Guest

Cisco Spark - miesto pre vašu prácu

Zistite viac

Zoznámte sa s Cisco Spark

Pracujte odkiaľkoľvek a kedykoľvek pomocou Cisco Spark – jednoduchej a bezpečnej platformy na spoluprácu.

Jedna platforma. Celá vaša komunikácia

Spolupracujte so svojím tímom, či už ste na jednom mieste alebo každý niekde inde. Komunikujte z miesta, kde žije vaša práca.

Riešenie Spark v skratke
file

Jeden zážitok, jedna ponuka

Wiadomości błyskawiczne

Správy

1:1 i posielanie správ v rámci tímu

Konferencje

Stretnutia

Audio, video a web

Połączenia

Volania

Hlasové a videohovory


V Cisco Spark je váš obsah v bezpečí.


Všetko, čo posielate, je kompletne zašifrované, takže prístup k vášmu obsahu môžu získať len oprávnené osoby.

Bezpečný, jednoduchý, úplný

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá

Naše bohaté skúsenosti so zabezpečením najväčších sietí na svete v kombinácii so znalosťami v oblasti komunikácie a cloudu pomáhajú zaistiť bezpečnosť a spoľahlivosť technológie Cisco Spark.

Spoľahnite sa na Cisco

V spoločnosti Cisco máme bezpečnosť zapísanú priamo v DNA. Uvedomujeme si, vaše dáta predstavujú Váš biznis. To je dôvod, prečo Cisco Spark využíva špičkové šifrovanie, vďaka ktorému zostanú vaše dáta dôverné, dostupné a bezpečné.

Cisco Spark Security and Privacy
spark-security

 

Jedno riešenie pre vašu celú firmu 

Naše najlepšie nástroje na spoluprácu vo forme jednej komplexnej služby poskytujú skvelý zážitok bez ohľadu na miesto alebo použité zariadenie. Posielajte správy, usporadúvajte stretnutia a telefonujte komukoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. A pretože je táto služba umiestnená v našom cloude, je vždy aktuálna. 

file

Videokonferencie. Videohovory. Zdieľanie obrazoviek.

Všetky funkcie spolupracujú.

Dotknite sa displeja a zúčastnite sa videokonferencie. Pripojte sa z vášho telefónu alebo počítača. Alebo sa stretnite so svojím tímom osobne s použitím Cisco Spark Room System vo vašej konferenčnej miestnosti.

file

Váš systém Business Phone.

Tradičné funkcie, ktoré očakávate od systému Business Phone, a viac*. Zriaďte si Cisco IP Phone 7800 alebo 8800 kdekoľvek – vo vašom hlavnom sídle, na pobočke alebo vo svojej domácej kancelárii. Cisco Spark prepojí všetko.

file

Majte pocit, akoby ste boli v tej istej miestnosti.

Video je možné využívať v ktorejkoľvek konferenčnej miestnosti jednoduchým zapojením funkcie Cisco Spark Room System. Vstúpte do miestnosti s aplikáciou Cisco Spark a vaše stretnutie sa môže začať.

Tímová spolupráca musí byť jednoduchá

Všetky funkcie sú založené predovšetkým na cloude Cisco a vďaka tomu je práca používateľov aj správcov s týmto riešením jednoduchá a intuitívna. Ľahko sa používa a ľahko sa aj spravuje. A keďže je v ponuke na báze predplatného, možno si pridávať služby na požiadanie.

spark-tile-4

Plánovanie bude pre vás hračkou.

Integrácia riešenia Cisco Spark Hybrid Services s Microsoft Active Directory a Exchange vám umožní bez problémov nájsť členov svojho tímu a naplánovať online stretnutie. Už si netreba robiť starosti s URL na pripojenie k stretnutiu; systém to všetko urobí za vás.

spark-tile-5

Nikdy nezmeškajte ani jediný hovor. Firemný telefón máte vždy vo vrecku.

Vaše hovory vám zvonia všade. Odpovedajte cez aplikáciu Cisco Spark alebo použitím Cisco IP Phonu. Volajúci nebudú nikdy vedieť, že nie ste pri svojom pracovnom stole. Zoznam kontaktov a história hovorov sú synchronizované na všetkých vašich zariadeniach. 

spark-tile-6

Ďalšia generácia posielania správ.

Udržte si prehľad o všetkých projektoch – správy a aktualizácie z iných aplikácií sa objavia na jednom mieste. Jednoducho môžete vyhľadávať správy, súbory a ľudí. Ovládacie prvky pre moderovanie a komplexné šifrovanie uchovajú vašu prácu v bezpečí.

file

Cisco Spark Board: 3-in-1 zariadenie určené pre zasadacie miestnosti a pre tímovú spoluprácu.

Cisco Spark™ Board,  je unikátne zariadenie pre tímovú spoluprácu, ktoré kombinuje bezdrôtovú prezentáciu, možnosť kreslenia na digitálnu tabuľu a videokonferenciu.

Zistite viac

Porozprávajte sa s nami o Cisco Spark ešte dnes.

Získajte informácie o našich skúšobných a demo verziách. Porozprávajte sa s nami o ponuke, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám.

Kontaktujte nás

file