Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Praca zdalna
Wirtualna edukacja

Pracuj z domu, ucz się zdalnie lub nauczaj online. Pozostań w kontakcie.
Nielimitowane użycie najbezpieczniejszej platformy do współpracy: Cisco Webex.

  • Klikając "Wypróbuj bezpłatne Webex Meetings" rozumiesz i zgadzasz się na Warunki Cisco.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Aby wesprzeć naszych klientów by mogli kontynuować pracę, Cisco oferuje bezpłatne i rozszerzone rozwiązania do pracy zdalnej i bezpiecznej nauki na całym świecie, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i branży, w której są aktywni.

Wolontariusze IBM Polska i Cisco oferują bezpłatne wsparcie dla pedagogów w zakresie użytkowania platformy Cisco Webex. Zarejestruj szkołę do nieodpłatnego programu, a w dogodnym terminie stworzymy dla Ciebie konto i nauczymy, jak pracować z Cisco Webex.

Zacznij bezpłatnie korzystać z Cisco Webex

Natychmiastowe bezpłatne konto

Dla użytkowników indywidualnych pracujących zdalnie, którzy są zainteresowani bezpłatnym kontem.

Wersja ta dostarcza nielimitowane spotkania wideo w HD oraz udostępnianie ekranu, bez ograniczenia czasowego spotkań do 100 uczestników.

  • Klikając "Wypróbuj bezpłatne Webex Meetings" rozumiesz i zgadzasz się na Warunki Cisco.

Otrzymaj pełną 90-dniową wersję próbną

Dla organizacji, które chcą szybko wdrożyć pracę zdalną w całym przedsiębiorstwie.

Funkcje obejmują nielimitowany czas spotkań w Full HD do 200 uczestników, udostępnianie treści, nagrywanie oraz wszystkie dostępne najnowsze narzędzia i możliwości, aby wyciągnąć jak najwięcej z każdego spotkania.

Transformacja do wirtualnego nauczania

Szkoły oraz szkolnictwo wyższe przechodzące do środowisk wirtualnego nauczania.

Utrzymujemy połączenie z klasami, aby nauka była nieprzerwana. Znajdziesz tu treści wspierające zdalne nauczanie, przewodniki dla uczniów i nauczycieli oraz zasoby dla zespołów IT, aby szybko zaplanować, wdrożyć i połączyć użytkowników.

Pracując bezpiecznie z domu

Wraz z bezprecedensową ilością pracowników pracujących zdalnie, firmy potrzebują nie tylko odpowiednich narzędzi do współpracy, ale również wsparcia dotyczącego ich bezpieczeństwa. Aby pomóc, oferujemy bezpłatne licencje do trzech kluczowych rozwiązań bezpieczeństwa, zaprojektowanych do ochrony użytkowników pracujących zdalnie - wszędzie, o każdej porze i na każdym urządzeniu.

Jeśli jesteś już klientem, który wdrożył Cisco Umbrella, Cisco Duo lub Cisco AnyConnect Secure Mobility Client możesz rozszerzyć limit użytkowników bez dodatkowych opłat. Jeśli nie jesteś klientem, dowiedz się więcej na temat tych rozwiązań i jak możesz zamówić bezpłatną licencję:

Bezpiecznie wysyłaj i odbieraj dane

Cisco AnyConnect Secure Mobility Client umożliwia pracownikom bezpieczną pracę zdalną, od laptopów firmowych po prywatne urządzenia mobilne. Porozmawiaj ze specjalistą Cisco lub partnerem, aby uzyskać wsparcie ze zliczeniem użytkowników.

Zatrzymaj dostęp do złośliwych stron

Cisco Umbrella chroni użytkowników od złośliwych internetowych miejsc docelowych, niezależnie czy są podłączeni do sieci. Aby przedłużyć początkowy 14 dniowy okres do 90 dni, prosimy o kontakt ze specjalistą sprzedaży Cisco.

Werifikuj identyfikację pracowników zdalnych

Cisco Duo weryfikuje identyfikację użytkowników oraz nawiązuje zaufane połączenie z urządzeniem przed przyznaniem prawa dostępu do aplikacji.

Spotkania online są proste, bezpieczne i bezpłatne

Praca z domu lub zdalnie za pomocą wideokonferencji nie powinna wpływać na Twoje codzienne spotkania biznesowe. Możesz założyć konto Webex i dołączać z łatwością do spotkań. Łączenie się ze swoim zespołem oraz klientami twarzą w twarz gdziekolwiek jesteś, niezależnie od urządzenia.

Funkcjonalności oraz korzyści płynące z Cisco Webex

Prostota zawsze i wszędzie

Zaplanuj i prowadź spotkania online ze swojej przeglądarki, pulpitu, aplikacji mobilnej lub urządzenia wideo. Wyjątkowa jakość audio, wideo oraz współdzielenia ekranu, bez dodatkowych plików oraz plug-inów.

Spotykaj się tam, gdzie pracujesz

Zintegrowane z popularnymi narzędziami produktywności, Systemu Zarządzania Nauczaniem (LMS), programami do zarządzania zadaniami i wielu innych, możesz brać udział w udanych spotkaniach, niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz pracować.

Inteligentne spotkania

Twoja aplikacja moblina Webex Meetings  automatycznie łączy się z urządzeniem wideo, dzięki czemu możesz dołączyć do spotkań w mgnieniu oka. Doświadcz mniejszej ilości przerw dzięki wykrywaniu szumów tła oraz sugestii wyciszenia użytkowników. Udostępniaj bezprzewodowo z poziomu aplikacji. Automatycznie otrzymuj transkrypcje z nagrań.

Lider w branży bezpieczeństwa

Zamknij swój pokój osobisty i zachowaj swoje rozmowy, kompleksowo je chroniąc. Przodująca w branży, wielowarstwowa architektura bezpieczeństwa zapewnia Ci głęboki spokój - bez kompromisów w user experience.

Jak zacząć

Rozpoczęcie użytkowania Webex jest szybkie i proste. Podążaj za instrukcjami przedstawionymi w filmach i wystartuj ze swoim bezpłatnym kontem Webex już dziś.

Stwórz swoje darmowe konto

Zaplanuj spotkanie

Dołącz do spotkania

Uniwersytet ulepsza wirtualne nauczanie z Webex

Uniwersytet Portsmouth dostarcza Cisco Webex studentom i kadrze uniwersyteckiej, aby poprawić nauczanie online, zdobywanie wiedzy i wiele innych.

Porozmawiajmy o Webex

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jak Cisco Webex może Ci pomóc.