Guest

Servis Sağlayıcılar - Çözümler

Cisco Servis Sağlayıcı Çözümleri

Hizmet sağlayıcıların rekabet avantajı kazanmak için kullandığı üç bilgi alanı vardır: pazar bilgisi (pazar araştırması, iş modeli oluşturma), işletme bilgisi (ürün, çözümler, hizmetler ve iş ortakları) ve kanal bilgisi (danışmanlık hizmetleri, "pazara giriş" programları ve kanal ilişkileri).

Bu web sitesi bu modülleri desteklemek amacıyla oluşturuldu ve içindeki bilgiler hazırlanırken gereksinimleriniz göz önüne alındı. Amacımız, yeni karlı hizmetler geliştirip hayata geçirmenize yardımcı olmak ve bu yardımı müşteri memnuniyeti oluşturma sürecinizde de sürdürmektir.

İçerik, ürün ve pazarlama programı web bağlantılarını da içine almak üzere, iş ve teknikle ilgili açıklamalar sunan teknoloji ve operatör türü ölçütleriyle ele alınabilir.

Hedefimiz size bu siteyle gerekli, güncel ve güvenilir bilgi sağlamak, bir tıklatmayla ulaşabileceğiniz uzman ekibimizi hazır bulundurarak siteye göz atma zamanınızı değerli hale getirmektir.

Hangi teknoloji çözümlerinin sizin bölümünüzle ilgili olduğunu öğrenmek istiyor musunuz? Buraya tıklayın.

İş, pazar ve kanal bilgileri aracılığıyla teknoloji çözüm önerilerinizde Cisco'nun nasıl yardım edebileceğini görmek için listeden teknoloji çözümlerini buraya tıklayarak seçebilirsiniz.