Маєте обліковий запис?

 •   Персоналізований вміст
 •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Заява Cisco про конфіденційність онлайн

Центр довіри та прозорості

Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів і компанії. Наші принципи: налагоджувати й підтримувати довірчі відносини, знижувати ризики й просто чинити правильно.

Компанія Cisco Systems, Inc. та її дочірні компанії (разом — «Cisco») прагнуть захистити Вашу конфіденційність і забезпечити Вас позитивними враженнями під час користування нашими веб-сайтами, продуктами й послугами (далі — «Рішеннями»).

Ця Заява про конфіденційність стосується веб-сайтів і Рішень Cisco, які містять посилання на Заяву про конфіденційність або згадку про неї. Заява описує наші правила обробки особистої інформації, доступні для Вас варіанти керування процесом збирання, використання, доступом до вашої особистої інформації, а також способи її оновлення й виправлення. Додаткова інформація про наші правила поводження з особистою інформацією в контексті Пропозицій Cisco може надаватися в листах і картах конфіденційних даних, описах пропозицій або інших повідомленнях, що відображаються до чи під час збирання даних. Певні веб-сайти й Рішення Cisco можуть мати власну документацію стосовно конфіденційності, що описує особливості обробки особистої інформації саме для цих веб-сайтів чи Рішень. Якщо спеціальне повідомлення для веб-сайту чи Рішення відрізняється від цієї Заяви про конфіденційність, пріоритет матиме спеціальне повідомлення. У разі наявності відмінностей у версіях цієї Заяви про конфіденційність, перекладених неанглійською мовою, пріоритет матиме версія, складена американським варіантом англійської мови.

Що таке «особиста інформація»

«Особиста інформація» — це будь-які відомості, які обґрунтовано можуть бути використані для ідентифікації особи відповідним чином, зокрема: ім’я, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону, дані для входу в обліковий запис (номер облікового запису, пароль), дані облікового запису в соціальних мережах або номер платіжної картки.

Типи особистої інформації, яку ми можемо обробляти, залежать від специфіки діяльності та цілей, для яких її було зібрано. Вони можуть включати наступне:

 • контактну інформацію, підписку, реєстрацію, онлайн-ідентифікатори, дані соціальних мереж і дискусійних форумів або засобів спілкування;
 • зміст засобів спілкування (наприклад, аудіо, відео, текст);
 • інформацію про поведінку онлайн і використання продукту;
 • фінансову інформацію (наприклад, реквізити банківського рахунку тощо);
 • докладну інформація про діяльність особи й інші інтереси та думки (наприклад, якщо інформація зберігається в базі даних керування відносинами з клієнтами);
 • інформація про користувача наших продуктів і послуг, зокрема системна інформація, така як ідентифікатори пристроїв і телеметрія (наприклад, IP- або MAC-адреса), у випадку, коли такі дані пов’язані або прив’язані до пристрою певної людини.

Якщо ми пов’язуємо з вашою особистою інформацією інші дані, вони також вважатимуться особистою інформацією.

Збирання й використання особистої інформації

Коли Ви взаємодієте з нашими веб-сайтами, Рішеннями або іншими ресурсами, ми можемо збирати про Вас певні дані, зокрема особисту інформацію. Ми також отримуємо особисту інформацію від довірених сторонніх джерел і залучаємо треті сторони до збору особистої інформації в наших інтересах.

Ми можемо використовувати Вашу особисту інформацію для нашої комерційної діяльності й гарантії нашої безпеки, для надання, удосконалення та персоналізації наших веб-сайтів і Рішень, надсилання сповіщень, маркетингових та інших повідомлень, а також задля інших цілей, дозволених чинним законодавством.

