Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Internet Rzeczy (IoT)

Przyspiesz sukces dzięki Cisco IoT w dziedzinie sieci, bezpieczeństwa i zarządzania danymi.

Wprowadzenie do Cisco IoT

Wdrożenie rozwiązań Cisco w zakresie sieci przemysłowych umożliwi niezawodną, zautomatyzowaną i bardzo bezpieczną łączność dla rozszerzonego przedsiębiorstwa.

Uzyskaj maksymalną wartość z danych IoT, wykorzystując platformę Cisco Kinetic IoT do wyodrębniania, obliczania i przenoszenia danych.

Zachowaj płynność operacji IoT. Użyj znanych narzędzi takich jak Cisco DNA Center i Field Network Director, aby zintegrować infrastrukturę IT i OT. Kontroluj aplikacje brzegowe IoT za pomocą IOx.

Chroń wdrożenie IoT przed zagrożeniami za pomocą bezpiecznej architektury rozwiązań IoT wzbogaconej o usługi bezpieczeństwa IoT.

Rozwiązania Cisco IoT dla Twojej firmy

Ponad 18 000 firm korzysta z naszych rozwiązań IoT. Jak możemy pomóc?

Energetyka

Przyspiesz podejmowanie decyzji, popraw wydajność produkcji, obniż koszty i zwiększ bezpieczeństwo pracowników dzięki rozwiązaniom energetycznym IoT.

Produkcja

Łatwo podłącz maszyny, zdalnie monitoruj i zarządzaj urządzeniami oraz uzyskaj analizę danych produkcyjnych w czasie rzeczywistym za pomocą rozwiązań Cisco IoT do produkcji.

Transport

Zoptymalizuj operacje flotowe i zmniejsz koszty usług. Uzyskaj wgląd w informacje w czasie rzeczywistym na temat warunków drogowych i możliwości konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do połączonych samochodów, jezdni i systemów transportu.

Miasta i społeczności

Ulepsz infrastrukturę dzięki rozwiązaniom Cisco do budowania inteligentnego miasta. Stwórz bardziej opłacalne usługi komunalne, usprawnij transport publiczny i wiele więcej.

Handel detaliczny

Przyspiesz innowacje, zoptymalizuj operacje, obniż koszty i zdobądź klientów dzięki rozwiązaniom Cisco IoT do handlu detalicznego.

Edukacja

Zachęć do nauki i zapewnij łączność w całym kampusie, aby poprawić wyniki studentów, zwiększyć bezpieczeństwo i ulepszyć monitoring na terenie kampusu.

Zobacz, jak klienci odnoszą sukces dzięki Cisco IoT

Poprawa bezpieczeństwa podróżnych

Dowiedz się, jak Departament Transportu w stanie Tennessee (TDOT) zwiększył bezpieczeństwo kierowców, poprawił usługi zarządzania i ulepszył usługi drogowe dzięki IoT.

Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i ochrony

Dowiedz się, jak zarząd Dallas Area Rapid Transit poprawił jakość kontaktów z klientami i bezpieczeństwo pasażerów w otwartym środowisku o dużym natężeniu ruchu.

Budowanie przewagi konkurencyjnej

Dowiedz się, jak Port Rotterdam wykorzystuje dane IoT do usprawnienia operacji i przygotowania się do hostowania autonomicznych statków do 2030 roku.

Włączanie aplikacji

Znajdź narzędzia programistyczne i informacje, które pomogą zintegrować i dostosować aplikacje Cisco IoT do własnych potrzeb.

Poprawa wyników dzięki naszym usługom IoT

Skorzystaj z naszych usług, aby szybko przekształcić sieć operacyjną w sieć przemysłową opartą na protokole IP.

Rozwiąż problem modernizacji sieci elektrycznej za pomocą metodologii architektury Cisco Services Connected Grid.

Nasi doradcy strategiczni i techniczni pomogą w dostosowaniu strategii zabezpieczeń, zgodności z przepisami i zarządzania zagrożeniami do celów biznesowych firmy.

Popraw efektywność, zmniejsz koszty wsparcia i zwiększ dostępność sieci dzięki naszym nagradzanym usługom wsparcia technicznego dotyczącego produktów i rozwiązań.

Co nowego

Połączone miasta i branże

Przyjrzyj się miejskim inicjatywom IoT: ich wyglądowi, ich wyzwaniom oraz ich ostatecznemu wpływowi na miasta.

Twoja podróż do Industrie 4.0

Możemy pomóc w wyodrębnianiu, łączeniu i zarządzaniu danymi w celu podejmowania lepszych decyzji.

Stała łączność

Niezawodna łączność bezprzewodowa IoT jest niezbędna w trudnych warunkach przemysłowych.

Początek cyfrowej ery przemysłowej

IoT rozwija się w branżach produkcyjnej, transportowej i użyteczności publicznej.

Poznaj ekspertów

Bądź na bieżąco z szybkim tempem rozwoju IoT, odwiedzając nasze blogi na temat IoT, aby dowiadywać się o aktualnościach, trendach, wydarzeniach i tak dalej.

Dla Partnerów

Czy jesteś Partnerem Cisco? Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych zasobów.

Szukasz rozwiązania oferowanego przez Partnera Cisco? Nawiąż kontakt z naszym ekosystemem Partnerów.