Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Cisco Designed dla firm

Łącz się, obliczaj, współpracuj, zabezpieczaj

Przedstawiamy portfolio produktów Cisco Designed

Twoja mała firma jest naszym WIELKIM priorytetem. 

Proste rozwiązania do rozwiązywania złożonych problemów IT. Cisco Designed wzmacnia Twój biznes już dziś i pomaga Ci przygotować się na jutro.

Wspieranie planu odnowy w małych firmach

Uzyskaj cenne zasoby, narzędzia i ekspertyzy, które pomogą Twojej małej firmie dostosować się do dzisiejszych wyzwań i reagować na nie.

Proste, elastyczne i bezpieczne połączenia sieciowe

Niezawodne połączenia między Twoimi sieciami i Internetem zapewniają zadowolenie Twoich pracowników i klientów. A czy to nie jest jeden z kluczy do sukcesu? Znajdź tutaj odpowiedni router lokalny lub zarządzany w chmurze dla swojej małej firmy.

Zabezpiecz się jak prawdziwy szef

Pomóż chronić przed zagrożeniami swój przepis na sukces, procesy oczekujące na opatentowanie i dane klientów. Dzięki nam bezpieczeństwo to nie spóźniona refleksja, ale główna myśl.

Zabezpieczenia powinny ograniczać zagrożenia, a nie Twoją firmę.

Nasze produkty mają światowej klasy analizę zagrożeń, która potrafi je przewidzieć.

Rozwijaj się na bieżąco

Przełączniki to podstawowe elementy składowe każdej sieci. Te małe urządzenia pozwalają na proste dodawanie nowych produktów głosowych, bezprzewodowych, danych, wideo lub więcej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przełączników dla sieci zarządzanej w siedzibie czy też opartej na chmurze, Cisco ma przełącznik odpowiadający Twoim potrzebom.

O jedno zmartwienie mniej

Przejdź online i połącz się z całym światem. Zrób to dzięki tej samej firmie, na której polegają wszystkie firmy z listy Fortune 500. Proste we wdrożeniu, elastyczne, bezpieczne ― poczuj się jak w domu.

Teraz wszyscy razem

Dzięki odpowiednim narzędziom do współpracy utrzymywanie łączności między zespołami i zapewnienie ciągłości rozmów oznacza, że następny świetny pomysł może przyjść w dowolnym momencie, od każdego i z dowolnego miejsca. 

Zbuduj swój dział IT bez dodawania ani jednego pracownika

Odpowiedz na kilka krótkich pytań, a pomożemy Ci wybrać rozwiązania dotyczące sieci, bezpieczeństwa i współpracy dostosowane do Twojej firmy.    

Przyspiesz sukces dzięki Cisco Customer Experience

Wydobądź więcej ze swoich inwestycji IT dzięki usługom wsparcia technicznego nowej generacji. Wspierani przez sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, nasi eksperci pomogą w utrzymaniu płynnego działania infrastruktury IT. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, aby wspierać Twoje rosnące potrzeby i pomagać w rozwoju Twojej firmy.