Маєте обліковий запис?

 •   Персоналізований вміст
 •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Заява Cisco про конфіденційність онлайн

Центр довіри та прозорості

Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів і компанії. Наші принципи: налагоджувати й підтримувати довірчі відносини, знижувати ризики й просто чинити правильно.

Заява Cisco про конфіденційність онлайн

Компанія Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів, підприємств і ввірених нам даних. Ми віримо в побудову й підтримку довіри, керування ризиками, етичну та відповідальну діяльність.

Компанія Cisco Systems, Inc. та її дочірні компанії (разом — «Cisco») прагнуть захистити вашу конфіденційність і забезпечити вам позитивний досвід під час користування нашими веб-сайтами, продуктами й послугами (далі — «Рішеннями»).

Ця Заява про конфіденційність стосується веб-сайтів і Рішень Cisco, які містять посилання на Заяву про конфіденційність або згадку про неї. Заява описує наші правила обробки особистої інформації, доступні для вас варіанти керування збиранням, використанням, доступом до вашої особистої інформації, а також способи її оновлення й виправлення. Додаткова інформація про наші правила поводження з особистою інформацією може надаватися в описах пропозицій, технічних специфікаціях щодо конфіденційності або інших повідомленнях, що відображаються до чи під час збирання даних. Певні веб-сайти й Рішення Cisco можуть мати власну документацію стосовно конфіденційності, що описує особливості обробки особистої інформації саме для цих веб-сайтів чи Рішень. У разі, якщо певне повідомлення про конфіденційність веб-сайту або Рішення має розбіжності з цією Заявою про конфіденційність, пріоритет має таке конкретне повідомлення.

Що таке «особиста інформація»

«Особиста інформація» — це будь-які відомості, що дають змогу ідентифікувати вашу особу, зокрема ім’я, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону, дані для входу в обліковий запис (номер облікового запису, пароль), дані облікового запису в соціальних мережах або номер платіжної картки.

Вона також може включати ідентифікатори пристроїв, їхні дані та телеметрію (зокрема, IP- або MAC-адреси), коли такі дані пов’язуються або асоціюються із пристроєм певної особи.

Якщо ми пов’язуємо з вашою особистою інформацією інші дані, вони також вважаються особистою інформацією.

Збирання особистої інформації

Коли ви взаємодієте з нашими веб-сайтами, Рішеннями або іншими ресурсами, ми можемо збирати про вас певні дані, зокрема особисту інформацію. Ми також отримуємо особисту інформацію від довірених сторонніх джерел і залучаємо треті сторони до збору особистої інформації в наших інтересах.

Ми збираємо особисту інформацію з різними діловими цілями, зокрема з такими:

 • обробка замовлення, зокрема платіжних транзакцій;
 • оформлення підписки на інформаційні бюлетені;
 • надсилання маркетингових комунікацій, керування їхніми налаштуваннями;
 • створення облікового запису;
 • постачання послуг веб-сайтів та Рішень і забезпечення роботи певних функцій;
 • персоналізація, покращення та вдосконалення Рішень і процесу роботи з ними;
 • забезпечення роботи служби підтримки;
 • керування заявками на заповнення вакансій;
 • навчання, екзаменування й сертифікація через Інтернет;

Разом із залученими партнерами ми можемо об’єднувати інформацію, зібрану на всіх наших веб-сайтах і в усіх Рішеннях за весь час користування ними, з даними з інших джерел. Це допомагає нам покращити точність і повноту даних, а також дає змогу краще адаптувати процеси взаємодії з вами.

Надаючи компанії Cisco особисту інформацію (наприклад, ім’я, адресу електронної пошти та номер телефону) третьої особи, ви гарантуєте, що маєте відповідний дозвіл такої особи. Зокрема, це стосується випадків, коли ви пересилаєте знайомим довідкові або маркетингові матеріали чи надсилаєте пропозиції щодо заповнення вакансій. Треті сторони можуть скасувати подальші підписки на будь-які комунікації. Для цього потрібно перейти за посиланням у початковому повідомленні або натиснути тут. У деяких випадках компанія Cisco й залучені треті сторони можуть автоматично збирати дані за допомогою файлів cookie, веб-журналів, веб-маяків і інших подібних засобів. Ця інформація використовується для кращого оцінювання й більшої зручності, продуктивності та ефективності веб-сайту або Рішення, а також щоб персоналізувати функції, вміст або пропозиції відповідно до ваших інтересів. Щоб дізнатися більше, перегляньте наведений нижче розділ «Використання файлів cookie та інших веб-технологій».

