Guest

Не думай про секунди зверхньо

Hierarchical Navigation

Про роль технологій для спільної роботи у створенні спортивної екіпіровки розповідає новий ролик Cisco.

LinkedInVKontakte
Поділитися:

Будь-яке спортивне досягнення - результат титанічних зусиль, особистий подвиг, перемога над собою. На шляху до п'єдесталу величезне значення мають як природні дані спортсмена, так і його працьовитість, цілеспрямованість, сила духу. Однак не менш важлива роль тих людей, які допомагають спортсмену досягти свого максимуму. Неостаннє місце в цьому процесі належить виробникам спортивної екіпіровки. Від точності їхніх дій і згуртованої роботи часом залежать дорогоцінні долі секунди, що визначають результат змагання.

Це чудово розуміють співробітники компанії ROKA, яка випускає екіпіровку для плавців і спортсменів, які займаються тріатлоном. Фахівцям ROKA не потрібно пояснювати важливість технологій для підтримки безперервної взаємодії один з одним у роботі над проектами, де будь-яка пауза або неточність важить майже стільки ж, скільки збій на спортивній дистанції. Про роль рішень Cisco для спільної роботи в бізнес-моделі ROKA розповідається в ролику, розміщеному на веб-сторінці https://www.youtube.com/watch?v=jygN1pdBJ9Y.


Додаткову інформацію журналістам радий надати Олександр Палладін
глава прес-служби Cisco в Росії / СНД
тел. (985) 226-3950

Довідкова інформація загального характеру - по телефону
(044) 391-3600

Про компанію Cisco

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Чистий обсяг продажів компанії в 2013 фінансовому році склав 48600000000 доларів. Інформація про рішення, технології та поточну діяльність компанії публікується на сайтах www.cisco.ua і www.cisco.com.

Cisco, логотип Cisco, Cisco Systems і логотип Cisco Systems є зареєстрованими торговими знаками Cisco Systems, Inc. в США і деяких інших країнах. Усі інші торгові знаки, згадані в цьому документі, є власністю відповідних власників.