Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Przyspieszenie transformacji mobilnej

Firmy Apple i Cisco pracują wspólnie nad opracowywaniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, usług sieciowych i współpracy w celu stworzenia bezpiecznych, wysokiej klasy możliwości biznesowych dla urządzeń Apple w sieciach Cisco.

Poznaj
rozwiązania

Transformacja mobilna usług sieciowych

Sieć bezprzewodowa stała się preferowanym narzędziem łączności. Integrując swoje mocne strony w zakresie łączności bezprzewodowej i mobilności firmy Apple i Cisco zapewniają łączność na najwyższym poziomie. Razem opracowaliśmy bardziej solidną bezprzewodową sieć firmową, zapewniającą optymalną łączność bezprzewodową urządzeń Apple.

Sieć Wi-Fi

Dzięki programom Wi-Fi Optimization for iOS, Fast lane oraz Wi-Fi Analytics for iOS poprawiona wydajność sieci bezprzewodowej została wbudowana w systemy operacyjne sieci i urządzeń, by nie było potrzeby dokonywania dodatkowych zakupów. Użytkownicy zyskują lepsze zdolności sieci Wi-Fi na urządzeniu iPhone i iPad, w tym lepszy dostęp do kluczowych aplikacji i szybsze rozwiązywanie problemów.

Transformacja mobilna bezpieczeństwa

W czasach, gdy pracownicy znajdują się w ciągłym ruchu, bezpieczeństwo stało się kluczowym elementem prowadzenia działalności, ponieważ pracownicy mogą pracować z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. W związku z tym firmy Apple i Cisco współpracują w ramach zabezpieczenia środowiska biznesowego, obniżania zagrożeń ze strony cyberprzestępców oraz zwiększania produktywności.

Razem, firmy Apple i Cisko, zapewniają najgłębszy poziom wglądu w informacje oraz kontrolę nad należącymi do przedsiębiorstwa urządzeniami z systemem iOS — umożliwiając rozszerzanie adaptacji iOS na nowe sposoby oraz pomagając w usuwaniu potencjalnych przeszkód ze względów bezpieczeństwa i audytów.

Cisco Security Connector

Urządzenia z systemem iOS są bezpieczne, natomiast Internet nie. Dzięki Cisco Security Connector organizacje mają możliwość wydajnego zwiększania mobilności ich siły roboczej, bez obniżania poziomu zabezpieczeń. Po raz pierwszy w historii organizacje mogą uzyskać wgląd w ruch sieciowy w urządzeniach iOS oraz w każdej chwili i miejscu blokować łączność mobilną ze stronami zwierającymi złośliwe oprogramowanie.

Cyberbezpieczeństwo i ubezpieczenie

Cyberprzestępczość jest aktualnie najpoważniejszym problemem dla organizacji, a oprogramowanie złośliwe jedną z najważniejszych kwestii. Wiemy również, że potrzebne są stanowcze kroki. Dlatego jesteśmy częścią tworzenia pierwszej oferty rozwiązań branżowych. Cisco, Apple, Aon i Allianz łączą kluczowe elementy potrzebne do zarządzania cyberzagrożeniami: technologię zabezpieczeń, bezpieczne urządzenia, doświadczenie w ramach cyberbezpieczeństwa oraz ulepszone ubezpieczenia cybernetyczne — które pracują dla Ciebie.

Transformacja mobilna współpracy

Współpraca nigdy nie była łatwiejsza ani bardziej wydajna na urządzeniach z systemem iOS. Odbieranie telefonów na zablokowanym ekranie. Nawiązywanie połączeń za pomocą Siri. A dzięki naszym najnowszym opcjom integracji, użytkownicy mogą jednym dotknięciem dołączyć do spotkań bezpośrednio z powiadomień kalendarza i łatwo udostępniać ekrany. Jest to zupełnie nowy wymiar współpracy.

Cisco Webex

Wartość rozwiązania poszerza się o biuro, by zapewnić niezrównaną produktywność. Dzięki innowacjom łączności Wi-Fi dla urządzeń iOS użytkownicy nigdy nie przegapią połączenia oraz poprawią jakość audio i wideo podczas wideokonferencji. W salach konferencyjnych użytkownicy urządzeń iPhone lub iPad z systemem iOS mogą bezproblemowo łączyć się z urządzeniami Webex, aby poprawiać jakość współpracy.

Transformacja w dniu dzisiejszym

Dowiedz się więcej

Rozwiązania dla programistów

Społeczność Cisco DevNet rozszerza istniejący program do sprawdzania poprawności Fast Lane — usługę dostępną dla twórców aplikacji systemu iOS, która umożliwia zweryfikowanie funkcji aplikacji iOS na infrastrukturze Cisco bez konieczności wykonywania testów infrastruktury w rzeczywistości. Proces sprawdzania poprawności zostanie wkrótce rozszerzony o wszystkie dziewięć typów usług, wraz w wprowadzeniem na rynek systemu iOS12.

Ucz się interaktywnie, aby zobaczyć, jak program Fast Lane poprawia wydajność aplikacji i komunikuj się bezpośrednio z zespołem Cisco DevNet.

Materiały dodatkowe