Ми збираємо особисту інформацію з різними діловими цілями, серед них зокрема:

 • обробка замовлень, зокрема виставлення рахунків і оплата;
 • керування відносинами з клієнтами й адміністрування;
 • створення облікових записів користувачів і керування ними;
 • наповнення веб-сайтів та Рішень і забезпечення використання певних функцій;
 • аналіз, персоналізація, підвищення точності й покращення користувацького досвіду, комунікацій і взаємодій;
 • надсилання повідомлень (безпосередньо від компанії Cisco або від наших партнерів), зокрема для цілей маркетингу або оцінювання вдоволеності клієнтів.
 • керування параметрами комунікації. Ви можете змінити параметри комунікації в будь-який час. Див. розділ «Доступні варіанти й вибір параметрів комунікації» нижче.
 • Виконання договору, надання рішень і обслуговування клієнтів
 • Керування заявками щодо прийому на роботу
 • Адміністрування онлайн-навчання, тестування й сертифікації
 • Сприяння проведенню конференцій, вебінарів і інших заходів

Надаючи компанії Cisco особисту інформацію (наприклад, ім’я, адресу електронної пошти та номер телефону) третьої особи, Ви гарантуєте, що маєте відповідний дозвіл такої особи. Зокрема, це стосується випадків, коли Ви пересилаєте знайомим довідкові або маркетингові матеріали чи надсилаєте пропозиції щодо заповнення вакансій. Треті сторони можуть скасувати подальші підписки на будь-які комунікації. Для цього потрібно перейти за посиланням у початковому повідомленні або натиснути тут.

У деяких випадках компанія Cisco й залучені треті сторони можуть автоматично збирати дані за допомогою файлів cookie, веб-журналів, веб-маяків та інших подібних засобів. Щоб отримати докладніші відомості, перегляньте наведений нижче розділ про використання файлів cookie та інших веб-технологій.

Доступ до особистої інформації та її точність, а також реалізація Ваших прав

Нам потрібна Ваша допомога в підтриманні точності й актуальності вашої особистої інформації. Ми надаємо вам можливості щодо отримання доступу до вашої особистої інформації, її виправлення, припинення використання або видалення.

 • Використовуйте Інструмент керування профілем Cisco, щоб переглянути або відредагувати в режимі онлайн свою особисту інформацію й налаштування на сайті Cisco.com.
 • Коли компанія Cisco виконує роль розпорядника даних, відповідно до чинного законодавства про захист даних ви можете звертатися безпосередньо до неї із запитами на доступ до інформації, її виправлення, вилучення та вимкнення свого профілю, як описано в документації конкретного Рішення, або надіслати запит, скориставшись формуляром запиту щодо особистої інформації.
 • Коли компанія Cisco виконує роль розпорядника даних, а Ви хочете реалізувати свої права на доступ і надіслати запит на виправлення, видалення чи деактивацію, компанія Cisco спрямує вас до розпорядника даних відповідно до чинного законодавства про захист даних.
 • Якщо Вам знадобиться додаткова допомога щодо отримання доступу до своєї особистої інформації, її виправлення, вилучення чи видалення, Ви можете зв’язатися з нами напряму. Ми відреагуємо на Ваш запит протягом 30 днів. Якщо ми не зможемо задовольнити Ваш запит або нам буде потрібно більше часу, ми надамо Вам пояснення.

Наявні варіанти й вибір параметрів комунікації

Ми надаємо Вам можливість отримувати різну інформацію, пов'язану з нашою діяльністю, програмами, вебсайтом і Рішеннями. Нижче описано, як можна в будь-який час керувати параметрами комунікації.

 • Щоб скасувати підписку на відповідну рекламну розсилку, виконайте вказівки, наведені в отриманому від нас рекламному електронному листі.
 • Заповніть і надішліть цей формуляр або зверніться за адресою: Cisco Systems, Inc., Privacy Office, 170 West Tasman Dr., San Jose, CA 95134, США. Не забудьте вказати своє ім’я, адресу електронної пошти, отримане повідомлення, спосіб доставки (наприклад, поштою, електронною поштою, телефонним дзвіноком, текстовим повідомленням), а також будь-яку додаткову інформацію про матеріали, які ви більше не хочете отримувати.
 • Щоб скасувати підписку на послуги коротких повідомлень («Послуги SMS»), надішліть відповідь на отримане SMS-повідомлення із текстом «STOP», «END» або «QUIT».

