Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Dostęp definiowany programowo

Zyskaj szybką i bezpieczną sieć, a problemy miej z głowy

Teraz — bez poświęcania bezpieczeństwa — możesz zapewnić dostęp do każdej aplikacji, a zarazem mieć do dyspozycji informacje o tym, co dzieje się w sieci. Zobacz, jak dzięki dostępowi definiowanemu programowo (SD Access) Ty i Twoi klienci możecie zyskać wgląd i cieszyć się wysoce bezpieczną siecią.

Architektury przewodowa i bezprzewodowa pozwalające nadążyć za zmieniającymi się potrzebami

Spełniaj mobilne potrzeby użytkowników

56% pracowników działów branżowych uważa, że strategia dotycząca mobilności jest co najmniej bardzo, a nawet niezwykle istotna dla realizacji ich celów zawodowych (IDC).

Przygotuj się na rozwój Internetu Rzeczy (IoT)

Do 2020 r. 46% urządzeń sieciowych będzie się komunikować z użyciem łączności M2M (machine-to-machine) (* badanie Cisco VNI).

Chroń się przed ewoluującymi zagrożeniami

Według badań firmy ZK Research 80% przypadków naruszenia zabezpieczeń ma miejsce wewnątrz sieci organizacji.

6 sposobów uzyskiwania nowoczesnych analiz dzięki połączeniu dostępu definiowanego programowo z architekturą Cisco DNA

1. Obrzeża potrafiące wykrywać i egzekwować

Obrzeża sieci to pierwsza linia obrony — miejsce, gdzie stosowane są zasady określające, kto lub co ma dostęp do sieci, oraz wykrywające podejrzane zachowanie nawet w zaszyfrowanym ruchu danych. Wystarczy jedno naruszenie bezpieczeństwa danych, aby ucierpiała cała organizacja. Ze względu na ogromne możliwości infiltracji konieczne jest posiadanie zaufanego rozwiązania, aby identyfikować i kontrolować, co przedostaje się do sieci.

Co zawiera SD-Access

Zarządzanie

Zarządzaj dostępem definiowanym programowo za pomocą scentralizowanego pulpitu. Z łatwością projektuj, dodawaj urządzenia, stosuj zasady, a także zapewniaj dostępność usług sieciowych z pełnym wglądem w całej sieci.

Grupowy dostęp dla użytkowników

Zyskaj świadomość tego, co dzieje się w sieci. Rozwiązanie SD-Access upraszcza proces przydzielania użytkownikom i urządzeniom w sieciach przewodowych i bezprzewodowych zasad, które są spójne, niezwykle bezpieczne i bazują na tożsamości.

Infrastruktura sieciowa

Przełączniki, punkty dostępu i routery Cisco stanowią fundament struktury SD-Access. Wybieranie i dodawanie urządzeń i zasad właśnie stało się dużo prostsze.

Oprogramowanie Cisco ONE dla infrastruktury Cisco DNA

Oprogramowanie Cisco ONE ułatwia zakup, zarządzanie i aktualizację oprogramowania sieci i infrastruktury.

Obsługiwany sprzęt

Przełączniki

Uprość i pomóż zabezpieczyć sieci cyfrowe — centrum danych, rdzeń i brzeg. Rozwiązanie SD-Access jest obsługiwane przez przełączniki z serii Catalyst 9300, 9400, 9500, 3650, 3850, 4500E, 6500, 6800 i Nexus 7000.

Routery

Routery Cisco zapewniają dostęp do aplikacji, usług i zintegrowanych technologii. Rozwiązanie SD-Access jest obsługiwane przez modele Cisco 4000 Series ISR i 1000 Series ASR.

Łączność bezprzewodowa

Zoptymalizuj, spersonalizuj i zabezpiecz sieć bezprzewodową. Rozwiązanie SD-Access jest obsługiwane przez punkty dostępu bezprzewodowego z serii Cisco Aironet 3800, 2800, 1850, 1830 i 1815, a także kontrolery sieci bezprzewodowych Cisco 8540, 5520 i 3504.

