Hesabınız var mı?

  •   Kişiselleştirilmiş içerik
  •   Ürünleriniz ve destek

Hesap oluşturmanız mı gerekiyor?

Bir hesap oluşturun

Ege Bölgesi’nde şirketler Cisco ile dönüşüyor

Ürün ve çözümleriyle Ege Bölgesi’ndeki şirketlerin dijital dönüşümünü sağlayan Cisco, bulut altyapısından veri güvenliğine çok sayıda alanda hizmet vererek şirketlerin büyümesine katkı sağlıyor.

24 Ocak, 2019 — Geliştirdiği teknolojiler ve çözümlerle dünyada ve Türkiye’de pek çok şirketin dijital dönüşümüne katkı sağlayan ağ teknolojileri lideri Cisco, Ege Bölgesi’nde çok sayıda şirkete hizmet vererek bölgedeki şirketlerin dijitalleşme yoluyla büyümesine katkı sağlıyor.

BMC, Arkas Holding, Uniteks, Ege Üniversitesi, Çakabey Okulları, Muğla Üniversitesi, Bandırma Üniversitesi gibi önde gelen pek çok kurumun ve şirketin ihtiyaçlarına cevap vererek bölgede hızla büyüyen Cisco, kapsamlı bulut tabanlı network alt yapısından kurumsal iletişim yazılımına, veri güvenliğinden video konferans desteğine dek çok sayıda alanda ürün ve hizmetleriyle dijital dönüşüme katkı sağladı. Özellikle Cisco ile dijital dönüşümünü tamamlayan üniversiteler, kablosuz ağ yapılarıyla güvenli bir ağ altyapısına kavuşurken dağınık kampüslerde daha etkin bir iletişim sağlayarak maliyetlerini düşürdü ve milyonlarca lira tasarruf sağlamayı başardılar.

Cisco, bölgede holdinglerin dijital dönüşüm projelerinde en büyük çözüm ortağı olarak hizmet verirken aynı zamanda KOBİ’ler ve üniversitelerin dijitalleşme projelerinde danışman rolüyle de katma değerli projeler oluşturulmasını sağladı. Ege Bölgesi’nde özellikle video konferans, network üzerinde anlık veri ve lokasyon takibi ile veri güvenliği sağlayan masa üstü sanallaştırma çözümleri öncelikli yatırım yapılan teknolojiler arasına yer aldı.

Cisco Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı David Meads, Cisco’nun bölgede hızlı büyümesine ilişkin şunları söyledi: “Türkiye Cisco için en önemli pazarlardan biri. Son yıllarda Türkiye’de, Cisco’nun geniş teknoloji portföyüne ve uluslararası ağına erişerek fikirlerini hayata geçiren ve ürün geliştirme süreçlerini hızlandıran şirketlerin giderek arttığını görüyoruz. Türkiye’nin dijital dönüşümüne Cisco olarak katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Cisco Hakkında

Cisco (NASDAQ: CSCO), 1984 yılından bu yana internetin çalışmasını sağlayan dünya teknoloji lideridir. Çalışanlarımız, ürünlerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte toplumun güvenli bir şekilde bağlantı kurmasını ve yarının dijital fırsatlarına bugün erişmesini sağlıyoruz. Daha fazlası için newsroom.cisco.com adresini ziyaret edin ve Twitter’da @Cisco’yu takip edin. Cisco RSS Akışları için bkz: http://newsroom.cisco.com/rss-feeds