Використання особистої інформації

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для нашої комерційної діяльності й гарантування її безпеки, для надання, удосконалення та персоналізації наших веб-сайтів і Рішень, надсилання сповіщень, маркетингових та інших повідомлень, а також задля інших цілей, дозволених чинним законодавством. Ось неповний перелік можливих способів використання особистої інформації:

 • надання Рішення за вашим запитом;
 • аналіз, підтримка та вдосконалення наших веб-сайтів і Рішень та процесу взаємодії з ними;
 • персоналізація веб-сайтів і Рішень, інформаційних бюлетенів та інших матеріалів;
 • здійснення навчання, складання сертифікаційних іспитів і обробка їхніх результатів;
 • керування вашими взаємовідносинами та взаємодіями з компанією Cisco;
 • надсилання повідомлень (безпосередньо від компанії Cisco або від наших партнерів), зокрема для цілей маркетингу або оцінювання вдоволеності клієнтів.

Ви можете змінити налаштування комунікації в будь-який час. Див. розділ «Доступні варіанти й вибір параметрів комунікації» нижче.

Доступ до особистої інформації та її точність

 • Нам потрібна ваша допомога, щоб підтримувати точність й актуальність вашої особистої інформації. Ми надаємо вам можливість отримувати доступ до вашої особистої інформації, виправляти її, припиняти її використання або видаляти.
 • Використовуйте Інструмент керування профілем Cisco, щоб переглянути або відредагувати в режимі онлайн свою особисту інформацію й налаштування на сайті Cisco.com.
 • Деякі організаційні одиниці Cisco можуть розглядатися або діяти як «розпорядники даних». Коли організаційна одиниця Cisco виконує роль розпорядника даних, відповідно до чинного законодавства про захист даних ви можете звертатися безпосередньо до неї із запитами на доступ до інформації, її виправлення, вилучення та вимкнення свого профілю, як описано в документації конкретного Рішення.
 • Якщо вам знадобиться додаткова допомога щодо отримання доступу до своєї особистої інформації, її виправлення, вилучення чи видалення, зв’яжіться безпосередньо з нами. Ми сумлінно ставимося до виконання обґрунтованих запитів на видалення, оновлення, вилучення та виправлення ваших даних чи отримання доступу до них. Ми відреагуємо на ваш запит протягом 30 днів. Якщо ми не зможемо задовольнити ваш запит або нам буде потрібно більше часу, ми надамо вам пояснення.
 • Деякі організаційні одиниці Cisco можуть розглядатися або діяти як «обробники даних». Коли організаційна одиниця Cisco виконує роль обробника даних, відповідно до чинного законодавства про захист даних, якщо ви бажаєте скористатися своїми правами на доступ і запитати виправлення, припинення використання або деактивацію даних, компанія Cisco спрямує вас до такого обробника даних.

Наявні варіанти та вибір налаштувань комунікації

Ми надаємо вам можливість вибирати отримання різноманітної інформації, пов’язаної з нашою діловою діяльністю, програмами, веб-сайтом і Рішеннями. Нижче описано, як можна керувати налаштуваннями комунікації.

 • Щоб скасувати підписку на відповідну рекламну розсилку, виконайте вказівки, наведені в отриманому від нас рекламному електронному листі.
 • Ви можете також заповнити цю форму або надіслати нам листа на поштову адресу: Cisco Systems, Inc., Privacy Legal Department, 170 West Tasman Dr., San Jose, CA 95134, USA (США). Обов’язково вкажіть своє ім’я, адресу електронної пошти й конкретну актуальну інформацію про те, які матеріали ви більше не хочете отримувати.
 • Щоб скасувати підписку на послуги коротких повідомлень («Послуги SMS»), надішліть на отримане SMS-повідомлення відповідь із текстом «STOP», «END» або «QUIT».

