Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Rozwiązanie na bazie standardu 802.11ax

Najnowszy rozwijany standard Wi-Fi

Dowiedz się więcej na temat nowej generacji sieci Wi-Fi: standardzie 802.11ax, znanym także pod nazwą Wi-Fi 6. Bazując na zaletach standardu 802.11ac, standard 802.11ax zapewnia dodatkowo elastyczność i skalowalność, co w przypadku nowych i istniejących sieci oznacza obsługę aplikacji nowej generacji.

Zalety standardu 802.11ax

Niezawodność

Zapewnia spójne i niezawodne połączenie z siecią, co przekłada się na bezproblemowe użytkowanie.

Pojemność

Zapewnia przesyłanie większej ilości danych do większej liczby klientów niż poprzednie standardy sieci Wi-Fi, w tym IoT.

Przepustowość

Zapewnia nawet czterokrotnie większe prędkości w porównaniu ze standardem 802.11ac, co pozwala na obsługę większej liczby aplikacji.

Rozszerzone funkcje

Większa żywotność baterii w smartfonach, tabletach i urządzeniach IOT. Większy zasięg sieci Wi-Fi i obsługa częstotliwości 2,4 GHz sprawiają, że standard 802.11ax idealnie sprawdza się w urządzeniach oferujących IoT. 

Powiązane produkty

Standard 802.11ax znajduje się wciąż na etapie opracowywania. Niemniej nasze obecne rozwiązanie zapewnia użytkownikom urządzeń mobilnych najwyższą na rynku przepustowość oraz wyższe standardy obsługi. Zapoznaj się z ofertą rozwiązań bezprzewodowych, w tym kontrolerów sieci bezprzewodowej oraz punktów dostępu Aironet i Meraki 802.11ac Wave 2.

 

802.11ax: sieć Wi-Fi 6. generacji

Czy masz pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat standardu 802.11ax?

 

Aktualności i wydarzenia

Mobilność w trakcie transformacji

Zobacz, co ma do zaoferowania firma Cisco pod kątem konwergentnych architektur obsługujących technologię bezprzewodową w przedsiębiorstwach i u dostawców usług.

Wi-Fi nowej generacji

Poznaj najnowsze informacje na temat rozwijanej obecnie technologii WiFi nowej generacji.