Описані вище варіанти не поширюються на службові сповіщення або інші необхідні повідомлення в рамках певних програм, вебсайтів і Рішень. Такі службові повідомлення періодично надходитимуть, доки Ви не скасуєте чи не припинете використання згідно з відповідними положеннями й умовами. З вашого дозволу ми також можемо надавати Вашу особисту інформацію діловим партнерам або постачальникам компанії Cisco, щоб вони могли надсилати Вам відомості про веб-сайти, програми, продукти й послуги, які можуть Вас зацікавити. Щоб заборонити Cisco надавати Вашу особисту інформацію третім особам у маркетингових цілях, натисніть тут.

Користуючись нашими вебсайтами, Рішеннями або використовуючи чи надаючи нам особисту інформацію іншим способом, Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо надсилати Вам повідомлення з питань безпеки, конфіденційності та адміністрування. Наприклад, дізнавшись про порушення системи безпеки, ми можемо спробувати сповістити Вас про це, розмістивши повідомлення на наших вебсайтах, надіславши Вам електронний лист або зв’язавшись із Вами іншим способом.

Надання доступу до Вашої особистої інформації

Ми можемо надавати доступ до Вашої особистої інформації третім сторонам для здійснення нашої комерційної діяльності, надання, аналізу, удосконалення, збереження й персоналізації наших вебсайтів і Рішень, щоб надсилати маркетингові та інші повідомленя, пов’язані із нашою діяльністю, а також для інших цілей, якщо вони дозволені чинним законодавством або Ви надали нам на них свою згоду.

Ми можемо надавати доступ до вашої особистої інформації, як описано нижче.

 • В межах компанії Cisco і будь-якої з наших дочірніх компаній по всьому світу з метою  обробки даних, таких як маркетинг, бізнес-операції, відповідність вимогам, безпека, функціональність вебсайту чи Рішеннь або зберігання.
 • Діловим партнерам, постачальникам послуг, уповноваженим представникам третіх сторін або підрядникам для надання веб-сайту, Рішеннь, послуги чи здійснення транзакції за вашим запитом. Зокрема це стосується таких випадків: обробка замовлень і транзакцій за кредитними картками, хостинг веб-сайтів, розміщення системи реєстрації для участі в семінарі, процесів продажу та післяпродажної підтримки, забезпечення роботи служби підтримки.
 • Діловим партнерам або постачальникам Cisco, щоб вони могли надавати Вам інформацію про свої продукти чи послуги. Щоб заборонити Cisco надавати Вашу особисту інформацію третім особам у маркетингових цілях, натисніть тут.
 • У контексті (або під час будь-яких переговорів щодо) злиття, продажу активів компанії, консолідації чи реструктуризації, фінансування або повного чи часткового придбання нашого бізнесу іншою компанією.
 • У відповідь на запит про надання інформації від уповноваженого органу або третьої сторони, якщо ми вважаємо розкриття інформації належним чи обов’язковим відповідно до будь-якого застосовного закону, правової норми або судового наказу.
 • Працівникам правоохоронних органів, органів державної влади або іншим третім особам, якщо це необхідно для дотримання судового порядку або вимог національної безпеки, для захисту прав, власності чи безпеки компанії Cisco, наших бізнес-партнерів, Вас або інших осіб, а також відповідно до інших вимог чинного законодавства.
 • У зведеній формі, після анонімізації та/або вилучення ідентифікаційних даних, у вигляді, який практично не дає можливості здійснити ідентифікацію особи.
 • За умови попереднього сповіщення та Вашої згоди на надання доступу.

