Пошук продуктів та завантажень
When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select

Мої заявки на підтримку

Open/View Cases

Щоб відкрити або переглянути заявку, потрібно укласти договір обслуговування

Бот для зв'язку з ЦТП

Швидко дізнатися новини щодо своєї справи у ЦТП та інше

Зверніться до Центру технічної підтримки за телефоном

Повернення

Інструменти визначення стану

 • Консультації щодо безпеки

  Портал безпеки компанії Cisco надає доступ до практично застосовуваної інформації щодо загроз для безпеки й уразливостей, наявних у продукції самої компанії Cisco, а також інших виробників.

 • Сповіщення на місці

  Дізнайтеся про всі серйозні проблеми (окрім пов‘язаних із уразливостями системи безпеки), які безпосередньо стосуються продукції компанії Cisco й зазвичай потребують модернізації системи, пошуку тимчасових рішень або інших дій із боку покупця.

 • Стан хмари Cisco

  Перегляньте поточний стан послуг і компонентів для хмарних пропозицій Webex, безпеки й Інтернету речей від компанії Cisco.

 • Бот для зв'язку з ЦТП

  Для вже створених заявок бот для зв’язку з ЦТП надає покупцям і партнерам можливості для самостійного здійснення запитів щодо загальних питань і проведення базових транзакцій без очікування в черзі.

Більше інструментів

 • Аналізатор рішень для співпраці

  Набір інструментів, що допомагає вам у щоденній роботі з інфраструктурою для забезпечення спільних дій.

 • Аналізатор інтерфейсу командного рядка Cisco

  Аналізатор інтерфейсу командного рядка Cisco (раніше – аналізатор інтерфейсу командного рядка ASA) – це інтелектуальний клієнт SSH із внутрішніми інструментами Центру технічної підтримки й інтегрованими даними. Він призначений для надання допомоги в пошуку й усуненні причин виникнення проблем і для перевірки загального технічного стану підтримуваного компанією Cisco програмного забезпечення.

 • Мої сповіщення

  Розділ «Мої сповіщення» дає змогу користувачу підписатися та отримувати сповіщення з консультаціями щодо безпеки Cisco, оголошення про завершення терміну використання, сповіщення на місцях, а також оновлення програмного забезпечення та виправлення помилок для певних продуктів і технологій компанії Cisco.

Переглянути всі інструменти

Ліцензії

Програмне забезпечення та завантаження