Przedstawiamy aplikację Webex

Webex łączy wszystkich, aby umożliwić wyjątkową pracę.

Jedna łatwa w obsłudze aplikacja do dzwonienia, spotkań, wysyłania wiadomości i wykonywania pracy.

Zmień sposób pracy z Webex. Usprawnij procesy robocze i pozostań w kontakcie dzięki pełnemu pakietowi funkcji współpracy zespołowej do obsługi połączeń, wiadomości, spotkań i integracji.

Ankiety na żywo i Q&A w Slido

Zwiększ zaangażowanie z Webex. Nawiąż głębsze relacje, sprawdź, czy wszystko jest jasne i poznaj zdanie wszystkich użytkowników, korzystając z ankiet na żywo i sesji Q&A na żywo.

Co nowego

Funkcje

Wykonywanie połączeń w Webex

Włącz połączenia w Webex, aby uzyskać funkcje połączeń firmowych na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Zintegrowane systemy telefoniczne Cisco w chmurze lub lokalne systemy telefoniczne, takie jak UCM lub Webex Calling z telefonem Cisco MPP, zapewniają pełną obsługę połączeń.

Spotkania w Webex

Spotykaj się bezpiecznie dzięki zintegrowanemu udostępnianiu wideo, audio i treści na dowolnym urządzeniu. Użyj inteligentnych funkcji, aby zautomatyzować zadania w trakcie spotkań i wzmocnić relacje. Funkcje obejmują usuwanie szumów i ulepszanie mowy, udostępnianie, transkrypcje na żywo i tłumaczenia z Asystentem Webex oraz lepszy kontekst dzięki People Insights.

Wiadomości w Webex

Utrzymuj zaangażowanie na wysokim poziomie, nadawaj priorytety istotnym sprawom i realizuj procesy dzięki zawsze dostępnym wiadomościom. Wyświetlaj dostępność korzystając z niestandardowych statusów obecności i przypinaj wiadomości lub oznaczaj je jako nieprzeczytane, aby nie zapomnieć o najważniejszych sprawach.

Łączenie się z Webex

Webex jest stworzony do połączeń. Sparuj z punktami końcowymi Cisco Webex Room, aby sterować urządzeniami i integruj się z ulubionymi aplikacjami innych firm, poprawiając istniejące procesy, aby usprawnić swój dzień pracy.

Korzyści z Webex

Wbudowane zabezpieczenia

Silne szyfrowanie, zgodność i kontrola w organizacji oraz poza nią

Łatwe wdrażanie i zarządzanie

Intuicyjny, z łatwym udostępnianiem, kontrolą i zarządzaniem usługami Webex

Dopasowane

Od klasy po salę konferencyjną, po pierwszą linię frontu, Webex jest dostosowany do Twojego środowiska i stylu pracy

Obsługiwane przez Webex

Zbudowany na zaufanej w branży globalnej platformie Webex

Narzędzia do współpracy w małych firmach

Spraw, aby Twoje zespoły były bardziej zadowolone, wydajniejsze i lepiej połączone niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowoczesnym narzędziom do współpracy przeznaczonym dla małych firm.