Захист особистої інформації

Ми вживаємо обґрунтованих і належних заходів, щоб захистити довірену нам особисту інформацію та поводимося з нею відповідно до цієї Заяви про конфіденційність. Компанія Cisco застосовує фізичні, технічні й організаційні заходи безпеки, призначені для захисту Вашої особистої інформації від випадкового або незаконного знищення, втрати, зміни, несанкціонованого розкриття або доступу. Ми також вимагаємо від наших постачальників захищати таку інформацію від випадкового або несанкціонованого знищення, втрати, внесення змін, розкриття без наданого дозволу або доступу до неї в умовах наших угод із ними.

Зберігання й ліквідація особистої інформації

Ми зберігатимемо Вашу особисту інформацію протягом терміну, необхідного для виконання цілей, для яких її зібрано. Ми зберігатимемо й використовуватимемо Вашу особисту інформацію в межах, необхідних для виконання вимог бізнесу, юридичних зобов’язань, вирішення суперечок, захисту наших активів, а також забезпечення здійснення наших прав і угод.

Ми не зберігатимемо особисту інформацію у формі, яка дає змогу ідентифікувати особу, якщо мету, для якої була зібрана особиста інформація, було досягнуто, і немає жодної юридичної чи комерційної потреби зберігати таку особисту інформацію. У подальшому дані будуть ліквідовані, видалені, анонімізовані та/або усунуті з нашої систем.

Використання файлів cookie та інших веб-технологій

Як і на багатьох інших веб-сайтах і Рішеннях, заснованих на веб-сайтах, на ресурсах Cisco використовуються автоматичні інструменти збирання даних, наприклад файли cookie, вбудовані посилання й веб-маяки. Ці інструменти збирають певну стандартну інформацію, яку нам надсилає ваш браузер (наприклад, IP-адресу, MAC-адресу, послідовність натискань і дані телеметрії).

Ці інструменти допомагають зробити Ваші відвідування нашого веб-сайту й використання Вами Рішень більш зручними, ефективними та персоналізованими. Ми також використовуємо отриману інформацію для вдосконалення нашого веб-сайту й Рішень і для надання кращого обслуговування та додаткової цінності.

Ми співпрацюємо з третіми сторонами, щоб показувати рекламу на нашому веб-сайті й керувати показом нашої реклами на інших сайтах. Наші сторонні партнери можуть використовувати файли cookie або інші подібні технології, щоб показувати вам рекламу на основі ваших інтересів та історії веб-перегляду. Ви можете відмовитись від отримання таких рекламних повідомлень, однак у такому разі триватиме показ загальної, неперсоналізованої реклами.

Щоб отримати докладнішу інформацію або заборонити рекламу на основі ваших інтересів, див. Як компанія Cisco використовує інструменти автоматичного збирання даних.

Щоб оновити параметри використання файлів cookie, відвідайте Диспетчер дозволів на використання файлів cookie компанії Cisco.

Посилання на веб-сайти

Ми можемо надавати посилання на інші сторонні веб-сайти й послуги, які не підлягають контролю з боку компанії Cisco й не регулюються цією Заявою про конфіденційність. Рекомендуємо переглядати заяви про конфіденційність, розміщені на веб-сайтах, які Ви відвідуєте.

Форуми й тематичні чати

Якщо Ви берете участь в обговоренні на форумі, у місцевій спільноті або тематичному чаті на веб-сайті Cisco, пам’ятайте, що надана там інформація (тобто ваш загальнодоступний профіль і коментарі) стане доступною для широкого загалу. Її можуть використати для зв’язку з вами, надсилання небажаних повідомлень або для інших цілей, які не підлягатимуть вашому контролю чи контролю компанії Cisco. Крім того, майте на увазі, що окремі форуми та чати можуть мати додаткові правила й умови. Cisco не несе відповідальності за особисту або будь-яку іншу інформацію, яку ви надасте на цих форумах. Щоб надіслати запит на видалення своєї особистої інформації з нашого блогу або форуму спільноти, натисніть тут. У деяких ситуаціях ми не можемо видалити всю вашу особисту інформацію й коментарі. У таких ситуаціях ми надамо Вам відповідь і пояснення.