Описані вище варіанти не поширюються на службові сповіщення й інші необхідні повідомлення, які вважаються складовою певних програм, веб-сайтів і Рішень. Такі службові повідомлення можуть періодично надходити, доки ви не припините або не скасуєте використання програми, веб-сайту або Рішення згідно з відповідними положеннями й умовами. З вашого дозволу ми також можемо надавати вашу особисту інформацію діловим партнерам або постачальникам компанії Cisco, щоб вони могли надсилати вам відомості про веб-сайти, програми, продукти й послуги, які можуть вас зацікавити. Щоб заборонити Cisco надавати вашу особисту інформацію третім особам у маркетингових цілях, натисніть тут.

Користуючись нашими веб-сайтами, Рішеннями або взаємодіючи з нами чи надаючи нам особисту інформацію іншим шляхом, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо надсилати вам повідомлення в електронній формі з питань безпеки, конфіденційності й адміністрування стосовно такого використання. Наприклад, якщо ми дізнаємось про порушення системи безпеки, ми сповістимо вас про це в електронній формі, розмістивши повідомлення на наших веб-сайтах, надіславши вам електронного листа або зв’язавшись із вами іншим шляхом.

Надання доступу до вашої особистої інформації

Ми можемо надавати доступ до вашої особистої інформації третім сторонам у цілях нашої комерційної діяльності, надання, удосконалення захисту й персоналізації наших веб-сайтів і Рішень, для надсилання маркетингових та інших повідомлень, пов’язаних із нашою діяльністю, а також в інших цілях, якщо вони дозволені чинним законодавством або ви надали нам згоду на них.

Ми можемо надавати доступ до вашої особистої інформації, як описано нижче.

 • У межах компанії Cisco, а також будь-якої з наших дочірніх компаній в усьому світі — задля обробки даних, наприклад для маркетингу, ділової діяльності, у цілях безпеки, функціонування веб-сайтів або Рішень чи з метою збереження.
 • Діловим партнерам або постачальникам Cisco, щоб вони могли надавати вам інформацію про свої продукти чи послуги. Щоб заборонити Cisco надавати вашу особисту інформацію третім особам у маркетингових цілях, натисніть тут.
 • Діловим партнерам, постачальникам послуг, уповноваженим представникам третіх сторін або підрядникам для надання доступу до веб-сайту, Рішення, послуги чи здійснення транзакції за вашим запитом. Зокрема (але не виключно) це стосується таких випадків: обробка замовлень і транзакцій за кредитними картками, хостинг веб-сайтів, розміщення системи реєстрації для участі в семінарі, процесів продажу та післяпродажної підтримки, забезпечення роботи служби підтримки.
 • У контексті (або під час будь-яких переговорів щодо) злиття, продажу активів компанії, консолідації чи реструктуризації, фінансування або повного чи часткового придбання нашого бізнесу іншою компанією.
 • У відповідь на запит про надання інформації від уповноваженого органу або третьої сторони, якщо ми вважаємо розкриття інформації належним чи обов’язковим відповідно до будь-якого чинного закону, правової норми або судового наказу.
 • Працівникам правоохоронних органів, органів державної влади або іншим третім особам, якщо це необхідно для дотримання судового порядку або вимог національної безпеки, для захисту прав, власності чи безпеки компанії Cisco, її бізнес-партнерів, вас або інших осіб, а також відповідно до інших вимог чинного законодавства.
 • У зведеній формі, після анонімізації та/або вилучення ідентифікаційних даних, у вигляді, який практично не дає можливості ідентифікувати особу.
 • За умови попереднього сповіщення та вашої згоди на надання доступу.

Захист особистої інформації

Ми маємо намір захищати довірену нам особисту інформацію та застосовуємо засоби захисту відповідно до цієї Заяви про конфіденційність. У компанії Cisco застосовуються фізичні, адміністративні й технічні засоби захисту вашої особистої інформації від випадкового або несанкціонованого знищення, втрати, внесення змін, розкриття без наданого дозволу або доступу до неї. Ми також вимагаємо від наших постачальників захищати таку інформацію від випадкового або несанкціонованого знищення, втрати, внесення змін, розкриття без наданого дозволу або доступу до неї в умовах наших угод із ними. Проте в Інтернеті не можна гарантувати стовідсоткову безпеку, тому ми не можемо обіцяти цілковитий захист особистої інформації, яку ви нам надаєте.

