Маєте обліковий запис?

  •   Персоналізований вміст
  •   Ваші продукти та підтримка

Потрібен обліковий запис?

Створення облікового запису

Робота з дому
Навчання онлайн

Працюйте вдома, вчіться онлайн та навчайте дистанційно.
Завжди залишайтеся на зв'язку.

Ми хочемо допомогти

Щоб допомогти нашим клієнтам продовжувати роботу і вести свою діяльність, Cisco пропонує безкоштовні розширені послуги для підтримки роботи з дому та безпечного навчання по всьому світу, незалежно від масштабу діяльності чи галузі.

Почніть використовувати Webex безкоштовно

Отримайте 90-денну повнофункціональну пробну версію

Для організацій, які хочуть швидко організувати віддалену роботу для всього бізнесу.

Можливості включають необмежені у часі зустрічі Full HD, до 200 учасників, обмін контентом, запис зустрічей та всі найсучасніші інструменти й можливості, що допоможуть вам отримати максимальну користь від зустрічей та поза ними.

Перехід до віртуального навчання

Для шкіл та закладів вищої освіти, що переходять на віртуальні навчальні середовища.

Пропонуємо вам матеріали для учителів, учнів і батьків, а також ресурси, які допоможуть ІТ-фахівцям швидко спланувати і розгорнути мережу, щоб користувачі були на зв'язку.

Зустрічі онлайн - це просто, безпечно i безкоштовно

З відеоконференціями робота з дому чи будь-якої віддаленої локації не впливає на якість звичайних ділових зустрічей. Ви можете легко налаштувати свій обліковий запис Webex і приєднатися до онлайн-зустрічей. Зустрічайтеся зі своєю командою чи клієнтами в режимі онлайн з будь-якого пристрою, де б ви не перебували.

Функції та переваги Cisco Webex

Простота завжди й усюди

Плануйте та розпочинайте онлайн-зустрічі за допомогою браузера, мобільного чи комп'ютерного застосунку, а також із відеопристрою. Найкращі звук, відео та можливості обміну контентом. Ніяких завантажень або плагінів.

Створення єдиного робочого середовища

Інтеграція з популярними робочими застосунками, системами управління навчанням і т.п.

Інтелектуальні можливості нарад

Мобільний застосунок Webex Meetings автоматично підключається до відеопристрою за одне натискання. Система виявляє зайвий шум і пропонує вимкнути звук за потреби. Є можливість автоматичного текстового розшифрування доповідей.

Найкращий захист

Закрийте ваш персональний простір від сторонніх та захистіть конфіденційність обговорень. Провідна багаторівнева система безпеки захищає без шкоди для користувацького досвіду.

Безпечна робота з дому

Сьогодні безпрецедентна кількість робітників вимушена працювати вдома. Окрім належних засобів для співробітництва, компанії потребують посилення своєї безпеки. Щоб допомогти в цьому, ми пропонуємо безкоштовні ліцензії на 4 ключових технології безпеки, призначені захищати віддалених працівників будь-де, будь-коли й на будь-якому пристрої.

Якщо ви вже використовуєте  Cisco UmbrellaCisco DuoCisco AnyConnect Secure Mobility Client, ви можете перевищити свій ліміт користувачів без додаткової плати. Якщо ж ні — дізнайтеся більше про ці рішення й про те, як запросити безкоштовну ліцензію:

Безпечне надсилання й отримання даних

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client дозволяє співробітникам безпечно працювати будь-де на корпоративних ноутбуках або персональних мобільних пристроях. Зв'яжіться з представником Cisco чи партнером, щоб замовити ліцензії.

Заборона доступу до шкідливих сайтів

Cisco Umbrella захищає користувачів від шкідливих інтернет-сайтів під час перебування в мережі чи поза нею. Щоб продовжити початковий 14-денний пробний період до 90 днів, зверніться до відділу продажів Cisco.

Перевірка особистості віддалених працівників

Cisco DUO виконує ідентифікацію користувачів і пристроїв перед наданням доступу до застосунків. 

Захист від складного шкідливого ПЗ (AMP)

Cisco Advanced Malware Protection (AMP) для кінцевих пристроїв блокує шкідливі програми в точці входу і усуває загрози підвищеної складності. Клієнти можуть перевищити свій ліміт пристроїв в два рази. Просто встановіть AMP на додаткові пристрої, і ніяких інших дій не потрібно.

Університет удосконалює віртуальне навчання за допомогою Webex

Університет Портсмута пропонує Cisco Webex студентам та викладачам для вдосконалення дистанційного навчання та викладання.

Як почати

Дотримуючись відеоінструкцій, починайте роботу з вашим безкоштовним обліковим записом Webex вже сьогодні.

Створіть безкоштовний обліковий запис

Заплануйте зустріч

Приєднайтеся до зустрічі

Давайте поговоримо про Webex

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися, як Cisco Webex може стати вам у пригоді.