Захист конфіденційності дітей

Компанія Cisco закликає батьків та опікунів активно контролювати діяльність своїх дітей в Інтернеті. Компанія Cisco свідомо не збирає особисту інформацію у дітей без належної згоди батьків або опікунів. Якщо Ви вважаєте, що ми могли без належної згоди отримати особисту інформацію від особи, яка за місцевим законодавством не досягла відповідного віку, повідомте нам про це, як описано в розділі Як із нами зв’язатися . Ми вживемо належних заходів, щоб розслідувати й вирішити це питання.

Міжнародне передавання, обробка та збереження особистих даних

Оскільки організація Cisco працює в усьому світі, ми можемо передавати Вашу особисту інформацію представництву Cisco в Сполучених Штатах Америки, будь-яким дочірнім компаніям Cisco в усьому світі, а також третім особам і діловим партнерам у різних країнах світу, як зазначено вище. Використовуючи наші веб-сайти й Рішення або надаючи нам будь-яку особисту інформацію, ви (наскільки це дозволено чинним законодавством) погоджуєтеся на передачу, обробку та зберігання такої інформації за межами вашої країни проживання, де стандарти захисту даних можуть відрізнятися.

Cisco використовує низку методів для захищеної передачі особистої інформації в усьому світі.

 • Сертифікація конфіденційності АТЕС

  Глобальна програма щодо конфіденційності Cisco, яку змальовано в цій Заяві про конфіденційність, відповідає вимогам Системи правил міжнародної конфіденційності (CBPRs), визначеної Азіатсько-Тихоокеанським економічним співробітництвом (АТЕС), і вимогам щодо визнання конфіденційності для обробників даних (PRP) АТЕС. Система CBPRs спільноти АТЕС і вимоги PRP визначають для організацій стандарти захисту особистої інформації під час її передавання між країнами-учасниками АТЕС. Докладніше про стандарти конфіденційності АТЕС, систему CBPR та PRP читайте тут. Ми отримали сертифікацію, що стосується бізнес-процесів усіх міжнародних операцій, під час яких ми обробляємо особисту інформацію, передаємо її нашим партнерам у всьому світі або отримуємо її від них. Щоб переглянути наші сертифікати, див. системний каталог APEC CBPR і каталог APEC PRP.

  Для отримання додаткової інформації про масштаби нашої участі або для подання запиту про конфіденційність через Національні програми BBB, нашого Агента з питань відповідальності, будь ласка, натисніть на офіційну печатку нижче:


  Cisco Systems Inc. confirmation seal
   
  Cisco Systems Inc. confirmation seal
 • Обов’язкові корпоративні правила (ЄС) — власника даних

  Глобальні правила політики та програма Cisco щодо захисту конфіденційності отримали схвалення відповідних регуляторних органів Іспанії, Нідерландів, Польщі та інших країн ЄС як такі, що забезпечують належні запобіжні заходи для захисту конфіденційності, фундаментальних прав і свобод індивідів у контексті передавання персональної інформації, що захищається законодавством ЄС. Обов’язкові корпоративні правила Cisco як власника даних («Binding Corporate Rules – Controller», BCR-C) забезпечують дотримання в Cisco належних запобіжних заходів під час передачі персональної інформації користувачів із ЄС у будь-які точки світу.

