Guest

Łączność, komunikacja i współpraca

Łączność, komunikacja i współpraca

Masz biura w dziesięciu miejscach i partnerów na całym świecie. Koordynujesz pracę zespołów wewnętrznych, partnerów i klientów, a dodatkowo zarządzasz mechanizmami współpracy od wideokonferencji po fora internetowe, na których klienci mogą dzielić się opiniami o produktach. Każdy z tych elementów składa się na skuteczną strategię komunikacji biznesowej, ponieważ sukces odnoszą te firmy, które są w stanie przewidywać zmiany rynkowe i szybko podejmować działania.

Łącząc technologie Web 2.0 i istniejące procesy biznesowe, można udoskonalić komunikację, pobudzić do współpracy i zwiększyć przychody. Stosując to połączenie technologii i procesów, firma może łatwiej:
• zwiększyć wydajność dzięki szybszemu podejmowaniu decyzji;
• stymulować innowacje poprzez szerszą współpracę;
• zachować dotychczas stosowane technologie dzięki ich udoskonalaniu, a nie zastępowaniu nowymi;
• przezwyciężyć ograniczenia czasu i przestrzeni, umożliwiając ludziom wzajemną łączość w dowolnym czasie i miejscu oraz przy użyciu dowolnych urządzeń.

Najwyższy poziom współpracy

Zredukuj luki w wydajności spowodowane globalizacją, podejmuj decyzje szybciej, aby pobudzić rozwój innowacji. (5:16 min)

Do oglądania tego klipu wideo wymagana jest najnowsza wersja programu Adobe Flash Player z włączoną obsługą JavaScript.

Pobierz program Flash Player


Najwyższy poziom współpracy

Zredukuj luki w wydajności spowodowane globalizacją, podejmuj decyzje szybciej, aby pobudzić rozwój innowacji. (5:16 min) Dowiedz się więcej

 

 

 

Rozwiązania pokrewne

Cisco TelePresence

Rozwiązania
Usługi

Cisco Unified Communications

Rozwiązania
Usługi

Pozwól nam pomóc