Зберігання особистої інформації

Ми зберігатимемо вашу особисту інформацію протягом терміну, необхідного для виконання цілей, для яких її зібрано. Ми зберігатимемо й використовуватимемо вашу особисту інформацію в межах, необхідних для виконання вимог бізнесу, юридичних зобов’язань, вирішення суперечок, захисту наших активів, а також реалізації наших прав і угод.

Використання файлів cookie та інших веб-технологій

Як і на багатьох інших веб-сайтах і Рішеннях, заснованих на веб-сайтах, на ресурсах Cisco використовуються автоматичні інструменти збирання даних, наприклад файли cookie, вбудовані посилання й веб-маяки. Ці інструменти збирають певну стандартну інформацію, яку нам надсилає ваш браузер (наприклад, IP-адресу, MAC-адресу, послідовність натискань і дані телеметрії). 

Ці інструменти допомагають зробити ваші відвідування нашого веб-сайту й використання вами Рішень більш зручними, ефективними та персоналізованими. Ми також використовуємо отриману інформацію для вдосконалення нашого веб-сайту й Рішень, для кращого обслуговування та створення додаткової цінності.

Ми співпрацюємо з третіми сторонами, щоб показувати рекламу на нашому веб-сайті та керувати показом нашої реклами на інших сайтах. Наші сторонні партнери можуть використовувати файли cookie або інші подібні технології, щоб показувати вам рекламу на основі ваших інтересів та історії веб-перегляду. Ви можете відмовитись від отримання таких рекламних повідомлень, однак у такому разі відображатиметься загальна неперсоналізована реклама.

Додаткові відомості дивіться на сторінці «Як компанія Cisco використовує автоматичні інструменти збирання даних».

Щоб змінити свої налаштування, пов’язані з файлами cookie, скористайтесь Диспетчером згоди на використання cookie-файлів Cisco.

Посилання на веб-сайти

Ми можемо надавати посилання на інші сторонні веб-сайти й послуги, які не підлягають нашому контролю й не регулюються цією Заявою про конфіденційність. Рекомендуємо переглядати заяви про конфіденційність, розміщені на веб-сайтах, які ви відвідуєте.

Форуми й тематичні чати

Якщо ви берете участь в обговоренні на форумі, у місцевій спільноті або тематичному чаті на веб-сайті Cisco, пам’ятайте, що надана там інформація (тобто ваш загальнодоступний профіль) стане доступною для широкого загалу. Її можуть використати для зв’язку з вами, надсилання небажаних повідомлень або для інших цілей, які не підлягатимуть вашому контролю чи контролю компанії Cisco. Крім того, майте на увазі, що окремі форуми та чати можуть мати додаткові правила й умови. Cisco не несе відповідальності за особисту або будь-яку іншу інформацію, яку ви надасте на цих форумах. Щоб надіслати запит на видалення вашої особистої інформації з нашого блогу або форуму спільноти, натисніть тут. Якщо в окремих випадках ми не зможемо видалити вашу особисту інформацію, ми повідомимо вам про це й зазначимо причину.

Захист конфіденційності дітей

Компанія Cisco закликає батьків та опікунів активно контролювати діяльність своїх дітей в Інтернеті. Компанія Cisco свідомо не збирає особисту інформацію про дітей без належної згоди батьків або опікунів. Якщо ви вважаєте, що ми могли без належної згоди отримати особисту інформацію від особи, яка за місцевим законодавством не досягла відповідного віку, повідомте нам про це, як описано в розділі «Зв’язок із нами». Ми вживемо належних заходів, щоб розслідувати й вирішити це питання.

