Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Rozwiązania w chmurze

Promowanie świata wielochmurowego.

Wyobraź sobie znacznie prostszy świat chmury

Od chmur publicznych po rozwiązania w siedzibie klienta. Od aplikacji po infrastrukturę. Łączymy w jedną spójną całość sieci, zabezpieczenia, analizy i zarządzanie, aby ułatwić Ci nawiązywanie połączeń, zapewnianie ochrony i korzystanie z chmur w świecie wielochmurowym.

Droga do chmury

Klienci i Partnerzy opowiadają swoje historie.

Dostęp do wielochmurowego świata

Telindus i Cisco zapewniają rozwiązania, które pracują bezproblemowo zarówno w prywatnym centrum danych, jak i chmurach publicznych.

Uproszczenie świata wielochmurowego

BayInfotech pomaga klientom radzić sobie z wyzwaniami związanymi ze światem wielochmurowym.

Droga BBVA do wielochmurowego świata

Bank BBVA, wyróżniony przez firmę Forrester za najlepszą aplikację bankowości, kontynuuje swoją podróż do świata chmury razem z Cisco.

Ewolucja chmury hybrydowej

Cisco, SAP i Google łączą siły, aby stworzyć kontener i opcje huba danych dla chmury hybrydowej.

Usługi profesjonalne Cisco Cloud

Eksperci, którzy tworzą Twój wielochmurowy świat.

Branżowi eksperci dzielą się przemyśleniami na temat trendów chmurowych

Powiew innowacyjności

Posłuchaj, jak Lew Tucker z Cisco dzieli się swoimi obserwacjami na przeróżne tematy, od OpenStack i Istio po tworzenie aplikacji i organizowanie pokazów.

Modernizacja działu IT — jak to ugryźć

Roger Starmer z Kumulus Technnologies dzieli się swoją fachową wiedzą m.in. na temat konteneryzacji i transformacji kulturowej.

Chmura, DevOps, big data

Anoj Willy z Xentaurs wyjaśnia, na czym skoncentrować swoją uwagę, aby pomyślnie przebyć drogę do świata chmury.

Dlaczego warto wybrać chmurowe rozwiązania Cisco

Obecnie nie ma jednej chmury, a aplikacje i ich twórcy odgrywają ważniejszą rolę niż kiedykolwiek wcześniej. Organizacje muszą stawić czoła wyzwaniu znalezienia właściwych osób, procesów i narzędzi, aby uprościć złożony wielochmurowy świat i szybko wprowadzać innowacje.

Automatyzacja i organizacja. Zgodność. Zarządzanie obciążeniem. System Kubernetes i kontenery. Bezpieczeństwo i wydajność rozwiązań SaaS. Spójna sieć i jednolita polityka zabezpieczeń. Bardzo szybko może okazać się, że to o wiele za dużo. A gdyby istniała odpowiedź na całą tę złożoność? Gdyby wszystko można było uprościć?

Cisco łączy w jedną spójną całość sieć, zabezpieczenia, analizy i zarządzanie. Zapewniamy rozwiązania w chmurze, które obejmują cały świat wielochmurowy, od środowiska lokalnego po wielu dostawców rozwiązań chmurowych, od aplikacji po infrastrukturę.

Nasze rozwiązania w chmurze pomagają w zarządzaniu chmurą prywatną, hybrydową i publiczną, a także wszystkimi wspomnianymi wcześniej elementami. Niezależnie od tego, czy masz jedną aplikację i jedną chmurę, czy też aplikacje wielochmurowe i kilka chmur, możemy pomóc Ci w wykorzystaniu potencjału świata wielochmurowego dzięki uproszczeniu nawiązywania połączeń, zapewniania ochrony i korzystania z chmury.

Dla Partnerów

Czy jesteś Partnerem Cisco? Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych zasobów.

Szukasz rozwiązania oferowanego przez Partnera Cisco? Nawiąż kontakt z naszym ekosystemem Partnerów.