  Текст наших правил BCR-C розміщено тут. Додаткові відомості про обов’язкові корпоративні правила BCR наведено тут. Додаткові сертифікати конфіденційності Cisco

 • Стандарти Privacy Shield, що діють між ЄС, Великобританією та Швейцарією й США

  Компанія Cisco Systems Inc. і її дочірні компанії, розташовані в США: Acano LLC, Broadsoft, Inc., Cisco OpenDNS LLC, Cisco Systems Capital Corporation, Cisco WebEx LLC, CliQr Technologies LLC, CloudLock LLC, Duo Security LLC, Jasper International Services LLC, Jasper Technologies LLC, Meraki LLC, Rizio, Inc. (dba Voicea) і Scientific-Atlanta LLC (разом – «Cisco–США») дотримується стандартів Privacy Shield ЄС–США і стандартів Privacy Shield Швейцарія–США, а також принципів, установлених Міністерством торгівлі США щодо збирання, використання й зберігання персональної інформації, переданої з Європейського Союзу, Великобританії та Швейцарії до Сполучених Штатів Америки відповідно до стандартів Privacy Shield.

  Компанія Cisco–США підтвердила, що вона дотримується принципів стандартів Privacy Shield щодо цих даних. У разі будь-яких суперечностей між положеннями цієї Заяви про конфіденційність та правами суб’єктів даних відповідно до стандартів Privacy Shield перевагу матимуть принципи стандартів Privacy Shield. Щоб дізнатися більше про стандарти Privacy Shield і переглянути нашу сторінку сертифікації, відвідайте сайт https://www.privacyshield.gov/.

  Незважаючи на те, що стандарти Privacy Shield більше не використовується як механізм передачі, Cisco–США зобов’язується захищати всю особисту інформацію, отриману із країн-членів Європейського союзу (ЄС), Великобританії та Швейцарії (приклади особистої інформації, яку обробляє Cisco в разі використання наших веб-сайтів і рішень і взаємодії з нами див. у розділі «Збирання вашої особистої інформації») відповідно до чинних принципів Програми й забезпечувати доступність особистої інформації, отриманої від осіб у ЄС, у межах їх індивідуальних прав, коли Cisco є розпорядником особистої інформації (див. «Доступ до особистої інформації та її точність, а також реалізація ваших прав»).

  Cisco–США несе відповідальність за обробку особистої інформації, яку вона отримує й передає третій стороні, що діє як її представник. Cisco–США дотримується стандартів Privacy Shield під час передачі всієї особистої інформації з ЄС, Великобританії та Швейцарії (приклади такої передачі див. у пункті «Надання доступу до вашої особистої інформації»), зокрема положень про відповідальність за подальшу передачу. У певних ситуаціях компанія Cisco (США) може бути зобов’язана розкрити персональну інформацію у відповідь на законний запит державних органів, зокрема для дотримання вимог державної безпеки чи правоохоронних органів.

  На компанію Cisco–США поширюються повноваження Федеральної торгової комісії США.

  У разі будь-яких суперечностей між положеннями цієї Заяви про конфіденційність і стандартами Privacy Shield перевагу матимуть більш суворі вимоги, які забезпечують вищий рівень захисту конфіденційності. Щоб дізнатися більше про стандарти Privacy Shield, відвідайте відповідний веб-сайт щодо Privacy Shield Міністерства торгівлі США.

Автоматизоване ухвалення рішень

Наша система обробки особистої інформації включає як автоматизовані, так і ручні методи. Наші автоматизовані методи часто використовуються для полегшення ручної обробки. Коли для ухвалення рішень використовуються автоматизовані методи, ми можемо вручну перевіряти деякі висновки, зроблені автоматизованими методами, порівнюючи їх із даними, на основі яких були зроблені висновки. Така ручна перевірка може здійснюватися співробітниками Cisco або довіреними сторонніми партнерами, які працюють за дорученням Cisco.

Якщо рішення ухвалюються виключно на основі автоматизованих методів обробки й призводять до юридичних наслідків або суттєво впливають на людину, ми надамо такій людині можливість оскаржити рішення чи вимагати ручного перегляду.

