Guest

Zmniejszanie kosztów operacyjnych

Dyrektorzy ds. informatyki patrzą na obraz całości podczas uzasadniania kosztów

Marcus Bost, dyrektor ds. informatyki w firmie Adena Health Systems, wyjaśnia, jak określa całkowity koszt posiadania produktów sieciowych.

Inteligentniejsze oszczędzanie

Każda firma musi jak najlepiej spożytkować swój budżet informatyczny. Ale rozważania dotyczące najbliższych kosztów nie powinny blokować długoterminowego wzrostu.

Warto pomyśleć o sposobach na mądre inwestowanie, które pozwolą uzyskać znaczne oszczędności organizacyjne i jednocześnie utorują drogę do przyszłego rozwoju. Najlepsze inwestycje nie tylko zmniejszają koszty operacyjne, lecz także ograniczają zużycie energii, minimalizują problemy związane z zarządzaniem i obniżają całkowite koszty posiadania technologii.

Rozważmy zalety następujących rozwiązań:

 • Technologie wirtualne dają pracownikom swobodę wykonywania pracy zdalnie, zmniejszając koszty związane z wynajmem nieruchomości i energią.
 • Funkcje rozwiązania Cisco TelePresence zmniejszają wydatki związane z podróżowaniem, jednocześnie usprawniając współpracę.
 • Skonsolidowana i scentralizowana infrastruktura pozwala zaoszczędzić na konserwacji i zarządzaniu.
 • Usługi zarządzane i technologie chmury pozwalają lepiej wykorzystać zatrudniony personel informatyczny w samej firmie.

Równoważenie kontroli kosztów i inwestycji zapewniających rozwój

Skorzystaj ze strategicznych porad dotyczących kierowania firmy ku przyszłemu rozwojowi. (Transmisja podcast w języku angielskim — 11.44 min)

Posłuchaj teraz

Dostępna zawartość

Usprawnianie współpracy w firmie Molina Healthcare
Firma Molina Healthcare obniżyła koszty i zwiększyła efektywność centrum kontaktów na terenie wielu stanów dzięki rozwiązaniu Cisco TelePresence.

Inwestuj mądrze, oszczędzaj pieniądze Nowe okno
Optymalnie wykorzystaj budżet informatyczny swojej firmy — korzystaj z narzędzi do prowadzenia współpracy w czasie rzeczywistym i technologii wirtualnego środowiska pracy.)

Mądrzejsze inwestowanie dzięki lepszemu określaniu priorytetów
Dowiedz się, jak dyrektor ds. informatyki tej firmy świadczącej usługi energetyczne określa priorytety projektów informatycznych w celu zoptymalizowania wydatków i optymalnego wykorzystania budżetu informatycznego. (Transmisja podcast w języku angielskim — 15.48 min)

Elastyczna architektura sieciowa może mieć wielki wpływ na zyskowność organizacji. Przyspiesza ona wdrażanie nowych produktów i usług, ułatwia zapewnienie ciągłości biznesowej i zwiększa wydajność pracowników. W wielu przypadkach można wspierać rozwój, jednocześnie ograniczając wydatki związane z konserwacją i zarządzaniem.

W czasach, gdy firmy monitorują koszty wyjątkowo dokładnie, łatwiej jest uzasadnić inwestycje w architekturę, które oferują wymierne korzyści, takie jak:

 • Składniki i usługi wielokrotnego użytku
 • Technologie wirtualne
 • Integracja i konsolidacja systemów, aplikacji i danych
 • Udoskonalone funkcje udostępniania informacji

Analizy wdrożeń, plany i oficjalne dokumenty

Analizy wdrożeń

 • Zwrot z inwestycji w ujednoliconą komunikację
  Dowiedz się, jak koszty wdrożenia projektu ujednoliconej komunikacji w czołowej firmie z branży lotniczej zwrócą się w ciągu zaledwie trzech lat. (Plik PDF w języku angielskim — 59 KB)

Plany

Oficjalne dokumenty

 • Zwiększanie wydajności produkcji
  Producenci mogą łączyć systemy i dane w celu zmniejszania kosztów i szybszego wdrażania nowych funkcji.
 • Recepta na sieciową doskonałość
  Udoskonalenia architektury umożliwiają ośrodkom opieki zdrowotnej szybsze podejmowanie decyzji, zapewnianie zgodności z przepisami, a nawet oferowanie lepszej opieki nad pacjentami.
 • Satysfakcja kupujących
  Sprzedawcy detaliczni spełniają wymagania klientów dzięki najnowocześniejszym architekturom sieciowym, które znacznie zwiększają efektywność działań.

Oszczędności uzyskane dzięki spotkaniom wirtualnym sumują się

Firma Cisco oszczędziła ponad 130 milionów USD dzięki rozwiązaniu TelePresence, które skróciło także jej cykl sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Dostępna zawartość

Architektura wprowadza porządek do wydatków związanych z infrastrukturą informatyczną
Dowiedz się, jak solidna architektura przedsiębiorstwa może ułatwić opanowanie niekontrolowanych wydatków.

Dowiedz się więcej

Pytania można wysyłać na następujące adresy:
Kontakt z nami
Prośba o kontakt

Bezpośredni telefon do lokalnego biura firmy Cisco*:

877-281-4772

* Biuro jest otwarte od 7.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku i od 7.00 do 13.00 w soboty.
Pełną listę opcji zamawiania, finansowania i serwisowania można znaleźć na stronach dotyczących zamawiania.

Certyfikowany partner firmy Cisco

Partnerzy handlowi Cisco Certified Channel Partner współpracują z firmami, aby wybierać produkty i rozwiązania najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

Znajdź partnerów

Skontaktuj się z bezpośrednim przedstawicielem firmy Cisco

Klienci, którzy współpracują z firmą Cisco w ramach umów obejmujących zakupy bezpośrednie, powinni skontaktować się z kierownikami ds. obsługi klientów.

Usługi firmy Cisco

Przyspiesz sukces swojej firmy dzięki usługom świadczonym przez firmę Cisco i jej partnerów.

Poznaj ofertę usług