Guest

Teknoloji Çözümleri

Kimsiniz?
Tarihin en hızlı ilerleyen devriminin ortasındasınız. İletişim teknolojisinin tüm formlarını bir araya getirmeye ve/veya dengeli bir şekilde kullanmaya çalışıyorsunuz. Kurum, kuruluş ve kişilerin birbiriyle nasıl daha hızlı ve daha iyi iletişim sağlayacağını belirleyen dinamiksiniz. Yaşam biçimimizi değiştirecek yeni zenginliklerin, yeni fikirlerin, ürün ve hizmetlerin temel üreticisisiniz. Dedesini eleştiren torunun yüz ekşimesini taşıyan ilk rakamlardan büyük şirketlere yön veren uyduyla veri akışına kadar olan sürecin arkasındaki güçsünüz. Siz kimsiniz? Siz bir hizmet sağlayıcısınız.

Ve bu sizin dünyanız... 'Yeni Dünya'
Bu dünyanın belirli mantraları var. Ses trafiğinin yerini veri ve görüntü trafiği alıyor. IP gezegenin sinir sistemi haline geliyor. Ve bu sinir sistemi bir mahya gibi aydınlanırsa üzerinde tek bir şey yazacak: IP ağları.

Ve bunlar sizin ayrıcalığınız olabilir...
Hizmet portföyüm sonuçta müşterilerimin gözündeki değerimi, çekiciliğimi ve onları hoşnut edişimi ifade eder. Teknolojilerin birleşmesi ses hizmetlerini can sıkıcı tarifelerden ve yasal düzenlemelerden kurtarıyor. Sesin trafiğin yalnızca bir parçası haline gelişiyle ağ hizmetleri telefon aramalarının bugünkünden çok daha küçük maliyetle karşılığında yapılabileceği tasarruflar sağlayacaktır.

Ve şu yakıcı sorulara yanıt bulabilirsiniz...
Bu dünyadaki yerimden nasıl emin olabilirim? Yeni fırsatları nasıl yakalayabilirim (veya oluşturabilirim), hayalimdeki yeni hizmetleri nasıl hayata geçirebilirim, nasıl yeni gelir kaynakları yaratabilirim...

İş, pazar ve kanal bilgileri aracılığıyla teknoloji çözüm önerilerinizde Cisco'nun nasıl yardım edebileceğini görmek için aşağıdaki listeden teknoloji çözümlerini seçebilirsiniz.