Masz konto?

  •   Spersonalizowana zawartość
  •   Twoje produkty i wsparcie

Potrzebujesz konta?

Utwórz konto

Przedstawiamy zupełnie nowy Webex

Webex łączy wszystkich, aby umożliwić wyjątkową pracę.

Jedna łatwa w obsłudze aplikacja do dzwonienia, wysyłania wiadomości, spotkań i wykonywania pracy.

Zmień sposób pracy z Webex. Usprawnij swoje strumienie robocze i pozostań w kontakcie dzięki pełnemu pakietowi funkcji współpracy zespołowej do połączeń, obsługi wiadomości, spotkań i integracji.

Co nowego

Wykonywanie połączeń w Webex

Włącz połączenia w Webex, aby uzyskać funkcje połączeń firmowych na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych. Zintegrowane systemy telefoniczne Cisco w chmurze lub lokalne systemy telefoniczne, takie jak UCM lub Webex Calling z telefonem Cisco MPP, zapewniają pełną obsługę połączeń.

Wiadomości w Webex

Używaj sformatowanych wiadomości tekstowych z wbudowanymi ulepszonymi funkcjami wiadomości 1:1 i grupowych. Pokaż dostępność dzięki niestandardowemu statusowi obecności i zastosuj niestandardowe filtry, aby skupić się na tym, co jest dla Ciebie ważne.

Spotkania w Webex

Spotykaj się bezpiecznie dzięki zintegrowanemu udostępnianiu wideo, audio i treści na dowolnym urządzeniu. Użyj inteligentnych funkcji, aby zautomatyzować zadania spotkań i wzmocnić relacje. Funkcje obejmują usuwanie szumów i ulepszanie mowy, transkrypcje na żywo i tłumaczenia z Asystentem Webex oraz lepszy kontekst dzięki People Insights.

Łączenie się z Webex

Webex jest stworzony do połączeń. Sparuj z punktami końcowymi Cisco Webex Room, aby sterować urządzeniami i integruj się z ulubionymi aplikacjami innych firm, poprawiając istniejące przepływy pracy, aby usprawnić swój dzień pracy.

Korzyści z Webex

Wbudowane zabezpieczenia

Silne szyfrowanie, zgodność i kontrola w organizacji oraz poza nią.

Łatwe wdrażanie i zarządzanie

Intuicyjny, z łatwym udostępnianiem, kontrolą i zarządzaniem usługami Webex.

Dopasowany do Ciebie

Od klasy po salę konferencyjną, po pierwszą linię frontu, Webex jest dostosowany do Twojego środowiska i stylu pracy.

Obsługiwany przez Webex

Zbudowany na zaufanej w branży globalnej platformie Webex.

Narzędzia do współpracy w małych firmach

Spraw, aby Twoje zespoły były bardziej zadowolone, wydajniejsze i lepiej połączone niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowoczesnym narzędziom do współpracy przeznaczonym dla małych firm.

Zasoby