Пошук продуктів та завантажень
When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select

Мої заявки на підтримку

Подати нову заявку

Щоб відкрити або переглянути заявку, потрібно укласти договір обслуговування

Мої пристрої

Зверніться до Центру технічної підтримки за телефоном

Повернення

Інструменти визначення стану

 • Консультації щодо безпеки

  Портал безпеки компанії Cisco надає доступ до практично застосовуваної інформації щодо загроз для безпеки й уразливостей, наявних у продукції самої компанії Cisco, а також інших виробників.

 • Сповіщення на місці

  Дізнайтеся про всі серйозні проблеми (окрім пов‘язаних із уразливостями системи безпеки), які безпосередньо стосуються продукції компанії Cisco й зазвичай потребують модернізації системи, пошуку тимчасових рішень або інших дій із боку покупця.

 • Стан хмари Cisco

  Перегляньте поточний стан послуг і компонентів для хмарних пропозицій Webex, безпеки й Інтернету речей від компанії Cisco.

 • Бот для зв'язку з ЦТП

  Для вже створених заявок бот для зв’язку з ЦТП надає покупцям і партнерам можливості для самостійного здійснення запитів щодо загальних питань і проведення базових транзакцій без очікування в черзі.

Більше інструментів

 • Аналізатор рішень для співпраці

  Набір інструментів, що допомагає вам у щоденній роботі з інфраструктурою для забезпечення спільних дій.

 • Аналізатор інтерфейсу командного рядка Cisco

  Аналізатор інтерфейсу командного рядка Cisco (раніше – аналізатор інтерфейсу командного рядка ASA) – це інтелектуальний клієнт SSH із внутрішніми інструментами Центру технічної підтримки й інтегрованими даними. Він призначений для надання допомоги в пошуку й усуненні причин виникнення проблем і для перевірки загального технічного стану підтримуваного компанією Cisco програмного забезпечення.

 • Мої сповіщення

  Розділ «Мої сповіщення» дає змогу користувачу підписатися та отримувати сповіщення з консультаціями щодо безпеки Cisco, оголошення про завершення терміну використання, сповіщення на місцях, а також оновлення програмного забезпечення та виправлення помилок для певних продуктів і технологій компанії Cisco.

Переглянути всі інструменти

Ліцензії

Програмне забезпечення та завантаження