Допоможіть нам отримувати про вас оновлені відомості, щоб надавати найбільш цікавий вміст.

Оновіть свій профіль

Партнерство, яке робить можливим усе

Партнерство з компанією Cisco надає вам ексклюзивні переваги – це програми й спеціалізації, що надаються як винагорода, навчання та передача компетенцій, що модернізують вашу практичну діяльність, а також можливості для трансформації ваших кваліфікацій та торгових пропозицій.

Ваша прибутковість є нашою першочерговою метою

Отримуйте користь від наших програм і переваг, ексклюзивних для партнерів компанії Cisco.

Партнерська програма

Програма з гнучкою структурою, побудована навколо ідеї принесення користі клієнтам.

Швидкість маркетингу

Навчання, що допомагає вдосконалити ваш маркетинговий підхід, налаштовувані кампанії та доступ до цифрової спільноти найвищого рівня.

Шляхи до трансформації

Дізнайтеся про можливості щодо отримання від компанії Cisco допомоги у створенні нових кваліфікацій та розвитку потреб клієнтів.

Долучайтеся до мережі партнерів компанії Cisco

Створити обліковий запис

Зробіть перший крок у нашому процесі реєстрації та створіть обліковий запис у компанії Cisco Користувач із обліковим записом може починати процес приєднання до мережі партнерів компанії Cisco.

Зареєструйтеся у якості партнера компанії Cisco або виконайте прив'язку свого облікового запису

Для нових компаній

Увійдіть до системи за допомогою свого облікового запису компанії Cisco та зареєструйте свою компанію у якості партнера компанії Cisco для отримання доступу до матеріалів, ексклюзивних для партнерів.

Для фізичних осіб

Увійдіть до системи за допомогою свого облікового запису компанії Cisco й виконайте прив’язку свого облікового запису до наявної у системі компанії-партнера Cisco для отримання доступу до матеріалів, ексклюзивних для партнерів.

Партнери компанії Cisco демонструють реальні результати

Стадіон майбутнього

Успішні бізнеси не завжди грають за правилами. Партнер Cisco компанія AmpThink не просто грає у гру: вони перевизначають її і виграють.

Прокладаючи шлях для інших

Один із перших членів афроамериканської спільноти партнерів Cisco, компанія TGS, сприяє відчиненню дверей для інших компаній, власниками яких є афроамериканці.

Пошук партнера

Партнери працюють із клієнтами й допомагають із інтеграцією, створенням, придбанням, а також консультують щодо рішень, програмного забезпечення та послуг.