Міжнародне передавання, обробка та збереження особистих даних

Оскільки організація Cisco працює в усьому світі, ми можемо передавати вашу особисту інформацію представництву Cisco в Сполучених Штатах Америки, будь-яким дочірнім компаніям Cisco в усьому світі, а також третім особам і діловим партнерам у різних країнах світу, як зазначено вище. Використовуючи наші веб-сайти й Рішення або надаючи нам будь-яку особисту інформацію, ви (наскільки це дозволено чинним законодавством) погоджуєтеся на передачу, обробку та зберігання такої інформації за межами вашої країни проживання, де стандарти захисту даних можуть відрізнятися.

Cisco використовує низку методів для захищеної передачі особистої інформації в усьому світі.

Сертифікація конфіденційності АТЕС

Глобальна програма щодо конфіденційності Cisco, яку описано в цій Заяві про конфіденційність, відповідає вимогам Системи правил міжнародної конфіденційності (CBPRs), визначеної Азіатсько-Тихоокеанським економічним співробітництвом (АТЕС), і вимогам щодо визнання конфіденційності для обробників даних (PRP) АТЕС. Система CBPRs спільноти АТЕС і вимоги PRP визначають для організацій стандарти захисту особистої інформації під час її передавання між країнами-учасниками АТЕС. Докладніше про стандарти конфіденційності АТЕС, систему CBPR та PRP читайте тут. Ми отримали сертифікацію, що стосується бізнес-процесів усіх міжнародних операцій, під час яких ми обробляємо особисту інформацію, передаємо її нашим партнерам у всьому світі або отримуємо її від них. Щоб переглянути наші сертифікації, відвідайте сторінки підтвердження кожної з них, натиснувши знаки печаток TRUSTe.

TRUSTe   TRUSTe

 

Стандарти Privacy Shield, що діють між ЄС, Сполученим Королівством і Швейцарією й США

Компанія Cisco Systems Inc. Та її дочірні компанії, розташовані в США, Acano LLC, Broadsoft, Inc., Cisco OpenDNS LLC, Cisco Systems Capital Corporation, Cisco WebEx LLC, CliQr Technologies LLC, CloudLock LLC, Duo Security, Inc., Jasper International Services LLC, Jasper Technologies LLC, Meraki LLC та Scientific-Atlanta LLC (разом — «Cisco — США»), беруть участь у Програмах захисту конфіденційності ЄС — США та Швейцарія — США та підтвердили свою відповідність стандартам Privacy Shield, а також принципам, установленим Міністерством торгівлі США, щодо збору, використання та зберігання персональної інформації, переданої з Європейського Союзу (ЄС), Сполученого Королівства й Швейцарії відповідно. Компанія Cisco (США) зобов’язалася застосовувати чинні стандарти Privacy Shield ЄС — США та Швейцарія — США до всієї персональної інформації, отриманої із країн-членів Європейського Союзу (ЄС), Сполученого Королівства та Швейцарії. У разі будь-яких суперечностей між положеннями цієї Заяви про конфіденційність та принципами стандартів Privacy Shield перевагу матимуть стандарти Privacy Shield. Щоб дізнатися більше про стандарти Privacy Shield, відвідайте відповідний веб-сайт Privacy Shield Міністерства торгівлі США.

Компанія Cisco (США) несе відповідальність за обробку персональної інформації, яку отримує відповідно до стандартів Privacy Shield і передає третій стороні, що діє як її представник. Компанія Cisco (США) дотримується стандартів Privacy Shield під час передачі всієї персональної інформації з ЄС, Сполученого Королівства та Швейцарії, зокрема положень про відповідальність за подальшу передачу. У певних ситуаціях компанія Cisco (США) може бути зобов’язана розкрити персональну інформацію у відповідь на законний запит державних органів, зокрема для дотримання вимог державної безпеки чи правоохоронних органів.

У питаннях отримання чи передачі особистих даних відповідно до стандартів Privacy Shield дії компанії Cisco (США) регулюються правозастосовними повноваженнями Федеральної торгової комісії США.

