Guest

Cisco надасть київському ІТ-університету BIONIC обладнання та програмне забезпечення

Hierarchical Navigation

LinkedInVKontakte
Поділитися:

Рішення Cisco дозволяють збільшити кількість слухачів BIONIC University та організувати проведення вебінарів

Компанія Cisco і київський інноваційний парк BIONIC Hill запустили партнерську програму поліпшення технічних можливостей міжкорпоративного університету BIONIC University, націленого на підготовку професійних ІТ-кадрів.

У рамках програми компанія Cisco забезпечить BIONIC University сучасним телекомунікаційним обладнанням, що дозволяє розширити освітню діяльність цього університету. Зокрема, на базі рішень Cisco будуть розгорнуті зони Wi-Fi, які допоможуть збільшити кількість слухачів, що одночасно навчаються. Крім того, Cisco надасть університетові програмне забезпечення для проведення вебінарів.

«Освіта займає найважливіше місце в діяльності Cisco, адже наша компанія вийшла з освітнього середовища Стенфордського університету. У країнах, де працює Cisco, ми реалізуємо різноманітні освітні ініціативи. Зокрема, ми підтримуємо стратегію BIONIC Hill і намагаємося допомагати проекту BIONIC University, надаючи обладнання, консультації і навчальний контент, - коментує регіональний менеджер Cisco з питань взаємодії з держорганами Валерій Фіщук. - Інвестиції в освіту - безпрограшна стратегія для кожної країни, що прагне побудувати економіку знань. До того ж, за даними Світового банку, у зв'язку з настанням ери всеохоплюючого інтернету в найближчі десять років кількість вакансій, пов'язаних з інформаційно-комунікаційними технологіями, складе в усьому світі два мільйони. Щоб підключити непідключене, в період з 2014 по 2022 роки буде вимагатися близько 220 тисяч нових інженерів щорічно. В Україні є великий попит на ІТ-спеціалістів, але наявна пропозиція його не перекриває. Тому державним та ІT-компаніям необхідно всіляко розвивати освіту, щоб дефіцит ІT-кадрів скорочувався, а не зростав».

Розвиток інноваційної освіти неможливий без сучасних технологій. Ми вдячні компанії Cisco за готовність поділитися накопиченим досвідом, проактивність та підтримку розвитку BIONIC University. Разом ми зможемо підготувати нове покоління ІТ-фахівців і підприємців, тим самим сприяючи трансформації української економіки та зростанню добробуту наших співгромадян. Ми пропонуємо іншим компаніям-лідерам наслідувати приклад Cisco і підтримати розвиток першого відкритого міжкорпоративного університету BIONIC University», - зазначив президент інноваційного парку BIONIC Hill Віктор Галасюк.

Надаючи підтримку BIONIC University, компанія Cisco на практиці реалізує домовленості, зафіксовані в меморандумі про взаєморозуміння та співробітництво між Cisco і інноваційним парком BIONIC Hill. З боку Cisco меморандум був підписаний президентом компанії Cisco по роботі в EMEAR Крісом Дедікотом. Окрім співробітництва по лінії BIONIC University, в рамках меморандуму Cisco розглядає можливість розміщення в BIONIC Hill демолабораторій, дослідницьких майданчиків, простору для творчої роботи.


Додаткову інформацію журналістам радий надати Олександр Палладін
глава прес-служби Cisco в Росії / СНД
тел. (985) 226-3950

Довідкова інформація загального характеру - по телефону
(044) 391-3600

Про компанію Cisco

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Чистий обсяг продажів компанії в 2013 фінансовому році склав 48600000000 доларів. Інформація про рішення, технології та поточну діяльність компанії публікується на сайтах www.cisco.ua і www.cisco.com.

Cisco, логотип Cisco, Cisco Systems і логотип Cisco Systems є зареєстрованими торговими знаками Cisco Systems, Inc. в США і деяких інших країнах. Усі інші торгові знаки, згадані в цьому документі, є власністю відповідних власників.