Guest

Cisco Annual Security Report: Bezpečnostné hrozby sú na rekordnej úrovni

Hierarchical Navigation

LinkedInGoogle+
Share:

Bratislava, 16. januára 2014 – Spoločnosť Cisco bude poskytovať video hardvér a cloudový softvér pre NBC Olympics (divízia NBC Sports Group). Cieľom je podpora transkódovania a správy obsahu vysielania zo zimných Olympijských hier v ruskom Soči. Tieto prvky sú súčasťou TV platformy Cisco Videoscape.

Využitím nových, na cloude založených softvérových súčastí, získa NBC Olympics jednoduchú, agilnú a pružnú cloudovú architektúru, ktorá umožní priamo z miesta konania ponúkať jednak streaming živých prenosov ako aj  športových programov on-demand.

Ku kľúčovým hardvérovým a softvérovým komponentom, ktoré Cisco pre túto významnú akciu poskytne, patria: Videoscape Acquisition Suite, Videoscape Media Suite, Videoscape Distribution Suite a Videoscape klienti, vrátane set-top boxov a na HTML5 založených softvérových klientov.

Tu nájdete ďalšie informácie o spolupráci spoločnosti Cisco s NBC Olympics.

Cisco rozširuje Videoscape aj do cloudu

Cisco na nedávno skončenom veľtrhu CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas oznámilo aj  rozšírenie svojej TV platformy Videoscape o nové cloudové funkcie a schopnosti. K dispozícii je tak napríklad Videoscape „as-a-service“ a otvorené cloudové technológie založené na OpenStack. Nový súbor technológií a funkcií prinesie zákazníkom nové zážitky, ako je možnosť využitia druhej obrazovky, personalizácia obsahu alebo si budú môcť užiť 4K video.

Viac informácií o platforme Cisco Videoscape nájdete tu a viac informácií o spolupráci Cisco s NBC Olympics na tejto linke.


Kontaktné osoby:

Miloslav Surgoš, mediamedia
surgos@mediamedia.sk, tel.: +421 918 399 045

Slavomír Šikuda, mediamedia
slavo@mediamedia.sk, tel.: +421 908 454 043

O Cisco Systems

Cisco (NASDAQ: CSCO) – celosvetový líder v oblasti sieťových riešení, ktoré menia spôsob, akým sa ľudia spájajú, komunikujú a spolupracujú.

Informácie o spoločnosti Cisco sú k dispozícii na http://www.cisco.com. Ďalšie správy môžete nájsť na http://newsroom.cisco.com.

Cisco a logo Cisco sú registrované ochranné známky spoločnosti Cisco Systems, Inc. v Spojených štátoch amerických a ďalších štátoch. Všetky ďalšie registrované ochranné známky, uvedené v tomto dokumente, sú majetkom príslušných vlastníkov.