Врегулювання скарг

Відповідно до стандартів Privacy Shield компанія Cisco-США зобов’язується розглядати скарги, що стосуються вашої конфіденційності та нашого збирання чи використання вашої особистої інформації, переданої до США. Особи з Європейського союзу, Великобританії та Швейцарії мають насамперед звертатися з питаннями чи скаргами щодо стандартів Privacy Shield в компанію Cisco–США через форму запиту про конфіденційність.

Компанія Cisco–США також зобов’язалася передавати неврегульовані скарги на порушення конфіденційності відповідно до стандартів Privacy Shield до незалежного органу врегулювання суперечок, організації BBB EU Privacy Shield. Якщо ви не отримали своєчасне підтвердження вашої скарги, або якщо ваша скарга не була розглянута задовільно, відвідайте сайт https://bbbprograms.org/privacy-shield-complaints/ для отримання додаткової інформації та подачі скарги. Послуга надається безкоштовно.

Якщо ваша скарга щодо стандартів Privacy Shield не може бути розглянута через наведені канали, за певних умов ви можете звернутися в обов’язковий арбітраж для розгляду деяких залишкових претензій, не врегульованих іншими механізмами правового захисту. Див. стандарти Privacy Shield, Додаток 1 за посиланням https://www.privacyshield.gov/article?id=ANNEX-I-introduction

Крім того, ви можете звернутися по допомогу в наглядовий орган із захисту даних у своєму регіоні. Зауважте, що головне представництво компанії Cisco в ЄС розташоване в Нідерландах. Тому головним органом у ЄС є Нідерландська організація Autoritiet Persoonsgegevens https://autoriteitpersoonsgegevens.nl/en.

Запитання чи коментарі

Ми цінуємо вашу думку. Якщо у вас виникли запитання чи коментарі щодо цієї Заяви про конфіденційність натисніть тут.

Оновлення цієї Заяви Cisco про конфіденційність

Час від часу ми можемо оновлювати цю Заяву про конфіденційність. Оновлену версію Заяви про конфіденційність буде опубліковано тут із зазначенням дати внесення змін. Якщо до Заяви про конфіденційність буде внесено істотні зміни, ми можемо додатково повідомляти про це іншими способами. Зокрема, ми можемо розмістити повідомлення на наших веб-сайтах або надіслати вам сповіщення. Якщо ви продовжуєте користуватись нашим веб-сайтом після набуття чинності змін, це означає, що ви приймаєте ці зміни, погоджуєтеся на них і визнаєте їх зобов’язальну силу.

Ця Заява Cisco про конфіденційність була оновлена й набула чинності 10 травня 2021 року.

Щоб переглянути попередню версію Заяви про конфіденційність, натисніть тут.

Зв’язок із нами

У разі наявності запитань або коментарів щодо Заяви про конфіденційність зверніться до нас, натиснувши тут або надіславши лист на адресу:

Керівник служби захисту інформації 
Cisco Systems, Inc.
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)

Фахівець із захисту інформації у Північній та Південній Америці 
Cisco Systems, Inc.
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)

Фахівець із захисту інформації у Європі, на Близькому Сході, в Африці та Росії (EMEAR)
Cisco Systems, Inc.
Haarlerbergweg 13-19,
1101 CH Amsterdam-Zuidoost, Нідерланди

Фахівець із захисту інформації в Азії, Тихоокеанському регіоні, Японії та Китаї (APJC)
Cisco Systems, Inc.
80 Pasir Panjang Road
Bldg 80, Lvl 25, Mapletree Biz City
Singapore, Singapore 117372, Сінгапур

Заява про конфіденційність

Стислий викладЩоб дізнатися про додаткові пропозиції Cisco, див. документи щодо конфіденційності даних на порталі Cisco Trust Center

Зв’язок із нами

Електронна пошта: Форма запиту щодо конфіденційності

Поштова адреса: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)