortowo jak w biurze, a zespoły IT maksymalizują istniejące inwestycje. Wszyscy wygrywają.

Rowan Trollope Rowan Trollope

Innowacje od Apple i Cisco

Aż trudno uwierzyć, że minął już rok od czasu, gdy zapowiedzieliśmy pierwszy zestaw rozwiązań powstałych w wyniku partnerstwa firm Apple i Cisco. Rozpoczęliśmy od bezproblemowej integracji komunikowania się w przedsiębiorstwie, priorytetyzacji aplikacji kluczowych dla biznesu i optymalizacji działania funkcji Wi-Fi dla urządzeń iPhone i iPad w sieciach Cisco. Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić następną serię niesamowitych innowacji od firm Apple i Cisco.

Przeczytaj artykuły na blogu

Susie Wee

Rozwiązania dla programistów

Społeczność Cisco DevNet oferuje program do sprawdzania poprawności Fast Lane — usługę dostępną dla twórców aplikacji systemu iOS, która umożliwia zweryfikowanie funkcji aplikacji iOS na infrastrukturze Cisco bez konieczności wydawania tysięcy dolarów na sprzęt testowy. Proces sprawdzania poprawności zostanie wkrótce rozszerzony o system iOS 11 i macOS.

Ucz się interaktywnie, aby zobaczyć, jak program Fast Lane poprawia wydajność aplikacji i komunikuj się bezpośrednio z zespołem Cisco DevNet.

Kolejną okazją dla twórców aplikacji iOS jest dostępność (od niedawna) zestawu Cisco Spark SDK dla systemu iOS. Ten zestaw dla programistów ułatwia osadzenie funkcji Cisco Spark w aplikacjach na urządzenia iPhone i iPad.

Susie Wee

Michael Stevens pokazuje, jak obsługa jakości usług (QoS) jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek

Oglądaj Michaela Stevensa, gospodarza jednego z najpopularniejszych kanałów naukowo-technicznych w serwisie YouTube w nowej serii filmów zatytułowanej Nowe granice: 5 minut o innowacjach w świecie IT. W tym odcinku wyjaśniamy sposób, w jaki obsługa jakości usług (iOS) jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek, a także jak dział IT może łatwo nadawać priorytety kluczowym dla biznesu aplikacjom w systemie iOS.

Optymalizacja Wi-Fi radykalnie zwiększa
wygodę korzystania
z urządzeń iPhone i iPad
w sieci Cisco

Po aktualizacji oprogramowania, które zawiera pierwsze innowacje stworzone w wyniku strategicznego partnerstwa firm Apple i Cisco, zespół IT Cisco z siedzibą w Wielkiej Brytanii zmierzył poziom ulepszeń w prawdziwym środowisku przy użyciu rozwiązania Cisco Spark. Wynik: poprawa wydajności o 83%.

Tim Cook i Chuck Robbins wyjawiają,
co czeka nas w przyszłości

Uzyskaj najświeższe informacje o wspólnym przedsięwzięciu i nowych rozwiązaniach dla systemu iOS 11 z zakresu zabezpieczeń, sieci i współpracy współtworzonych przez Cisco.

Obejrzyj wideo

Obejrzyj wideo