Máte už účet?

  •   Prispôsobený obsah
  •   Vaše produkty a podpora

Potrebujete účet?

Vytvoriť účet

Príbehy našich zákazníkov

Pozrite sa, ako naši zákazníci menia svet

Odporúčané príbehy

Nová Wi-Fi sieť na futbalovom štadióne v Plzni

Mesto Plzeň ponúkne návštevníkom štadióna v Štruncových sadoch lepší zážitok vďaka novej bezdrôtovej sieti Cisco.

O2 Czech Republic

Telekomunikačný operátor, O2 Czech Republic, úspešne zaviedol nové internetové a mobilné služby a udržuje si tak náskok v silnom konkurenčnom prostredí.

Časopis Forbes

Vďaka Cisco Webex Board rôzne tímy vydavateľstva Forbes na Slovensku dnes pracujú ako jeden. Zlepšili sme aj väzby na naše pobočky v Českej republike a v Maďarsku a posilnili tak našu regionálnu pôsobnosť.

 

NÚKIB a Cisco spolupracujú na vyššej bezpečnosti

Národný úrad pre kybernetickú a informačnú bezpečnosť (NÚKIB) uzavrel v decembri 2017 so spoločnosťou Cisco dohodu, ktorá predstavuje základ pre dlhodobú budúcu spoluprácu.

SIGNAL festival ponúkol novú perspektívu

Organizátori sa rozhodli v tomto ročníku ponúknuť návštevníkom okrem klasickej prehliadky tiež nové, nevšedné pohľady na vybrané inštalácie a spojili preto svoje sily so spoločnosťou Cisco.

Spoločnost AGROSTROJ Pelhřimov

Rozsiahly projekt modernizácie IT infraštruktúry v spoločnosti AGROSTROJ Pelhřimov, ktorý bol úspešný vďaka technológii Cisco HyperFlex.

Vysoká škola pripravená na novú éru vzdelávania

Fakulta elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, jedna z najstarších fakúlt na Slovensku, sa spoľahne na technológie Cisco.

Raiffeisenbank je vďaka novej IT infraštruktúre pripravená na premenu trhu

Raiffeisenbank sa rozhodla inovovať svoju IT infraštruktúru, aby vyšla v ústrety budúcim požiadavkám svojich klientov a zaistila plynulý chod svojich systémov a služieb. Zároveň si banka potrebovala pripraviť pevné základy pre moderný prístup DevOps.