Як придбати

Знайдіть свій ідеальний шлях покупок з експертами відділу продажів Cisco

Зв'яжіться з нашою командою продажу через онлайн-чат або запросіть зворотний дзвінок. Ми тут, щоб допомогти вам зрозуміти нашу продукцію та знайти найкращий шлях покупки, який відповідає вашим потребам. Дозвольте нам допомогти вам приймати обґрунтовані рішення про покупку та забезпечити безперебійний досвід. Почніть прямо зараз.

Общуйте з відділом продажів Cisco

Почніть онлайн-чат з нашою командою продажу для оперативної допомоги або просто звертайтеся до нашого віртуального консьєржа, доступного 24/7. Він готовий відповісти на найбільш часто задавані питання та надавати корисні ресурси.

Запит зворотного дзвінка

Заповніть нашу форму, щоб запросити зворотний дзвінок протягом 15 хвилин. Команда продажу Cisco тут, щоб допомогти вам з майбутніми проектами або покупками. Надайте ключову інформацію, щоб ми могли налаштувати дзвінок під ваші потреби.

Доступні партнери компанії Cisco

Більшість клієнтів працюють із партнером компанії Cisco, щоб придбати продукти Cisco. Партнери проходять поглиблену підготовку, щоб отримати сертифікат від компанії Cisco, який дає змогу продавати автентичні продукти Cisco. Партнери й деякі клієнти, що ведуть прямі закупівлі, використовують службу Cisco Commerce для вирішення питань цінових пропозицій, налаштування, цінової політики й замовлень.

Місце розміщення замовлення має значення

Купівля обладнання – нового або відновленого з наданням сертифікату компанії «Cisco» (Cisco Certified Refurbished) – у партнерів компанії «Cisco» надає Вам доступ до технічного обслуговування від компанії «Cisco», модернізації обладнання, гарантій заміни, чинної ліцензії на програмне забезпечення та повної гарантії.

Корпоративна угода компанії Cisco

Нова корпоративна угода компанії Cisco (Cisco Enterprise Agreement) вкладає всю потужність нашого сімейства платформ до однієї-єдиної угоди, яку можна швидко масштабувати, що надасть вам можливості найвищого рівня в купівлі обладнання, які забезпечують кращу оперативність і більший економічний ефект. 

Отримайте попередній кошторис через службу Cisco Commerce

Щоб переглянути варіанти придбання, увійдіть до системи. Перегляньте збережені попередні кошториси (або угоди й цінові пропозиції, якщо ви є партнером) за допомогою служби Cisco Commerce.