Guest

Cisco Türkiye’de iş ortaklarıyla fark yaratıyor

Cisco’nun 8-10 Mayıs tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirdiği geleneksel “İş Ortakları Zirvesi’nde, ortaya koydukları yenilikçi yaklaşım ile başarılı işlere imza atan 12 şirket ödüle layık görüldü.

LinkedInGoogle+
Paylaş:

Son 19 yılda 500’ü aşkın iş ortağına ulaşan Cisco, konusunda uzman şirketleri desteklemek, yeni teknolojiler ve fırsatlarla ilgili bilgi vermek amacıyla 5’inci Cisco İş Ortakları Zirvesi’ni gerçekleştirdi. Çeşme’de 8-10 Mayıs tarihlerinde yapılan etkinliğe Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen iş ortakları, Cisco mimarileri, servisleri ve Cisco Kanal Yapısı ile ilgili yenilikleri öğrenirken, farklı oturumlarda nesnelerin interneti, güvenlik, finansal çözümler, yeni nesil veri merkezleri gibi yeni teknolojilerle ilgili detaylı bilgi alma şansı buldular.

Cisco İş Ortakları Zirvesi’nde ayrıca yıl boyunca başarılı çalışmalarla dikkatleri çeken Cisco’nun Türkiye’deki 12 iş ortağı toplam 17 ödül aldı. Teknolojik yatırımlar, Cisco mimarilerinde gerçekleştirilen başarılı projeler, problem çözme ve satış yaklaşımları baz alınarak yapılan seçimde, Armada, Biltam, BT Eğitim, Elips, IBM, Koç Sistem, Nelit, Netaş, Proline, Sekom, Turcom ve Innova şirketleri ödüle layık görüldü.
                        
Bu zirvenin Cisco için özel bir önemi olduğuna değinen Cisco Genel Müdür Yardımcısı Işıl Hasdemir, “Bu yıl 5’incisini gerçekleştirdiğimiz Cisco İş Ortakları Zirvesi’nde 220 katılımcıyı 60 Cisco çalışanı ile bir araya getirdik. Cisco olarak 19 yıldır Türkiye’de iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz etkin çalışmalarla farklılaşma yarattık. İş ortaklarımızın başarılı projelerini takdir ediyoruz ve onlarla birlikte büyüyeceğimize inanıyoruz” dedi.  

Ödül alan iş ortakları ve kategoriler:

Sıra No:

Kategori

Ödül Alan İş Ortağı

1

Mimari Başarı:  Kurumsal Ağlar

Netas

2

Mimari Başarı: İşbirliği

Biltam

3

Mimari Başarı: Veri Merkezi

Turcom

4

Mimari Başarı: Güvenlik

Koc Sistem

5

Mimari Başarı: IoE

Nelit

6

Servis Sağlayıcısı Sektörü: Yılın İş Ortağı

Netas

7

Kurumsal Şirket Sektörü: Yılın İş Ortağı

Sekom

8

Kamu Sektörü: Yılın İş Ortağı

Biltam

9

Ticari Sektör : Yılın İş Ortağı

Turcom

10

VeocityBüyüyen İş Ortağı

Elips

11

Partner Led Acceleration Partner of the Year

Proline

12

Yönetilebilir Hizmetle: Yılın İş Ortağı

Turk Telekom/Innova

13

Bulut Hizmetleri: Yılın İş Ortağı

Turk Telekom/Innova

14

Cisco Dağıtım : Yılın İş Ortağı

Armada

15

Learning Partner of the Year

BT Egitim

16

Services Partner of the Year

IBM

17

Yılın İş Ortağı

Netas

Cisco Hakkında

Cisco (NASDAQ: CSCO) eskiden bağlantılı olmayan unsurları bağlantılı hale getirdiğinizde şaşırtıcı şeylerin olabileceğini kanıtlayarak şirketlerin yarının fırsatlarını yakalamasına yardımcı olan BT dünya lideridir. Sürekli olarak güncellenen haberler için, http://thenetwork.cisco.com adresini ziyaret ediniz.

 

Yardım