Poznaj usługi, jakie oferujemy dla przełączników, routerów i produktów bezprzewodowych

Sprawdź zgodność sprzętu i oprogramowania z rozwiązaniem SD-Access

Rozwiązanie SD-Access jest otwarte i programowalne

Twórz własne aplikacje do automatyzacji sieci

Za pomocą rozwiązań innych firm łatwo rozwijaj aplikacje do integracji, automatyzacji i programowania na poziomie urządzenia.

Rozszerz automatyzację na całe przedsiębiorstwo

Otwarte interfejsy API z platform SD-Access (Cisco DNA Center oraz ISE) umożliwiają rozwój i prowadzenie przedsiębiorstwa na dużą skalę.

Otrzymaj rozwiązania od Partnerów SD-Access

Przyspiesz transformację cyfrową za pomocą rozwiązań technologicznych od naszych Partnerów, które zostały dostosowane do potrzeb biznesowych firmy.

Mars potrzebuje Twojej pomocy

Zbuduj sieć i ochroń bazę. Weź udział w grze Mars Network Challenge — teraz dostępne nowe poziomy i misje.

Rozwiązanie SD-Access sprawdzone w praktyce

Zapoznaj się z raportem jednego z naszych korporacyjnych klientów poświęconym rozwiązaniu SD-Access. Dowiedz się, jak wdrożyć sieć w mniej niż 30 minut i zyskać prostsze w obsłudze, a zarazem oferujące większe możliwości narzędzia do zarządzania.

Zwiększ wydajność operacyjną

Zobacz, jak według IDC pojedyncza struktura może przyspieszyć cyfrową transformację.

Zobacz, co mówią klienci

"Jak dla mnie jedną z zalet architektury Cisco DNA jest to, że jej twórcy nie skupiają się jedynie na dodawaniu nowych funkcji, ale przede wszystkimi zapewnieniu użytkownikom [oraz] pracownikom IT komfortu w zakresie obsługi i zarządzania."

Akira Hayasaka, Director of Cisco DNA Business, Uniadex

"O transformacyjności rozwiązania SD-Access świadczy to, jak nasz dział IT może bezpiecznie i zdalnie obsługiwać statki wycieczkowe na całym świecie."

Michael Giresi, dyrektor działu IT, Royal Caribbean Cruises

"Funkcje segmentacji i automatyzacji rozwiązania SD-Access radykalnie upraszczają globalne operacje IT dzięki pełnemu wglądowi w informacje, co pozwala szybko dostarczać nowe usługi."

Raja Ukil, dyrektor działu IT, Wipro

"Transport gwałtownie się zmienia. Dzięki rozwiązaniu SD-Access możemy skonsolidować nasze lokalizacje w całym kraju za pomocą spójnych zasad w jednym ciągłym widoku."

Sebastian Meissner, architekt sieci, Deutsche Bahn Systel GmbH

Zacznij podróż już dziś dzięki usługom Cisco

Usługi Cisco oferują Ci jeszcze lepszą kontrolę środowiska sieciowego. Uprość obsługę dzięki dostępnym w rozwiązaniu Cisco DNA Center widokom zabezpieczeń sieci, urządzeń, użytkowników i aplikacji, które umożliwiają wgląd w czasie rzeczywistym i podejmowanie stosownych działań.

Wiadomości i wydarzenia

Poznaj rozwiązanie SD-Access

Dowiedz się, jak rozpocząć automatyzację opartą na zasadach w TechWiseTV.

SD-Access — znaczenie tego rozwiązania

Zobacz, jak według jednego z naszych klientów w rozwiązaniu Cisco SD-Access udało się połączyć większą prostotę obsługi, a zarazem bogatsze możliwości, jeśli chodzi o obsługę sieci przedsiębiorstwa.

Dokładna analiza struktury SD-Access

Przyjrzyj się bliżej architekturze, która od nowa definiuje automatyzację sieci.

Zabezpiecz i zautomatyzuj sieć dzięki rozwiązaniu SD-Access

Zobacz, jak korzystając z SDA można zmodernizować i uprościć sieć, a także polepszyć jej wydajność.

Dla Partnerów

Czy jesteś Partnerem Cisco? Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych zasobów.

Szukasz rozwiązania oferowanego przez Partnera Cisco? Nawiąż kontakt z naszym ekosystemem Partnerów.