TRUSTe

 

Обов’язкові корпоративні правила (ЄС) — власник даних

Глобальні правила політики та програма Cisco щодо захисту конфіденційності отримали схвалення відповідних регуляторних органів Іспанії, Нідерландів, Польщі та інших країн ЄС як такі, що забезпечують належні запобіжні заходи для захисту конфіденційності, фундаментальних прав і свобод індивідів у контексті передавання персональної інформації, що захищається законодавством ЄС. Обов’язкові корпоративні правила Cisco як власника даних («Binding Corporate Rules — Controller», BCR-C) забезпечують дотримання в Cisco належних запобіжних заходів під час передавання персональної інформації користувачів із ЄС у будь-які точки світу.

Текст наших правил BCR-C розміщено тут. Додаткові відомості про обов’язкові корпоративні правила BCR наведено тут.

Урегулювання скарг

Якщо компанія Cisco не задовольнила ваше звернення щодо конфіденційності, пов’язаної з обробкою або передачею особистих даних відповідно до стандартів CBPR, PRP та/або Privacy Shield або цієї заяви, зверніться (безкоштовно) до нашого незалежного постачальника з вирішення суперечок (у США), натиснувши тут. Ви також можете звернутися до органу з нагляду за захистом даних у вашій юрисдикції, щоб отримати допомогу (зауважте, основне представництво компанії Cisco в ЄС розташоване в Нідерландах. Тому головним регулюючим органом у ЕС для нас є нідерландська служба Autoritiet Persoonsgegevens). 

За певних умов, описаних детальніше на веб-сайті Privacy Shield, у вас може бути право вимагати зобов’язального арбітражу, якщо інші процедури вирішення суперечок вичерпано. За певних умов, описаних детальніше на веб-сайті Privacy Shield, у вас може бути право вимагати зобов’язального арбітражу, якщо інші процедури вирішення суперечок вичерпано.

Зв’язок із нами

Ми цінуємо вашу думку. Якщо у вас виникнуть запитання або коментарі щодо цієї Заяви про конфіденційність, натисніть тут.

Оновлення цієї Заяви Cisco про конфіденційність

Час від часу ми можемо оновлювати цю Заяву про конфіденційність. Оновлену версію Заяви про конфіденційність буде опубліковано тут із зазначенням дати внесення змін. Ви погоджуєтеся періодично відвідувати ці сторінки для відстеження й перегляду таких оновлень. Якщо до Заяви про конфіденційність буде внесено істотні зміни, ми можемо додатково повідомляти про це іншими засобами до набуття чинності оновленої версії. Зокрема, ми можемо розмістити повідомлення на наших веб-сайтах або надіслати вам сповіщення. Якщо ви продовжуєте користуватись нашим веб-сайтом після набуття чинності змін, це означає, що ви приймаєте ці зміни, погоджуєтеся на них і визнаєте їх зобов’язальну силу.

Цю Заяву Cisco про конфіденційність оновлено з набуттям чинності з 1 травня 2020 року.

Натисніть тут, щоб переглянути попередню версію Заяви про конфіденційність.

Зв’язок із нами

Якщо у вас виникнуть запитання або коментарі щодо цієї Заяви про конфіденційність, зверніться до нас. Для цього натисніть тут або надішліть повідомлення на адресу електронної пошти:

Директор із питань конфіденційності інформації

Cisco Systems, Inc.
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)

Уповноважений із захисту конфіденційної інформації для країн Північної й Південної Америки

Cisco Systems, Inc.
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)

Уповноважений із захисту конфіденційної інформації для Європи, Близького Сходу, Африки та Росії

Cisco Systems, Inc.
Haarlerbergweg 13-19,
1101 CH Amsterdam-Zuidoost, Netherlands (Нідерланди)

Уповноважений із захисту конфіденційної інформації для Азійсько-Тихоокеанського регіону, Японії й Китаю

Cisco Systems, Inc.
80 Pasir Panjang Road
Bldg 80, Lvl 25, Mapletree Biz City
Singapore, Singapore 117372, Singapore (Сінгапур)

Заява про конфіденційність

Стислий виклад



Щоб дізнатися про додаткові пропозиції Cisco, див. документи щодо конфіденційності даних на порталі Cisco Trust Center

Зв’язок із нами

Електронна пошта: Форма запиту щодо конфіденційності

Поштова адреса: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)