Маєте обліковий запис?

  •   Персоналізований вміст
  •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Cisco Spark
Простір для спільної роботи

Відеозустрічі. Офісна телефонія. Командна робота з файлами.

Безкоштовна версія

Зустрічайте Cisco Spark

Працюйте ефективно будь-де та будь-коли із Cisco Spark - простою, безпечною та досконалою платформою для спільної роботи.

Об'єднайте команди ваших співробітників у єдиному просторі, де легко працювати разом. Працюйте та спілкуйтесь з колегами там, де ваша робота!

Огляд рішення Spark (PDF)
Робочий день зі Spark (PDF)

Єдина платформа. Всі засоби зв'язку

Надсилайте повідомлення

Повідомлення

Один-одному та всій команді

Призначайте зустрічі

Зустрічі

Аудіо, відео, веб

Дзвінки

Дзвінки

Голосові та відеодзвінки

Оцініть можливості Cisco Spark

Безкоштона версія Cisco Spark

Отримайте доступ до колективного і приватного обміну повідомленнями, відеодзвінків й віртуальних зустрічей з можливістю демонстрації екрану та шифрування переданого контенту.

Отримати Cisco Spark

Із Cisco Spark ваша інформація у безпеці.

Все, що ви надсилаєте, повністю зашифровано. Тож доступ до інформації мають тільки ті, кому вона призначена.

Розраховуйте на Cisco

Безпека - невід'ємна складова рішень Cisco. Ми розуміємо, що ваші дані - це ваш бізнес. Саме тому Cisco Spark використовує найкращі досягнення у галузі шифрування, щоб ваша інформація завжди залишалася конфіденційною, доступною та захищеною.

Дізнайтеся більше про безпеку Cisco Spark (PDF)

Інтерактивна дошка для спільної роботи в переговорних кімнатах Cisco Spark Board

Підключайте Cisco Spark Board до віртуального робочого простору Cisco Spark, і ваші схеми, малюнки та інші спільні документи будуть миттєво відображатися на дошці. Ваші колеги зможуть коментувати й редагувати їх, користуючись дошкою Cisco Spark Board в іншій кімнаті або пристроями зі встановленою програмою Cisco Spark.

Cisco Spark Board: пристрій «3 в 1» для спільної роботи

За допомогою цифрової дошки Cisco Spark Board ви можете демонструвати презентації через безпроводове підключення, малювати схеми і проводити відео- та аудіоконференції. Усе, що потрібно для спільної роботи, — на відстані одного дотику.

Командна робота має бути простою

Все просто та інтуїтивно зрозуміло як користувачеві, так і адміністратору, бо рішення надається з хмари Cisco. Воно легке у використанні та налаштуванні. Та надається за принципом ліцензій, тож ви зможете просто додавати послуги у разі потреби.

Плануйте зустрічі без зайвого клопоту.

Інтегруйте послугу Cisco Spark Hybrid Services з сервісами Microsoft Active Directory та Exchange та легко знаходьте колег для планування онлайн-зустрічей. Більше ніякого клопоту з URL-адресами - вони створюються автоматично.

Не пропустіть жодного дзвінку. Ваш робочий телефон завжди у кишені.

Вам можуть подзвонити будь-де. Відповідайте з програми Cisco Spark або з вашого IP-телефону Cisco. Ваш співбесідник ніколи не дізнається, що ви не за робочим столом. Контакти та історія дзвінків синхронізуються на усіх пристроях.

Повідомлення нового покоління.

Будьте в курсі подій: повідомлення та інформація з інших додатків з'являються в одному місці. Легко знаходьте повідомлення, файли та людей. Інструменти модерації та наскрізне шифрування убезпечують вашу роботу.

Обговоримо Cisco Spark вже сьогодні.

Дійзнайтеся про можливості пробного використання Cisco Spark та усі переваги цифрової дошки Cisco Spark Board для спільної роботи.

Замовити консультацію у Cisco

Платний Cisco Spark з розширеними функціоналом

Замовити розширений функціонал Cisco Spark можна безпосередньо у партнерів Cisco:

IT-Integrator
Winncom Technologies